Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška, jautri, raustanti, kapiliarinė oda

QUOTE(vile999 @ 2014 12 26, 17:15)
Ziema tenka labai pavargt su makiazo nuemimu, isbandziau labai daug prausikliu, bet nerandu to vienintelio, kuris tiktu ziemos sezonu . Net ir po nuplovimo labai jautriai odai skirta priemone, veido oda tragiskai parausta, su valikliais gal ir rasciau bendra kalba, bet man jie nepatinka, odoj atrodo nera gaivumo, svarumo.

o jei nuvalyt pieneliu, paskui toniku arba terminiu vandeniu?

QUOTE(happy @ 2014 12 27, 09:38)
Nu ok..nerekomendavo pilingu, bet tai kai oda buna nupleiskanojus, kaip nuimat tas pleiskanas? Bent as atrodau baisiai...visa nuserpetojus..

Seniau moli bandžiau, tii nepamenu ar balta.. Man nepatinka, kad tas molis pridziusta ir paskui tampai ta oda kol ji nuvalai..

jūsų oda šaukias drėgmės. Nedrėkinat?
manau, raustančiai odai tiktų enziminis pilingas, kurį tiesiog užtepi ir paskui nuplauni.

O molio kaukių ir nerekomenduoja pridžiovint, ją užsidėjus reik tą molį drėkint wink.gif ir nusiplauna jis po to labai gerai
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 27, 14:05)
manau, raustančiai odai tiktų enziminis pilingas, kurį tiesiog užtepi ir paskui nuplauni.



Kaip tik norėjau tai rašyt drinks_cheers.gif Na mano oda nėra tokios būklės, kaip čia paskutinės rašė. Netgi šiek tiek apsitvarkiusi (tfu tfu tfu nenusigyrus). Bet jau ką žinau, tai žinau - jautriai, į paraudimus linkusiai odai tik enzyminiai pylingai.
Šiaip aš jų mažai pasiūlos žinau. Kažkada buvo lietuviškas Rasos. Bet jau seniai išimtas iš prekybos. Esu naudojusi, ir dabar turiu Elemis enzyminį pylingą.

Nors aš pati galiu ir molio kaukes naudoti (nepersistengiant). Tik pylingų su grūdeliais iš tolo vengiu.

Nežinau, ar rožinės paveiktai odai gali padėti, bet jei lengvesnė stadija , gal - La Rochay Posay prancūziška kosmetika. Pas mumi LT deja jos nėra, siunčiuosi iš UK. Yra jos laabai daug serijų, dermaloginė kosmetika. Yra ir serija rosacea. Dieninį kremą iš tos serijos visą šaltąjį sezoną kaip tik dabar naudoju. Jos kaina iš esmės krikščioniška smile.gif Pasitaiko nuolaidų. Pvz. escentual šiuo metu kaip tik 20 proc. nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 27, 14:05)
jūsų oda šaukias drėgmės. Nedrėkinat?
manau, raustančiai odai tiktų enziminis pilingas, kurį tiesiog užtepi ir paskui nuplauni.



Ka reiskia nedrekinu..? Istisai drekinancius kremus naudoju. Nebexinau ka daugiau galeciau naudoti.. Bandziau deti avene drekinancia kauke- bet ji msn netiko. Stengiuosi vandens daug gerti..bet kai blogai, tai toks vaixdas niekas nepadeda...

Ka is enziminiu galite parekomenduoti?

QUOTE(Ingėnas @ 2014 12 27, 14:17)

Nežinau, ar rožinės paveiktai odai gali padėti, bet jei lengvesnė stadija , gal - La Rochay Posay prancūziška kosmetika. Pas mumi LT deja jos nėra, siunčiuosi iš UK. Yra jos laabai daug serijų, dermaloginė kosmetika. Yra ir serija rosacea. Dieninį kremą iš tos serijos visą šaltąjį sezoną kaip tik dabar naudoju. Jos kaina iš esmės krikščioniška  smile.gif  Pasitaiko nuolaidų. Pvz. escentual šiuo metu kaip tik 20 proc. nuolaida.

