Įkraunama...
Įkraunama...

Nuostabūs retriveriai

QUOTE(Ciooce @ 2014 08 14, 17:46)
Ne visiems šunims pasiteisina Kongas, todėl tai gali būti tik pinigų išmetimas į balą.

Mano šuo Kongu visiškai nesidomėjo. Užtat šikpopierio ritinėliai yra puikus žaislas nuo vaikystės  biggrin.gif Nu ir nenumirė dar kažkaip, vakar 4 gimtadienį atšventė  bigsmile.gif

Sveikinimai gimtadienio proga 4u.gif
Na as pirma karta auginu suniuka, tai pradzioj irgi skeptiskai i tai ziurejau, bet kai veiseja pasake, kad viskas ok, tai manau, nebutu sitaip sakiusi, jei butu kas bent kokiam suniukui nutike, tai tenka pasitiketi patirtimi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2014 08 14, 17:12)
tai manau, nebutu sitaip sakiusi, jei butu kas bent kokiam suniukui nutike, tai tenka pasitiketi patirtimi  thumbup.gif


Čia tas pats kaip sakyti, visa mano giminė rūko ir dar nei vienas nenumirė nuo plaučių vėžio... Nors taip realiai būna ir taip yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 08 14, 18:33)
Čia tas pats kaip sakyti, visa mano giminė rūko ir dar nei vienas nenumirė nuo plaučių vėžio... Nors taip realiai būna ir taip yra  doh.gif

Manau palyginimas netinkamas biggrin.gif As neperšu savo nuomones, kiekvienas seimininkas aukleja savo suni kaip nori ir zaislus duoda kokius nori, kiekvieno pasirinkimas, tiesiog pasidalinau kasdienybe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2014 08 14, 15:05)
Na gerbiu Tavo nuomone, tiesiog pasitikiu veislynu, kuris turi jau gana didele patirti  4u.gif

Labai gerai, kad pasitikite veislynu, bus iš kur gauti patarimų ir su kuo tartis, guostis ar džiaugtis kartu smile.gif
Bet, eee, man tie rulonėliai kažkaip keistai skamba.
Aš galiu pateikti pavyzdžius tokių atvejų, kur tūstančiams šunų nieko nenutinka, bet va tie keli "laimingieji" nubraukia tuos tūkstančius. Pvz., žaidžiant su pagaliuku ir jį mėtant, šuo begaudydamas dar nenukritusį pagaliuką su jo smailiuoju galu prasiduria gomurį ar gerklę, prireikia operacijos. Žaidžiant su kamuoliuku, šuo juo užspringsta ir miršta.
O tūkstančiams gi nieko?
user posted image
Tai ir čia, tūkstančiams gal tie rulonėliai nieko blogo, o va pasitaikys koks išskirtinis šuo, sulips jam gerklose ar dar kur, ir reikės kokios chirurginės intervencijos.
O gal ir nieko nebus, aš bent jau negirdėjus kažko blogo, kaip ir aplamai, kad kas tokius žaislus naudotų biggrin.gif
Atsakyti
Laba visiems 4u.gif

Eiryn pakeitei pavadinimą ir temos neradau! biggrin.gif

Linksmybės tęsiasi....

QUOTE(Agnnyte @ 2014 07 10, 15:10)
Tigrinis netinka?  smile.gif O raudonas su žaliais taškeliais?  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

į žaislų temą tai maniškei tas kongas buvęs nebuvęs smile.gif su skaniuku tai dar kažkiek įdomu, bet šiaip negriaužia jo smile.gif bet čia turbūt dėl to, kad išaugo. Nors pavyzdžiui pagalius lauke labai nori sudorot, bet neleidžiu. Man gal paranoja, bet pavojingai atrodo smile.gif dar būna griaužia, užsilaužia tą pagalį tokiu kampu, kad atrodo akis išsibadys biggrin.gif žodžiu stebiu ką pasiima griaužt, nes ji pas mus tokia pastoviai paspringt mėgėja tai reik sužiūrėt.

mes tai susargdinom šunį, po maudynių prie jūros, mašinoj važiavom aišku kodicionierius įjungtas... ir užteko. gerklė. kosulys, temperatūra. tik dabar išsigydėm, kokias tris savaites vargom g.gif pirmą kartą šunė peršalo iš tikro, keista buvo. bet sirupą su malonumu vartojo, vienintelis pliusas biggrin.gif

Ai o dėl jūros...tai važiavom į Papę ir kaip tyčia kažkoks ten pareigūnas trainiojosi, užtiko einant su šunim ir prasidėjo čiulbesiai....dokumentai..važiuokit į kempingą, čia negalima šunims...tai po to jis pavažiavo ir stovėjo, laukė, kada mes išvažiuosim biggrin.gif o aišku nei dokų, nieko nebuvom pasiėmę, bet ginčytis su anuo nenorėjom, po to vis tiek 'prasmukom'. labai smagiai prisimaudėm cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2014 08 15, 02:19)
Tai ir čia, tūkstančiams gal tie rulonėliai nieko blogo, o va pasitaikys koks išskirtinis šuo, sulips jam gerklose ar dar kur, ir reikės kokios chirurginės intervencijos.
O gal ir nieko nebus, aš bent jau negirdėjus kažko blogo, kaip ir aplamai, kad kas tokius žaislus naudotų  biggrin.gif

