Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveikos! Ieskau kas turi AEG 824 SIUVIMO MASINA AR JOS INSTRUKCIJA😇
Atsakyti
Laba diena, nepykite, jei apie tai jau buvo kalbėta, daug skaičiau, bet iki galo nesuprantu: kuo skiriasi overlokas nuo plokščiasiūlės siuvimo mašinos? Nesu siuvėja, bet kokią trikotažinę suknelę dukrai pasiūčiau. Bet labiausiai siuvimo mašinos man reikia mezgimo mašina megztiems gaminiams siūti. Žinau, kad tam tinka overlokas. O trikotažui siūti reikalinga plokščiasiūlė? Ar teisingai supratau, kad 5 siūlių overlokas (pvz JUKI mo -735) - tinka ir kaip plokščiasiūlė? Ar visai nieko nesupratau apie jas biggrin.gif ačiū labai už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Pelėda" @ 2016 01 13, 19:30)
Laba diena, nepykite, jei apie tai jau buvo kalbėta, daug skaičiau, bet iki galo nesuprantu: kuo skiriasi overlokas nuo plokščiasiūlės siuvimo mašinos? Nesu siuvėja, bet kokią trikotažinę suknelę dukrai pasiūčiau. Bet labiausiai siuvimo mašinos man reikia mezgimo mašina megztiems gaminiams siūti. Žinau, kad tam tinka overlokas. O trikotažui siūti reikalinga plokščiasiūlė? Ar teisingai supratau, kad 5 siūlių overlokas (pvz JUKI mo -735) - tinka ir kaip plokščiasiūlė? Ar visai nieko nesupratau apie jas  biggrin.gif  ačiū labai už patarimus  4u.gif



man irgi butu labai idomu isklausyti profesionales komentara .


Turiu siuvimo masina Brother , jau koki menesi naudoju - patenkinta smile.gif Dabar svajoju apie overoka. Noretusi isiversti tik su overloku ,kad nereiktu dar ir ploksciasiules prikti
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 01 15, 10:04)
man irgi butu labai  idomu isklausyti  profesionales  komentara .
Turiu siuvimo masina Brother , jau koki menesi naudoju - patenkinta smile.gif Dabar svajoju apie overoka.  Noretusi isiversti tik su  overloku ,kad nereiktu dar ir ploksciasiules prikti



Plokščiasiūle galima atlenkti trikotažo gaminio apačią, ji siuva viršuje dviguba siūle ir apmėto apačioje iš kart (pažiūrėkite, kaip atrodo trikotažo maikutės apačia ir rankogaliai).
Su overloku to nepadarysite.


Gal kas profesionaliau paaiškins.


http://www.siuvimost...bernette-009dcc

Atsakyti
Sveikos, aš siuvime taip pat žalia, planuoju pirkti Janome E1015 mašiną. Daugiausiai siūčiau dirbtinę odą. Ar ši mašina tam tinkama?
Iš anksto dėkoju už atsakymą!
Atsakyti
Sveikos, gavau šiandien savąją janome 535s, klausimas ją turinčioms,ar pas jus buvo pridėtas rėmelis automatinei kilpai, nes pas mane pėdelė yra automatinei kilpai, o va to rėmelio nėra. Tai čia dalių trūkumas ir kreiptis pas pardavėją ar jį atskirai reikia įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(WoAiNi @ 2016 01 20, 11:19)
Sveikos, gavau šiandien savąją janome 535s, klausimas ją turinčioms,ar pas jus buvo pridėtas rėmelis automatinei kilpai, nes pas mane pėdelė yra automatinei kilpai, o va to rėmelio nėra. Tai čia dalių trūkumas ir kreiptis pas pardavėją ar jį atskirai reikia įsigyti?


ar tokia jusu pedele?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2016 01 20, 13:16)
ar tokia jusu pedele?
user posted image

Ne. Nieko panašaus nėra. Prie instrukcijos rašo, kad lyg turi būt atskiras rėmelis prie pėdelės.. bet nėra... verysad.gif parašiau eshopui kur pirkau... tikiuos ištaisys klaidą.
Atsakyti
sveikos merginos ax.gif , mane labai domina trikotazo siuvimas, bet kaip suprantu tai turi daryti overlokas su savo pasleptu viduje apmetymu ir nukerpamu krastu arba ploksciasiule, kuri nieko nenukerpa, bet palenkdama pervaziuoja dviguba/triguba elastinga siule per virsu.
ka merginos naudojate - abi masinas ar kazkuria viena? o gal 2in1 ? labai domina ir koverlokai (ploksciasiule+overlokas viename) gal kazkas naudojate tokius, kad nereiktu tureti dvieju daug vietos uzimanciu masinu?
gal kas naudojate ploksciasiule JANOME 1000CPX, kokie atsiliepimai?
http://www.siuvimost...-janome-1000cpx
arba gal kas turite rubina L10A (kur kaip suprantu ir overlokas ir ploksciasiule viename)
http://www.siuvimost...bei-grandininio
butu saunu isgirsti ir apie kitas naudojamas ploksciasiules atsiliepimus, kodel geriau dvi skirtigu funkciju masinos, nei viena daugiafunkcine ir atvirksciai.... matau, kad daugiafunkcines papildomos pedutes labai brangios, kokiu dar pastebejimu turite?
Papildyta:
o gal kazkas turite MERRYLOCK 3000CL? kokie atsiliepimai ? nes kainu skirtumas palyginus su janome labai didelis, o funkcijos kaip suprantu atitinka... zinoma gamintojai skiriasi, bet jei ne pramoniniam naudojimui, gal visai nieko ax.gif
http://www.siuvimoma...errylock-3000cl
Atsakyti
nesuprantu kas cia darosi, bet negaliu normaliai naudotis supermamos tinklapiu, neleidzia nei atsidaryti temos, nei paskaityti anksciau rasytu zinuciu. tai tiesiog paklausiu tiesiai sviesiai ir atsakyma bandysiu iskaityti google kopijose.
kuria siuvinejimo masina rekomenduotumete ir kodel? ir kurios nerekomenduotumete, ar programine iranga tik mokama, ar galima kazkuriai nemokamai gauti?
brother innovis 955
janome mc350e
BERNINA BERNETTE Deco 340
Rubina Creative
Atsakyti
Sveikos merginos. Labai noriu jūsų paklausti, ar turite kuri Rubina firmos siuvimo mašiną ? Mastau pirkti RUBINA KP88 , mačiau šios mašinos modelio pristatymą, kad siuna ir trikotažą, odą, šilką ... gal kuri turite, kokie atsiliepimai ? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas patartų kokią siuvimo mašiną rinktis paprastiems drabužių taisymo darbams atlikti namų sąlygomis (pvz. džinsų, kelnių palenkimas, užuolaidų kraštų apsiuvimas). Kad būtų kokybiška, bet paprasta naudotis kiekvienam šeimos nariui. Rinktis Singer ar ir kitų firmų yra vertų dėmesio? Biudžetas 100-150€. Ačiū pagelbėjusiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alincik: 08 vasario 2016 - 13:25