Tu kosmetiku tiek..kad visu ir neisbandysi..ir pykstu ant firmu kuriu negalima isigyti meginiu..man nereik uxdyka..bet, kad butu galimybe nusipirkt..
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 27, 15:05)
o jei nuvalyt pieneliu, paskui toniku arba terminiu vandeniu?




arba kemsa poras arba neatrandu tai kas tinka ax.gif
turiu toki YSL 3 in 1 valikli,
user posted image
nu tikrai neblogai valo, vandenuko konsistencijos, oda nerausta, nu bet po jo norisi dar vandeniu persiliet, nes oda tokia lipni atrodo, bet va gera minti davet del terminio vandens, nes jis mano odai patinka, gal ji naudot po valiklio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 12 23, 10:30)
man nustatatė rožinę, tai aš persiskaičiau daug straipsnių apie ją - nuo to, ko negalima valgyt (kava, vynas ir pan., internete galima rast daug sąrašų) iki kokios kosmetikos ingredientai kenkia (čia toks bendras, ko vengti anglų k. http://www.rosacea.o...care/index.php). čia, aišku, jei nustatys rožinę, tai patarčiau pasiskaityt, kaip tvarkytis su tokia oda - jokių pirčių, karštų gėrimų. mano oda daugiau mažiau susitvarkė, bet reikia nepamiršt, ypač man dirgino mineralinė kosmetika, kadangi netinka pagrindiniai ingredientai, pvz., mica (dbr nerandu tų mokslinių straipsnių apie dirginimą), apskritai reikėtų vengti tokio įtrinimo kaip su mineraline. jei anksčiau žmonės klausdavo, kas čia man, tai dbr daugiau mažiau susitvarkė, aišku, dėl klimato kartais dar matosi tos rožinės vietos, reikia šiek tiek pamaskuot, bet čia ilgas darbas su savo oda. išsiplėčiau  ax.gif



neatidaro jusu puslapiuko 4u.gif pasidalinkit, kokie dar gali buti dirginantys ingridientai? As dabar supratau, kodel man nebetinka pudra, kuria naudojau n metu, uztenka viena karta pasitept ir kaip mat isryskeja raudoni kapiliarai, patyrinejau sudeti, ogi ten yra to mica ingridiento doh.gif ir labai daugelyje pudru jo yra, ne tik mineralinej kosmetikoj.
man dar idomu, ar gali vitaminas A kazkaip teigiamai itakoti pazeista oda? Nes kai panaudoju a+e aliejuka, kazkaip nezymiai vaizdas pagereja. Pries kelis menesius pakeiciau pudra, kurioje, pasirodo, irgi yra retinolio ir kazkaip tikrai oda maziau raudonuoja. Idomu, ar gali buti del vitamino A?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 12 27, 16:17)
Ka reiskia nedrekinu..? Istisai drekinancius kremus naudoju. Nebexinau ka daugiau galeciau naudoti.. Bandziau deti avene drekinancia kauke- bet ji msn netiko. Stengiuosi vandens daug gerti..bet kai blogai, tai toks vaixdas niekas nepadeda...

Ka is enziminiu galite parekomenduoti?

vadinas, per mažai. Šiaip oda nešerpetoja. Nes šerpetojimas tikrai dėl dregmės trūkumo.
o ką naudojat? gal ką nors su urea reiktų panaudot?
kažkada kažkokią enziminę naudojau, bet nebeprisimenu nei kokią, nei kaip patiko doh.gif

QUOTE(vile999 @ 2014 12 27, 16:22)

turiu toki YSL 3 in 1 valikli,
user posted image
nu tikrai neblogai valo, vandenuko konsistencijos, oda nerausta, nu bet po jo norisi dar vandeniu persiliet, nes oda tokia lipni atrodo, bet va gera minti davet del terminio vandens, nes jis mano odai patinka, gal ji naudot po valiklio? g.gif

na, nežinau, aš YSL nenaudočiau, jei turėčiau problemą.... Geriau dermatologinę kokią g.gif
Naudojau terminį ilgai, nuvalyt valiklio likučius ir atgaivint drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2014 12 28, 12:55)
neatidaro jusu   puslapiuko  4u.gif pasidalinkit, kokie dar  gali buti dirginantys ingridientai?

