Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Cinde, man tai nei vienas is tu 4 schmoll.gif
Juratyte, sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 23 rugsėjo 2014 - 16:27
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 23, 08:38)
Įsiterpsiu ir aš mirksiukas.gif Manau, kad ne kiekvienoje šeimoje gali gyventi šuniukas, nesvarbu kokio amžiaus vaikai. Teko matyti kaip tie mokyklinukai tampo po kiemus savo mažus šuniukus, patys laksto krūvom ir tą mažių visur tampo, taip ir užminti gali, o blogiausia, kai paleidžia šuniuką laisvai bėgioti, tai iki nelaimės vienas žingsnis. Juk arti gatvė, o ir namų kiemai pilni automobilių. Vedžiodavau savo šunis ir viską tai matydavau doh.gif (taip viena mažytė kalytė ir susikergė su "kavalieriumi" doh.gif ) Šuniukas laisvai bėgioti gali tik savo namo kieme, arba aikštelėje kuri nėra arti gatvės. Maži vaikai aišku, kad lenda prie šuniukų, jie nejaučia kokiu stiprumu galima myluoti mažių, gali ir suspausti, bet tuo pačiu gali ir  sulaukti drykstelėjimo nuo šuniuko doh.gif  Manau svarbiausia šuniukui namuose padaryti saugią vietelę, kur jis galėtų nubėgti  pasislėpti, pamiegoti. Ta vieta būtinai turi būti tik jo ir vaikams reiktų išaikinti, kad nevalia iš ten šuns traukti. Tai būtų narvas, boksas, gal būt ir aptvarėlis, bet tipo "būdoje" šuniukas jaustųsi geriausiai.
JarasieneO labai ilgai brandino mintį augintiniui, tai tikrai nėra spontaniškas pirkinys, tad manau, kad viskas bus gerai. Name tikrai ras vietelę kur šuniukas jausis saugus. Ne kiekvienas šuo  myli vaikus, o ši kalytė meili. Linkiu, kad viskas jos šeimoje būtų gerai thumbup.gif

pilnai pritariu drinks_cheers.gif
Mano vaikai dar nei karto nera gave vedzioti suns vieni smile.gif ir greitu metu tikrai neleisiu schmoll.gif

taip pat labai svarbu sava vieta suniui,kur niekas jo nelies drinks_cheers.gif



Cindy man nei vienas blush2.gif labai jau isranki as kinieciam pasidariau biggrin.gif biggrin.gif

naujokei 4u.gif
Atsakyti
Gal esat uzmaciusios kur gera zenta biggrin.gif na uzsidegiau as antru suniuku ir ziuriu kad kuo toliau tuo blogiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 23, 16:40)
Gal esat uzmaciusios kur gera zenta biggrin.gif na uzsidegiau as antru suniuku ir ziuriu kad kuo toliau tuo blogiau  doh.gif

man Ufo vaikiukas,tas kur vienas liko labai fainas g.gif nesuprantu kodel jo niekas neperka, tokia puosni jo galva wub.gif o nuspalvinimas, butu kale jauciu neatsilaikyciau doh.gif
Atsakyti
ufo ufo, ar tik ne cukatas? man jis labai grazus, bet noreciau is uzsienio, kad lengviau butu kergti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 23, 16:46)
ufo ufo, ar tik ne cukatas? man jis labai grazus, bet noreciau is uzsienio, kad lengviau butu kergti wink.gif

sis grazuolis
wub.gif wub.gif
https://www.facebook...2...e=1
Atsakyti
ziurejom sita, bet pasironkom Bendzi, o be to sis jau yra parduotas i coownership.. man nepatiko tokios salygos :/
Papildyta:
tiesa, jo pradzioj nenorejo parduoti, po to kai pasake kad parduos mes jau buvom rade Benjamina.. manau kad ji ir toliau prase dideles sumos, todel ilgai jo niekas neeme wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 23, 16:53)
ziurejom sita, bet pasironkom Bendzi, o be to sis jau yra parduotas i coownership.. man nepatiko tokios salygos :/
Papildyta:
tiesa, jo pradzioj nenorejo parduoti, po to kai pasake kad parduos mes jau buvom rade Benjamina.. manau kad ji ir toliau prase dideles sumos, todel ilgai jo niekas neeme wink.gif

vat taip ir buna doh.gif pradzioi uzsilupa kosmosa,o po to patiem ir lieka tie sunys doh.gif doh.gif

ziauriai fainas man jis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 23, 17:53)
tiesa, jo pradzioj nenorejo parduoti, po to kai pasake kad parduos mes jau buvom rade Benjamina.. manau kad ji ir toliau prase dideles sumos, todel ilgai jo niekas neeme wink.gif

Ilgai neėmė g.gif . Visi šuniukai iškeliavo anksčiau nei jiems suėjo 3 mėnesiai, tai sakyčiau, duok D, kad visiems pasisektų taip greitai rasti tinkamus šeimininkus. Dėl didelės sumos, tai gi rašėte, kad už Bendžį irgi tiek pat prašė? Ar ne taip? Galit pasikreipti tarkim, kad ir į Solinos veislyną, tai dar ne tokių kainų, manau, išgirsite ir ten taip pat yra paaugintų šuniukų, bet nemanau, kad dėl to veisėja pergyvena ir puls daryti išpardavimus smile.gif . Ir savo patinų ji svetimiems neduoda. Na, tiesiog kas kaip nori, tas taip daro ir dėl tam tikrų priežasčių.
Atsakyti
cia mes siuleme jai tokia suma, ji kainos nesake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 23, 19:40)
cia mes siuleme jai tokia suma, ji kainos nesake smile.gif

Tai ar prašė, ar siūlėt, jau dabar visai nieko nesuprantu biggrin.gif , tik tiek, kad tai tikrai ne lubos. Na jei apie Bambino, tai man kaip močiutei, jo mama galėtų būti geresnė blush2.gif , o šiaip tai aš ir pati tokio būčiau norėjusi wub.gif . Ir iš savo dabartinės vados kokių 3 norėčiau biggrin.gif , na gerai, gerai, vienos bent biggrin.gif . Ką daryt, ką g.gif
Atsakyti
Mes siuleme jai tiek, bet tai akimirkai ji dar nebuvo apsisprendus ji parduot, norejo pasilikti veislyne, o kai sutiko jau buvome susitare del Bendzio smile.gif man tai labai patinka bambino ir cukatas wub.gif
Atsakyti