Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

QUOTE(Elnura @ 2015 07 03, 13:30)
"Wayward Pines" - pirma serija buvo labai labai šiaip sau, bet su kiekviena serija vis įdomesnis, dabar nekantriai laukiu 8-osios ax.gif

Nieko nieko šis. Labai netikėtai viskas pasisuko. Žanrą pavadinčiau fantastiniu mistiniu. Pradžioj filmo ieškojau logikos, bet kai siužetas tokia linkme pakrypo, tiesiog žiūriu dabar ir tiek smile.gif


Šiuo metu pradėjo rodyti Mr. Robot. Sakyčiau apie kompiuterių genijų. Labai labai patiko, neeilinis. Ne toks, kaip visi. Nėra saldybių, meilių seilių. Mėgstantiems lengvus, lengvai perprantamus serialus - nerekomenduočiau.
Atsakyti
labai patiko Ray Donovan
Atsakyti
Daredevil vis tik persilaužiau žiūrėti- oi kaip jis man patinka, ir dialogai, ir personalijos, ir scenarijus good.gif
Atsakyti
per ilgaji savaitgali suziuretas Eye candy 10 seriju gera drama;
atradau Tyrant visai neblogas;
UnREAL irgi patinka, apie realybes show kurimo virtuve...
Atsakyti
Lengvu moterisku serialu gerbejoms galiu rekomenduoti Younger (2015), 10 trumpu seriju. 40 is new 20? - yra apie ka pagalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 07 06, 16:18)
Lengvu moterisku serialu gerbejoms galiu rekomenduoti Younger (2015), 10 trumpu seriju. 40 is new 20? - yra apie ka pagalvoti  smile.gif

12 seriju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 07 06, 16:18)
Lengvu moterisku serialu gerbejoms galiu rekomenduoti Younger (2015), 10 trumpu seriju. 40 is new 20? - yra apie ka pagalvoti  smile.gif


Man iš lengvesnių patinka "Girlfriends' Guide to Divorce", kuris link "Sekso ir miesto". Jau berods esu jį čia rekomendavusi.
Papildyta:
QUOTE(Lapė... @ 2015 07 04, 04:51)
labai patiko Ray Donovan


Ir man šis patinka thumbup.gif Turi gerų užkabinimų.
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau paziureti paskutini "Aferisto" sezona. Nors tik 6 serijos, bet kokios!!! smile.gif O paskutine tai isvis superine. thumbup.gif Iki pat pabaigos netikejau, kad Kafris mire vis laukiau, kol jis pasirodys ir paskutine serijos minute pasirode. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lammila @ 2015 06 29, 19:07)
Serialas POWER,jau antro sezono 4 serijos yra.
man tai labai patinka  4u.gif

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1


Įsisukau, tikrai geras thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti

user posted image
Sense8 (2015 )

visai įsijaučiau, atrodo, kad būčiau vienas iš tų filmo herojų, atskiruose žemynuose, bet jaučiančių kažkokį mistinį ryšį. Žodžiu, sci-fi.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 12, 18:02)
Įsisukau, tikrai geras  thumbup.gif  4u.gif

Man irgi labai drinks_cheers.gif o aktorius pagrindinis wub.gif blush2.gif
Atsakyti
turbūt aš iš čia paskutinė, atradusi Halt and Catch Fire, nu super, negalėjau atsiplėšti iki ryto, iš karto įsimylėjau Lee Pace user posted image ( atleisk Matt Bomer)
Atsakyti