Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

Rekomenduoju situaciju komedija Young and Hungry (2014) - kas reta amerikietiskose komedijose, tikrai buna juokinga biggrin.gif Zinoma, ji labai lengva ir neipareigojanti, bet ziurejos smagiai smile.gif
Atsakyti
Labai rekomenduoju Empire . Kolkas tik vienas sezonas. Labai grazi muzika (nors as nesu hiphop ir rnb megeja, bet tikrai skaniai klausosi), stiprus aktoriai, grazus drabuziai..zodziu, smagiai ziurisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 07 19, 13:37)
Labai rekomenduoju Empire . Kolkas tik vienas sezonas. Labai grazi muzika (nors as nesu hiphop ir rnb megeja, bet tikrai skaniai klausosi), stiprus aktoriai, grazus drabuziai..zodziu, smagiai ziurisi  smile.gif

user posted image pumpuoju
Atsakyti
Ačiū kas rekomendavo POWER 4u.gif labai patiko, tik gaila mazai seriju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 21 liepos 2015 - 15:06
QUOTE(moocho @ 2015 07 19, 13:37)
Labai rekomenduoju Empire . Kolkas tik vienas sezonas. Labai grazi muzika (nors as nesu hiphop ir rnb megeja, bet tikrai skaniai klausosi), stiprus aktoriai, grazus drabuziai..zodziu, smagiai ziurisi  smile.gif


Aciu labai uz rekomendacijas 4u.gif . Neblogas labai serialas. Ypac aktore Taraji P. Henson cia neblogi man atrodo. Seriale person of interest ji man per pilka buvo.
Atsakyti
Nepamirškite "Humans", toks savotiškas, man kaip nemėgstančiai fantastikos, bet šitas geras, nes serialo vinis yra psichologinė linija, ant šito ir išveža bei kabina žiūrėti.
Atsakyti
mes žiūrim senelį "Alfą", geras pokštininkas, pozityvus filmas.
Atsakyti
Silicon Valley (2014– )

biggrin.gif IT biznio virtuvė , juokinga tai tiksliai
Atsakyti
kam smegenys isnesa siek tiek fantastikos rekomenduoju "Salem" ir "The strain" vyras perziurejo su malonumu, man kadangi tokio zandro nepatinka tai tik protarpiais ziurejau bet abu nufilmuoti tikrai gerai thumbup.gif

Dabar ziurim "The last man on earth" puikus pavyzdys kaip su keliais aktoriais, be jokiu efektu ir kostiumu sukurt puiku seriala, labai juokingas ir veikejai charakteringi. thumb_yello.gif
Atsakyti
As labai labai megeja mistiku, fantastiku ir pan zanro serialu.
Manes Salem neuzkabino, puse sezono siaip ne taip paziurejau. O The strain patinka, kitokie vampyrai, nei iprasta, bet silpnu vietu nemazai.
Atsakyti
Resurrection/2014
Į vieną miestelį pradeda grįžti kažkada mirę žmonės ir buvęs policininkas bando issiaiškint. Manęs nežavi tokie filmai, galvojau kokie zombiai, bet kaip įtraukė, toks tikroviškas, vietom ir kraupu daros.

This is not my life/2010
Irgi fantastinis, prabudęs vyras neprisimena kas toks yra, prasideda ieškojimai. Kol kas nieko, nors erzina šviesios spalvos, švara.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 07 22, 11:51)
Nepamirškite "Humans", toks savotiškas, man kaip nemėgstančiai fantastikos, bet šitas geras, nes serialo vinis yra psichologinė linija, ant šito ir išveža bei kabina žiūrėti.


Taip, Humans super. drinks_cheers.gif Dabar pradėjau švedišką originalą (Real Humans/Äkta människor) žiūrėt, tai ir labai super žiūrisi, tik toks niūresnis atrodo.
Atsakyti