Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška, jautri, raustanti, kapiliarinė oda

QUOTE(-Chloe- @ 2014 12 28, 12:55)
man dar idomu, ar gali vitaminas A kazkaip teigiamai itakoti pazeista oda?

Gali gali.smile.gif Retinolis tinkamoje formulėje - labai geras daiktas. Čia, jei angliškai skaitote, pakankamai aiškiai, kas, prie ko ir kam. Tik perspėjimas: jei retinolis tepamas ant odos šiltuoju sezonu, kai daugiau saulės, būtina papildomai naudoti priemonę su SPF.
Atsakyti
Na uzejau pasisakyt apie Decubal prausikli, prausiau veida dar tik pora kartu, bent kol kas tai labai patenkinta rezultatu, specialiai pirma karta po prausimosi, neskubejau uztept kremo, tai nesutrauke taip kaip anskciau, oda minkstesne atrodo. Aisku visas rezultatas matysis po savaites ar keliu, atsigaus ar ne oda:)
Atsakyti
Mane patraukė ant natūralumo, tai užsisakiau baltą molį ir hidrolatų. Ir kaip gera buvo užsitepus molį, taip atšaldė odą, tikrai tapo gražesnė, baltesnė, sumažino raudonį. Žiūrėsiu, kaip bus toliau, gal ir per drąsu girt po kelių kartų g.gif
Papildyta:
QUOTE(happy @ 2014 12 27, 11:29)

Isiploviau galva, po duso..vel sedxiu raudonu veidu..nu ne karstam buvau..blyn blyn..uzkniso nebegaliuu

tepk kuo nori odą, kol nesusitvarkysi iš vidaus, nieks labai nepasikeis. Reikia žiūrėt mitybos, atsisakyt miltinių, saldumynų. Pamatysit kaip veikia odą. Nors tai ir sunku, bet aš prisiverčia, nes tikrai matosi rezultatai. Dabar tik , per šventes, atsipalaidavus buvau. Man pastoviai būdavo alergijos, užeidavo visokie niežuliai. Aš vis kaltindavau miltelius, prausiklius, nors ir taip žiūrėdavau kur natūraliau. Ir dar stresas veikia, bet kaip to išvengt, nelabai įsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, atejau cia pasipasakoti, kas man padėjo kovoti su išsekusia oda ir uzpuolusia rozine, rožiniais spuogais o gal net veido erkute... prieš metus buvo didziulis priepolis, veido oda buvo baisi, istisas raudonis, veido kaitimas, berimas mazais spuogeliais su pulinga virsūnėle, baisus niežėjimas, ant veido nebuvo tuščios vietos... tai buvo kažkas baisaus...

Pirmas žingsnis buvo dermatologe, kuri parinko vaistus, labai padejo išgydyti oda po priepolio hormoninis tepalas - Fucicort, + Metronidozolio tepalas + dermatologes sudarytas paprastas tepaliukas iš kelių sudedamuju daliu, tiksliai neprisimenu.. + juodos arbatos kompresai+ veido drekinimas drekinamaisiais kremais (jokiu budu ne maitinamaisiais ar kokiais kitais) .

Cia buvo tik pradzia, kad apgydyciau baisiai atrodancia oda.. tik nutraukus gydyma, kai pageredavo, vel budavo atkritimai ir vel tas pats ir vel pradedavau tepti vaistais. Buvo gal trys tokie atkritimai.
Šalia priemoniu, paskirtu gydytoju pradejau ir pati labai stebeti savo veido oda, ko ji labai nemegsta ir .t.t

Atradau, kad veido odai labai nepatinka prausimas vandeniu. Tik nusiprausus iskarto pradedavo labai peršteti, traukti, niežteti.. taigi vandeni pakeiciau "miceliniu" valomuoju vandeniu, naudoju Lirene arba Loreal (viskas tik jautriai odai) . Ryte vakara su tamponeliu nuvalau veido oda, jo vandeniu nereikia nuplauti.

Veliau atradau, kad visiskai netinka maitinamieji kremai, oda priimdavo tik drėkinamuosius kremus (naudojau Rasos drekinamuosius kremus jautriai odai - dienai) o vakarui atradau Numis Med drekinamaji krema nakciai, kuris labai tiko mano odai. Taigi oda nuvalyta miceliniu vandeniu tepu tik drekimanuoju kremu.
Karta ar du per menesi uzdedu ant veido siltus juodos arbatos kompreselius, labai atsigauna oda. Taip zaidziau gal pusmeti, kol mano oda pradejo švyteti, dingo visi berimai, raudonis, odos traukimas, niežėjimas ir .t.t

Atsisakiau kreminės pudros, isigijau mineralinę (uoga uoga) , kuri man labai tinka, neissausina odos, puikiai issilaiko ant veido visa diena, oda atrodo kuo graziausiai, svarbiausia jauciasi sveika..... Labai dziaugiuosi siuo savo keliu link sveikos odos, ka pati po truputi atradau.

Taigi laikausi šiu pagrindiniu principu:
1. Neplaunu veido odos vandeniu, valau ja miceliniu vandeniu, kurio nereikia nuplauti.
2. Naudoju tik drekinamuosius dermatologinius kremus jautriai odai - Rasa, Numis Med nakciai.
3. Pora kartu per menesi uždedu juodos arbatos siltus kompreselius.
4. Naudoju mineralinę pudrą kasdien "Uoga uoga"

Dar esu atradusi pora neblogu drekikliu veidui, gaminamu LSMU - universiteto, tai butu drekinamasis tonikas sausai odai "Renova" , juo valau veido oda vakare, prieš tepant kremu. Ir dar esu išbandziusi viena ju gamini - Negyvosios juros drėkiklį "Auksiniai lašai", abu gaminiai labai patinka.

