Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška, jautri, raustanti, kapiliarinė oda

Važiuot, kur šalta biggrin.gif o ką daugiau padarysi. Šiaip, kiek pastebėjau mane labiausiai įtakoja stresas, ne maistas, ne saulė, ne karštis, o stresas.. ne veltui sako, kad visos ligos nuo nervų.
Dar į temą, vakar gavau LaRoche Posay Antihelios XL kremo su SPF 50 mėginį, tai net nelygintinas su Avene, žymiai geresnis, lengvai tepasi ir šiaip malonus. Avene tai 50 lt išmetimas šiukšlynan doh.gif

Ir Rosaliac CC gavau, tepasi tikrai smagiai, kol įdegis yra, ir spalva visai ok, bet šiaip baltaodėms jis deja, per tamsus, kai nueis įdegis, negalėčiau naudot. Tamsesnės odos savininkėms tikrai rekomenduotinas daiktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 03 rugpjūčio 2014 - 11:04
O kur perkate La Roche Posay? Ieskausi ir as kazko naujo po Avene serumo, kuris nieko ypatingo lyg ir nenuveike (bet ir nepablogino odos bukles).
Atsakyti
Feelunique.com
Echemist.co.uk
Cocooncenter.co.uk
Arba SM išparduotuvėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 07 07, 07:57)
kas turit rožinę, kuo saugotės nuo saulės? nusipirkau Avene su SPF50, tai vos neapsižliumbiau išsitepus. kaip Trečiadienė iš Adamsų  doh.gif stora balta kaukė, kaip į žmones eit ...

Nors gal jau ir nelabai aktualu, vasara baigėsi, bet man šis kremas labai tiko: ir į pliažą, ir į miestą. Gal tiesiog per daug jo tepėt?
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2014 09 14, 10:58)
Nors gal jau ir nelabai aktualu, vasara baigėsi, bet man šis kremas labai tiko: ir į pliažą, ir į miestą. Gal tiesiog per daug jo tepėt?

nea, ne per daug. tiesiog jis toks sunkus, tirštas. ir ne mano vienos atsiliepimai tokie g.gif LR Posay nepalyginamai geresnis man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 14 rugsėjo 2014 - 22:13
Gal kuri žinot ar skiriasi Rezex kremo veikimas nuo gelio g.gif Nusipirkau nepastebėjus kremą doh.gif
Atsakyti
o gal kuri bandet ar girdejot atsiliepimu apie „QuadroStarPROYELLOW“ lazeri?
http://www.biogrozis...gysliu-gydymas/
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2014 10 14, 08:37)
o gal kuri bandet ar girdejot atsiliepimu apie „QuadroStarPROYELLOW“  lazeri?
http://www.biogrozis...gysliu-gydymas/

liko randai po jo
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 09 15, 10:09)
Gal kuri žinot ar skiriasi Rezex kremo veikimas nuo gelio  g.gif Nusipirkau nepastebėjus kremą  doh.gif

Gal Rozex? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 17 spalio 2014 - 15:47
QUOTE(AZURA @ 2014 10 17, 16:45)
Gal Rozex? smile.gif

Nu taip blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 10 17, 18:05)
Nu taip  blush2.gif  doh.gif

Veikimas tas pats, niekuo jie nesiskiria, tas pats Metronidazolis, su tiek pat 0,75 %
Tik gal kremas ne taip sausina oda.

O kur jus pirkote krema? LT yra tik gelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 18 spalio 2014 - 12:04
QUOTE(AZURA @ 2014 10 18, 13:03)
O kur jus pirkote krema? LT yra tik gelis.

Atvežė iš Kaliningrado thumbup.gif
Atsakyti