Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

na zinokit daikta ne taip lengva grazinti, negi dabar imsites darytis galu del kazkiek pinigu, juk pati rasot, kad patare isigijot ir likot patenkinti..

neverta patirti nervu del keletos pinigu..

geriau tai jums buna pamoka, kai issirenkat daikta dar paieskoti kur yra pigiau ateityje..

Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2015 12 20, 11:56)
na zinokit daikta ne taip lengva grazinti, negi dabar imsites darytis galu del kazkiek pinigu, juk pati rasot, kad patare isigijot ir likot patenkinti..

neverta patirti nervu del keletos pinigu..

geriau tai jums buna pamoka, kai issirenkat daikta dar paieskoti kur yra pigiau ateityje..

na taip, jus teisi. siandien irgi taip pat galvoju, taciau apmaudu kad galejom isigyti uz mazesne kaina ir gal siek tiek kokybiskesne smile.gif doh.gif tiesiog, pries tai lygtai akcijos nebuvo, nes tikrai intensyviai ieskojau, o grizus namo - uzmaciau. istikruju pardavejai nekalti del to g.gif
dar siandien perskaiciau grazinimo teises akta, tai kaip suprantu elektros masinos ir ju irenginiai negrazinami sad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2015 12 20, 11:32)
tai kaip suprantu elektros masinos ir ju irenginiai negrazinami sad.gif lotuliukas.gif

butent, cia tik pardavejo geranoriskumas butu..
tai siulau dziaugtis nauju pirkiniu ir negalvoti del keliu pinigu.. nuo to tik sveikesne ir laimingesne busit wink.gif
o jei tektu susipykti su pardaveju ir vistiek prekes nepriimtu, del to nuotaika labai ilgam butu sugadinta, o tuo paciu ne i nauda sveikatai wink.gif

bukit laiminga ir siukit, pamirsit ka galejot sutaupyti..

sekmes!
tiesiog kartais reikia pakeisti poziuri wink.gif
Atsakyti
Labuka aš irgi gavau iš ankstine kalėdinę dovaną.Ryt turėtų atvežti iš siuvimo manijos janome siuvimo mašina wub.gif užsisakiau 525s bet pardavėjas pasiūlė kitą modeliuka identiška 525s tik su geresniu pedalu.Liko tik išmokti siūti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makee @ 2015 12 20, 19:51)
Labuka aš irgi gavau iš ankstine kalėdinę dovaną.Ryt turėtų atvežti iš siuvimo manijos janome siuvimo mašina  wub.gif  užsisakiau 525s bet pardavėjas pasiūlė kitą modeliuka identiška 525s tik su geresniu pedalu.Liko tik išmokti siūti smile.gif


Koks tai modelis? g.gif
Atsakyti
aš nusipirkus daigta nebežiūriu kiek jis kainuoja... ne būna nūsivylimų 4u.gif 4u.gif
egzzzotika 4u.gif džiaukitės pirkiniu ir nesukit galvos.... visgi puse sumos išsimokėsit... šeip tos kelios papildomos siūlkės esmės jau nesudaro... tuo labaiu pati sakot kai pirkot akcijos nebuvo... ir dar neaišku ar anoji kokybiškesne... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 12 21, 10:26)
aš nusipirkus daigta nebežiūriu kiek jis kainuoja... ne būna nūsivylimų 4u.gif  4u.gif
egzzzotika  4u.gif  džiaukitės pirkiniu ir nesukit galvos.... visgi puse sumos išsimokėsit... šeip tos kelios papildomos siūlkės esmės jau nesudaro... tuo labaiu pati sakot kai pirkot akcijos nebuvo... ir dar neaišku ar anoji kokybiškesne... mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Aciu uz patarima. istikruju man netycia taip isejo, nes kai ieskai kokios prekes per google, jis yra suristas su kitom svetainem, ir katik buvau prisijungus prie supermamos ir man toki pasiulyma ismete, pasiziurejau kad naujasnis modelis - pigiau kainuoja dabar su akcija, todel ir susinervinau, bet cia patys kalti smile.gif jau susitaikiau su mintym, tad dziaugsimes tuom ka turim smile.gif gaila kad negaliu pabandyti ka pasiuti, nes iteiksim tik per kaledas smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 12 21, 00:33)
Koks tai modelis? g.gif

Se522
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2015 12 21, 12:39)
Aciu uz patarima. istikruju man netycia taip isejo, nes kai ieskai kokios prekes per google, jis yra suristas su kitom svetainem, ir katik buvau prisijungus prie supermamos ir man toki pasiulyma ismete, pasiziurejau kad naujasnis modelis - pigiau kainuoja dabar su akcija, todel ir susinervinau, bet cia patys kalti smile.gif jau susitaikiau su mintym, tad dziaugsimes tuom ka turim smile.gif gaila kad negaliu pabandyti ka pasiuti, nes iteiksim tik per kaledas smile.gif lotuliukas.gif


su tuo siuvamosios pasirinkimu man panašiai buvo. ax.gif tik tiek kad mano rankos nelabai sveikos tai aš su išsirinktų mašinų saršu važiavau i aprduotuvę.. ten jau kelios iš kart atkrito, nes jų ir dydis ir išvaizda kaip žaislinės.. liko viena nebrangi ir kokybiška, bet pabandžiau ir nepasukau skriemulių programos perstatymui... tai liko imt kompiuterine, ten man tada parinko 3 variantus kurios engenda ir iš ju rinkausi... aišku buvo galima nepirkt gryšt namo ir ieškot kur tas modelis pigiau gal kokioj varlj ir būčiau radusi.. bet ašš visgi buvusi siuvėja ir žinau kad mašinas ir tept reikia ir taisyt... tai pagalvojau kad parduotuvė su servizu man pats tas....
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 12 23, 01:42)
žinau kad mašinas ir tept reikia ir taisyt... tai pagalvojau kad parduotuvė su servizu man pats tas....

butent jei yra galimybe pirkt parduotuveje su ateityje galimu aptarnavimu tai tik taip pirkti.. internetu nupirkus nezinia kur koki veja laukuos paskui gaudyti..
man taip buvo nutike.. prisiieskojau kur pigiau intike pirkau vienu metu skalbekle ir dar kazka bet tokio nemazo tai po nupirkimo ta imonele subakrutavo gal kita savaite.. tai gerai kad pirkau ne is pigiausiu gamintoju tai tpfu tpfu po siai dienai veikia jau 7 m. tai nerekejo niekur kreiptis.. o ir paskui komentaru skaiciau apie sia imone kad isvis dziaugtis reikejo kad pristate, nes buvo tokiu kurie sumokejo ir jau prekiu nebespejo gauti..

taip kad manau ilgamete darbo patirti turincios ir dar vis veikiancios parduotuves yra kur kas geriau, o kad prekes jose brangesnes reikia juos suprasti.. patalpas ir darbuotojus islaikyti..

cia as biski ne i tema i diskusijas isiveliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makee @ 2015 12 21, 22:01)


Pasinaudojus kiek ilgiau, sugrįžkite čia ir parašykite atsiliepimą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 12 23, 11:47)
Pasinaudojus kiek ilgiau, sugrįžkite čia ir parašykite atsiliepimą. blush2.gif

Būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti