Įkraunama...
Įkraunama...

Basakojė vasara

QUOTE(nefifi @ 2014 07 05, 16:51)
Mokykitės fotografuoti wink.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 07 05, 16:51)
Mokykitės fotografuoti wink.gif

Tai gal pamokykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy79 @ 2014 07 05, 17:47)
Tai gal pamokykit mirksiukas.gif

Yra atskiros temos forume, kur yra fotografijos pradžiamokslis, supažindinama su paprasčiausiomis fotografijos tiesomis, užduodami "namų darbai", komentuojama ir patariama kaip reikėtų padaryti tą ar aną. Galima išmokti nesudėtingų gudrybių, dėl kurių nuotraukos, darytos ir su muiline gali būti gana neprastos wink.gif
Atsakyti
Kitas variantas - kursai. Jų dabar tikrai daug ir už įvairius pinigus. Tik noro bereik mirksiukas.gif
Papildyta:
Gera wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2014 07 05, 18:19)

drinks_cheers.gif šita kol kas man fainiausia. smagi tokia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2014 07 05, 17:19)
Kitas variantas - kursai. Jų dabar tikrai daug ir už įvairius pinigus. Tik noro bereik mirksiukas.gif
Papildyta:
Gera wub.gif
http://www.supermama...149_0024782.jpg

Man irgi sita smagi drinks_cheers.gif
Dar si patiko :user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisy79 @ 2014 07 05, 11:48)
Na taip,gali laimėt,bet tokių mažai mirksiukas.gif Fb.tai kiek žiūrinėjau,pagrinde laimi tos,kurios darytos profesionalų fotosesijose mirksiukas.gif

aš esu laimėjus fb konkursą,tą,kr reik patinka suspaust smile.gif nu patikėk,nei aš fotografė,nei triu tiek draugų,kad subalsuotų už mane. Nu jei turėčiau tiek draugų,tai ne vieną konką laimėčiau smile.gif
štai su šita foto laimėjau smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Gavau až. Šios nuotraukos autorė yra nuotraukoje esančios mergaitės mama smile.gif
Tad nei užpirkta fotosesija, nei svetimas vaikas. Mama išmananti apie fotorgafiją.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2014 07 06, 09:53)
Gavau až. Šios nuotraukos autorė yra nuotraukoje esančios mergaitės mama smile.gif
Tad nei užpirkta fotosesija, nei svetimas vaikas. Mama išmananti apie fotorgafiją.



galiu tik patvirtinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2014 07 06, 10:53)
user posted image

Gavau až. Šios nuotraukos autorė yra nuotraukoje esančios mergaitės mama smile.gif
Tad nei užpirkta fotosesija, nei svetimas vaikas. Mama išmananti apie fotorgafiją.



Įdomi nuotrauka, bet man kažkodėl sukelia neigiamas emocijas. Gal toks ir yra tikslas, bet asmeniškai man nepriimtina,

O už šią tikrai balsuosiu - man ji sukelia ramybės, atsipalaidavimo, vasaros ir šiaip teigiamą emociją thumbup.gif

http://www.supermama...p...&phid=24797
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2014 07 10, 10:30)
Įdomi nuotrauka, bet man kažkodėl sukelia neigiamas emocijas. Gal toks ir yra tikslas, bet asmeniškai man nepriimtina,

O man į šia nuotrauką žiūrint šiurpuliukai per kūna bėgioja, ji savotiškai graži,bet ir bauginanti:)Bet kaip sakoma kiekvienas turi savo fantazijos interpretacijąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2014 07 10, 09:30)
O už šią tikrai balsuosiu - man ji sukelia ramybės, atsipalaidavimo, vasaros ir šiaip teigiamą emociją  thumbup.gif
http://www.supermama...p...&phid=24797

Tikrai smagi. bigsmile.gif
Atsakyti