Įkraunama...
Įkraunama...

Basakojė vasara

Sveikinu laimėtojus. Alabamai nedaug truko. Gal gali parodyti šios nuostabios foto spalvotą variantą?
Atsakyti
Gaila dėl Alabamos, labai toks išskirtinis kadras ax.gif
I ir III vietos mano atspėtos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visiems, kam patiko mano mergaitės fotografija:)Spalvotos neturiu, yra tik toks variantas.
Atsakyti
Labai ačiū už balsus 4u.gif clap.gif
Atsakyti
3 vietos foto buvo tobula thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai laimėtojoms 4u.gif ,

Smagu - I, III, V - mano išrinktosios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapelokė: 22 liepos 2014 - 12:03
QUOTE(Lapelokė @ 2014 07 22, 12:02)
Sveikinimai laimėtojoms  4u.gif ,

Smagu - I, III, V - mano išrinktosios  4u.gif


Dekui uz V vietos balseli wink.gif ir visiems kitiems aciu, malonu, kad patiko wink.gif

Sveiku laimetojas!!!
Atsakyti
Sveikiname nugalėtojas!

I VIETA

ich

Vasaros džiaugsmai..

user posted image

II VIETA

Sea Girl

+40C

user posted image

III VIETA

Balanda

Tobulas būdas atitrūkti nuo likusio pasaulio. Tik tu, žirgas, pėdas glostančios smilgos ir beribis dangaus gilumas.

user posted image
Atsakyti
aciu visoms uz balsus! bigsmile.gif tikrai nesitikejau, buvau tikra, kad Alabama laimes. smile.gif Sveikinimai kitoms prizininkems! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 07 22, 20:34)
aciu visoms uz balsus! bigsmile.gif tikrai nesitikejau, buvau tikra, kad Alabama laimes. smile.gif Sveikinimai kitoms prizininkems! 4u.gif



Labai džiaugiuosi, kad Jūsų foto laimėjo. Čia juk mamų konkursas, ir vertina mamos, ne tik profesionalės, o man kaip paprastai mamai Jūsų foto žaisminga, gyva, kelia gerą, šiltą, jaukią, šelmišką emociją. Mergaitės poza gėlėse, ir dar su pavadinimu "Žvaigždėtas dangus" kelia gana šiurpoką emociją - nenorėčiau niekieno vaikų matyti danguje... Tikrai nenoriu ginčytis dėl autorės profesionalumo - bet juk ir menu vieni laiko tokį, kuris kelia tik teigiamas emocijas, kiti gi kaip tik tikru menu laiko tokį, kuris šokiruoja. Tokio meno kūrėjais dar XX a pr. buvo pvz ekspresionistai. Aš balsavau už tas foto, kuris spinduliuoja teigiamą energiją - būtent tik tokią stengiuosi perteikti ir režisuodama savo kuriamus spektaklius mirksiukas.gif

Bet iš tiesų kaip sakoma - dėl grožio nesiginčijama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2014 07 22, 20:03)
Labai džiaugiuosi, kad Jūsų foto laimėjo. Čia juk mamų konkursas, ir vertina mamos, ne tik profesionalės, o man kaip paprastai mamai Jūsų foto žaisminga, gyva, kelia gerą, šiltą, jaukią, šelmišką emociją. Mergaitės poza gėlėse, ir dar su pavadinimu "Žvaigždėtas dangus" kelia gana šiurpoką emociją - nenorėčiau niekieno vaikų matyti danguje... Tikrai nenoriu ginčytis dėl autorės profesionalumo - bet juk ir menu vieni laiko tokį, kuris kelia tik teigiamas emocijas, kiti gi kaip tik tikru menu laiko tokį, kuris šokiruoja. Tokio meno kūrėjais dar XX a pr. buvo pvz ekspresionistai. Aš balsavau už tas foto, kuris spinduliuoja teigiamą energiją - būtent tik tokią stengiuosi perteikti ir režisuodama savo kuriamus spektaklius  mirksiukas.gif

Bet iš tiesų kaip sakoma - dėl grožio nesiginčijama smile.gif

Jau tas prietarumas:D
Sia savo mergaite sapnavau dar iki pastojant su ja.Sapnas buvo, kad brendu per geleta pieva, kur geles yra zvaigzdes, o jose guli nuostabi mergaite.As paimu ja ir priglaudus nusinesu, suvokdama, kad tai mano, mano, mano vaikelis, mano issvajota dukte, mano Anna.Po keliu menesiu pradejau lauktis.Mirtis ir gimimas ateina is to paties dieviskumo, ir si nuotrauka yra mano sapnas.Nieko siurpaus jame nera, tik sviesus laukimas ir nuojauta stebuklo.


Ich, tavo darbas yra nuostabiausias.Balsavau uz ji:)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 07 22, 22:42)
Jau tas prietarumas:D
Sia savo mergaite sapnavau dar iki pastojant su ja.Sapnas buvo, kad brendu per geleta pieva, kur geles yra zvaigzdes, o jose guli nuostabi mergaite.As paimu ja ir priglaudus nusinesu, suvokdama, kad tai mano, mano, mano vaikelis, mano issvajota dukte, mano Anna.Po keliu menesiu pradejau lauktis.Mirtis ir gimimas ateina is to paties dieviskumo, ir si nuotrauka yra mano sapnas.Nieko siurpaus jame nera, tik sviesus laukimas ir nuojauta stebuklo.
Ich, tavo darbas yra nuostabiausias.Balsavau uz ji:)

drinks_cheers.gif doh.gif
Man tai foto truputį mistiška, bet tik truputį, o šiaip labai jauki ir miela, ir nors mėgstu spalvas, bet kai kurioms foto tiesiog idealiai tinka spalvų nebuvimas 4u.gif
Atsakyti