Na mano nuomone, tai pagalys tikrai pavojingas dalykas, net jei pagrauzus, gali kokia asaka praryti ir tikrai nekazka, o del tu ruloneliu tai nereaguokit taip jautriai, mes neduodame iki galo jo sugrauzti ar kaip kitaip, savo suniuka priziurime, jei nemiega, tai einame ziureti ka daro smile.gif o tus rulonelius tai jis tik pakandzioja, pazaidzia ir viskas, net nesudrasko, ji praktiskai visa ir ismetame, bet va dantukus suleidzia ir jam matyt ramiau smile.gif

Visdelto nusprendeme supazindinti su lauku 4u.gif tai pavaiksciojom gal 10 min ir mazylis taip nuvargo, kad miegojo labai daug biggrin.gif siaip kaip ir viskas tvarkoje, ryt vel vesime ax.gif
Kaip jusu suniukai miega? Maniskis nemiega savo guolyje, jam labiausiai patinka isigrusti tarp rasomojo stalo ir sienos, ten gal 10cm, bet jam ten taip gerai, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2014 08 17, 01:13)
Visdelto nusprendeme supazindinti su lauku  4u.gif  tai pavaiksciojom gal 10 min ir mazylis taip nuvargo, kad miegojo labai daug  biggrin.gif  siaip kaip ir viskas tvarkoje, ryt vel vesime  ax.gif 
Kaip jusu suniukai miega? Maniskis nemiega savo guolyje, jam labiausiai patinka isigrusti tarp rasomojo stalo ir sienos, ten gal 10cm, bet jam ten taip gerai,  thumbup.gif

Salsa naktį miega ant savo kilimuko koridoriuj, o dieną tai svetainėj šalia mūsų ant žemės, po sofa arba kartais atsitempia kilimuką į svetainę.
Mūsiškė tai vis su bajeriukai lauke smile.gif Lauke jau jaučiasi žymiai drąsiau, bet iki gražaus pasivaikščiojimo toli gražu. Iš pradžių tempė pavadėlį, tai vyras sugalvojo ją pamokint ir kai tik ji tempia, sustoja. Tada ji sėdasi, luktelim truputį ir einam toliau iki kol vėl pradeda tempt. Nu ir tūpinėjom taip gal vieną dieną. Po to ji sugalvojo su dantukais čiupt pavadį ir tąsyt doh.gif. Vyras tai laabai nervuojas dėl jos tokio elgesio ir panikuot jau pradeda, nes nežino, kaip elgtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1213 @ 2014 08 17, 10:24)
Po to ji sugalvojo su dantukais čiupt pavadį ir tąsyt  doh.gif. Vyras tai laabai nervuojas dėl jos tokio elgesio ir panikuot jau pradeda, nes nežino, kaip elgtis doh.gif

Aš manau pats laikas dresūros grupėje pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 08 17, 14:29)
Aš manau pats laikas dresūros grupėje pasirodyti smile.gif


Pilaitės aikštelėje "darželinukus" nuo ~4 mėn. priima, tai oi kaip laukiu, kol jau galėsim eiti į pamokėles smile.gif Svarstom dabar prašyti privačios pamokėlės ir dirbti savarankiškai...

Nu bet namie tai auksinis šuniukas. Kas jai lauke pasidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1213 @ 2014 08 17, 15:45)
Pilaitės aikštelėje "darželinukus" nuo ~4 mėn. priima, tai oi kaip laukiu, kol jau galėsim eiti į pamokėles smile.gif  Svarstom dabar prašyti privačios pamokėlės ir dirbti savarankiškai...

Nu bet namie tai auksinis šuniukas. Kas jai lauke pasidaro  g.gif

mum dresūroj taip ir sakydavo, kad jeigu šuo nevykdo komandų lauke: jis jų nemoka. Ir nesvarbu, kad prie stalo valsą šokti gali smile.gif

Labai teisingai galvojat apie privačią pamokėlę: gausit namų darbų, paaiškins kai kuriuos elgesio dalykus. Bus daug lengviau ir į bendrą grupę jungtis.
Atsakyti
DĖMESIO!

Šiandien, 2014 metų rugpjūčio 26 dieną, Saulėtekio soduose (Vilnius) iš voljero buvo pavogtas 2 su puse mėn. ilgaplaukis vokiečių aviganių veislės šuniukas, patinėlis.

Jei kažkas kažką matėte ar girdėjote, jei pamatysite, kad kažkur kažkas bando parduoti ar kokie nors įtartini asmenys vedžiojasi ar į kokią veterinarijos kliniką atveš - bet kokia informacija labai pravers.

Šuniukas čipuotas, turi kilmės dokumentus, tad patikrinti bus lengva.

Būsime LABAI dėkingi!

Skambinkite, rašykite numeriais 8 699 40096 (Oksana), 8 687 95084 (Živilė)

user posted image

AČIŪ
Atsakyti
Čia jūsų daug gal kas pažįstat žinot kam dingo, aš savojo katino ieškau per visus skelbimus tai užmačiau.

Rastas labradoro retriveris

http://www.gyvunuglo...t/found/g.71474

Ir dar Kaune rastas auksaspalvis retriveris

http://www.animal.lt...0/rasti-gyvunai
Atsakyti