nežinau, koks šaltinis, bet turiu persikopijavusi tokį sąrašą vengtinų sudėtinių dalių:
Acetone
Alcohol or SD alcohol followed by a number (Ingredients like cetyl alcohol or stearyl alcohol are standard, benign, waxlike cosmetic thickening agents and are completely nonirritating.)
Ammonia
Arnica
Ascorbic acid
Balm mint
Balsam
Bentonite
Benzalkonium chloride
Bergamot
Camphor
Chamomile
Cinnamon
Citrus juices and oils (such as grapefruit or orange)
Clove
Clover blossom
Cocoa butter
Coriander
Cornstarch
Eucalyptus
Fennel
Fennel oil
Fir needle
Fragrances of any kind
Geranium
Horsetail
Lavender
Lemon
Lemongrass
Lime
Marjoram
Melissa
Menthol
Mint
Oak bark
Papaya
Peppermint
Phenol
Sandalwood oil
SD alcohol, ethanol alcohol or isopropyl alcohol
Sodium C14-16 olefin sulfate
Sodium lauryl sulfate
TEA-lauryl sulfate
Thyme
Wintergreen
Witch hazel
Ylang-ylang
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 28 gruodžio 2014 - 14:16
QUOTE(happy @ 2014 12 27, 16:17)
Ka reiskia nedrekinu..? Istisai drekinancius kremus naudoju.

O tu pabandyk ne drekinancius, o riebius nadoti , paklausk gal vaistinėse ( peklausinėk keliose ir skirtingo tinklo) turi meginėlių Iwostino Lipidia mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Vitulka,2014 12 28, 13:30]
vadinas, per mažai. Šiaip oda nešerpetoja. Nes šerpetojimas tikrai dėl dregmės trūkumo.
o ką naudojat? gal ką nors su urea reiktų panaudot?

[/quote
As kaip supranti sudirgsta kapiliarai, tada gaunasi odos uzdegimas, kuris pasireiskia serpetojimu, raudimu, kaitimu...naudojy dermatoligine kosmetika, ne siaip bele ka is prekybcentriio..

[quote=ingriga,2014 12 28, 15:57]
O tu pabandyk ne drekinancius, o riebius nadoti , paklausk gal vaistinėse ( peklausinėk keliose ir skirtingo tinklo) turi meginėlių Iwostino Lipidia mirksiukas.gif
[/quote]

Ir toki ir toki naudoju..tik jei veidas sudirgsta-tepk ka nori..vistiek Blogai..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 12 28, 19:30)
Ir toki ir toki naudoju..tik jei veidas sudirgsta-tepk ka nori..vistiek Blogai..

Tada bandyk raminančius biggrin.gif
Neįsižeisk 4u.gif suprantu kaip erzina, bet man stresas siaubingai sudirgina doh.gif
O tu nebandžius su Ichtiolu Vitella
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2014 12 28, 20:42)
Tada bandyk raminančius  biggrin.gif
Neįsižeisk  4u.gif  suprantu kaip erzina, bet man stresas siaubingai sudirgina  doh.gif
O tu nebandžius su Ichtiolu Vitella

Vitella turiu..naudoju..kartais lyg padeda....viska verciu aukstyn kojom..nenoriu taip gyventi..maudausi vesiam vandeni..nors brrrr daug mieliau lysciau po karstu..vitaminas c+ rutinas+ probiotikai kasdien..maximum 1 puodelus kavos..arba jei galiu isvis be jos..pieno stengiuos atsisakyt, kvieciu produktu, daug darzoviu..jokiu rukytu..derinu maista.. Chuuuu..kapanojuos kaip galiu..veliau parasysiu kaip sekesi..
Papildyta:
QUOTE(ingriga @ 2014 12 28, 20:42)
Tada bandyk raminančius  biggrin.gif
Neįsižeisk  4u.gif  suprantu kaip erzina, bet man stresas siaubingai sudirgina  doh.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif siaip labai sunkus lailotarpis buvo..itampa..gal ir tai dasidejo..vsio dar eisiu sportuot, man tai pravalo prota, endorfinai gaminasi..vsio..nebesinervuosiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2014 12 28, 12:55)
neatidaro jusu  puslapiuko  4u.gif pasidalinkit, kokie dar  gali buti dirginantys ingridientai? As dabar supratau, kodel man nebetinka pudra, kuria naudojau n metu, uztenka viena karta pasitept ir kaip mat isryskeja raudoni kapiliarai, patyrinejau sudeti, ogi  ten yra to mica ingridiento doh.gif ir labai daugelyje pudru jo yra, ne tik mineralinej kosmetikoj.
man dar idomu, ar gali vitaminas A kazkaip teigiamai itakoti pazeista oda? Nes kai panaudoju a+e aliejuka, kazkaip nezymiai vaizdas pagereja. Pries kelis menesius pakeiciau pudra, kurioje, pasirodo, irgi yra retinolio ir kazkaip tikrai oda maziau raudonuoja. Idomu, ar gali buti del vitamino A?

Gali būti dėl A, nes yra tekę skaitinėti, kad labai reikalaingas, labai geras daiktas ir pan. smile.gif
Atsakyti