Taigi kai grižtu mintimis atgal iki to periodo, kol "davedžiau" savo oda iki tokio issekimo ir bjauraus susirgimo, prisimenu, kad nelabai ja rupindavausi, nusiprausdavau vandeniu ir patepdavau bet kokiu kremuku... palaipsniui ji man pradejo labai sauseti ir visiskai netoleruoti vandens, visokiausiu kremu, krempudros, beveik kas dien budavo nedideliu berimu spuogeliais.. kol viena diena prasidejo baisus berimai, raudimai, kaitimai .... kad reikėjo gydytojo pagalbos...
Siandien mano oda švyti, jauciuosi puikiai, labai dziaugiuosi, kad atradau, kas man tinka, kas nealina, nealergizuoja odos.

Nežinau ar niekad daugiau nepasikartos man šios ligos priepolis, garantiju kogero nera, bet siai dienai esu laiminga. Jei kuria mergina kas sudomins, drasiai rasykite man asmenine zinute, mielai pasidalinsiu savo patirtimi. Nes pati irgi cia ateidavau ieskoti pagalos...
Atsakyti
[quote=dalytex,2015 01 06, 14:37]

Taigi laikausi šiu pagrindiniu principu:
1. Neplaunu veido odos vandeniu, valau ja miceliniu vandeniu, kurio nereikia nuplauti.
2. Naudoju tik drekinamuosius dermatologinius kremus jautriai odai - Rasa, Numis Med nakciai.
3. Pora kartu per menesi uždedu juodos arbatos siltus kompreselius.
4. Naudoju mineralinę pudrą kasdien "Uoga uoga"


Sakykite, o kokios firmos micelininį vandenį naudojate? Man micelininis palieka lyg kazkokį riebumo pojūtį ant odos, todėl grįžau prie prausiklio ir vandens... Pas mane oda gan problematiška, paberia neretai, vis lenda smulkus kapiliarai į pavirsiu... Tiesa, pudros aplamai man kažkaip jautrina odą, uogauoga nesu bandžius, ar tikrai nekemša porų?
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu siokia tokia problema su raustancia oda, norejau paklaust ka rekomenduotumete naudoti pavyzdziui vykstant i kalnus nuo salcio, zvarbaus vejo ir pan, kad veidas smarkiai nenuraudonuotu?
Atsakyti
Išbandžiau Avene kaukę raudonuojančiai odai. Na ką, maloni vėsinanti, bet kažkokio ilgalaikio poveikio nelabai suteikia. Sudėtyje silikonų armija.
Gal kokią kitą raminančią kaukę galit parekomenduoti?
Atsakyti
Kauno klinikų vaistinėje perku Mirtų kaukę... Pati pačiausia. Jokių kitų nebeperku. thumbup.gif draugėms taip pat labai patinka. Oda po jos atsigauna, pašviesėja... Firma, jei neklystu, ANNA Lotan... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 03 04, 17:13)
Išbandžiau Avene kaukę raudonuojančiai odai. Na ką, maloni vėsinanti, bet kažkokio ilgalaikio poveikio nelabai suteikia. Sudėtyje silikonų armija.
Gal kokią kitą raminančią kaukę galit parekomenduoti?

Malena, ką efektyvaus esate atradę tokios odos apgydymui, nuraminimui ir maskavimui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 03 04, 19:44)
Malena, ką efektyvaus esate atradę tokios odos apgydymui, nuraminimui ir maskavimui? 4u.gif


tursi, kad nieko naujo neatradau būtent raminimui smile.gif
Atsakyti
Sveikos, matau buvo kalbėta apie micelinį vandenį - visai geras yra BIODERMA valomasis vanduo Sensibio H2O. Nuo vandens buvo pradėjusi labai sausėti oda, net drėkinantys kremai nepadėjo, o su Bioderma viskas susitvarkė iš karto smile.gif

Dar noriu paklausti, kas naudojant Metronidozolio tepalą, ar jums jis gerai įsigeria? Aš jį jaučiu ant veido visą dieną, nežinau, ar taip turi būti, ar reikėtų kažkokio lengvesnio tepaliuko.
Atsakyti
QUOTE(asrugile223 @ 2015 01 22, 22:24)
Sveikos merginos, turiu siokia tokia problema su raustancia oda, norejau paklaust ka rekomenduotumete naudoti pavyzdziui vykstant i kalnus nuo salcio, zvarbaus vejo ir pan, kad veidas smarkiai nenuraudonuotu?


seniai kalnuose nebuvau, kaip faina toms ,kas važiuos slidinėt bigsmile.gif

tepdavau sviestmedžiu storoku sluoksniu prieš eidama. Arba turėjau tokį Weledos kremą apsaugai nuo šalčio.

Nežinau, gal pravers kam. Slidinėjimo instruktorė Austrijoje, dirbusi su vaikais "varlinyke", patarė daryti taip, kaip ji daro - ryte, vos atsikėlus, tepti drėkinamąjį kremą, ne trumpiau nei pusvalandis iki išėjimo į lauką. Kremas būtinai su SPF, o jei be - būtinai tepti SPF apsauginį kremą. Būtinai, be jokių išimčių. O jau prieš pat trasą teptis barjerinį kremą - riebų. Ji pati, mačiau, tepėsi pačiu paprasčiausiu vazelinu veidui. Paprastutė kremo pakuotė su užrašu "Vaseline".

Žinot, kažkodėl aš ta moteriške patikėjau g.gif jos veidas tikrai nebuvo nugairintas, nors dirba nuolat lauke, daug sportuoja, vėjas, šaltis ir kalnų saulė jai tikrai poveikį turi.
Atsakyti