Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE("Ramune" @ 2014 07 18, 13:51)
Jau 5 dienos kaip intensyviai pasportuoju. Po kiekvienos dienos jauciu raumenukus. Negaliu sakyti, kad labai skauda, bet jie tokie jautrus. Dabar galvoju, gal reikia poilsio jiems duoti ? Ar ir tolaiu sportuoti be pertraukos ?

VISADOS reikia raumenims poilsio, jiems reikia atsistatyt, atsigauti, kad galėtų progresuoti ir būti geresniais nei buvo. Aš net ruošdamasi varžyboms savaitgaliais ilsiuosi, kad jie nebūtų nuvargę ir pradėčiau naują savaitę kupina jėgų ax.gif

Na ką, leidžiu sau dar išlėkti į festivalį paošti, išsikepiau sumuštinių lotuliukas.gif dabar žiauriai gerai sau atrodau, ledas vapše lotuliukas.gif tai grįšiu nebe tokia graži, reiks atgaut truputį formas ir grįžt prie varžybinės dietos, šį kart su visam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 07 17, 23:19)
Geriausia atrodai man 9 foto  thumbup.gif ,tokia moteriskesne,grazu tikrai,bet kitose vel kudesne smile.gif ?


Taip tik atrodo wink.gif Apimtys didesnes nei buvo... as nekustu biggrin.gif Keiciasi vizualiai viskas
Atsakyti
Pumpum, ar iš tikro L-Carnitin suteikia daugiau energijos treniruotei, ar aš čia mėgaujuos placebo efektu - padarau daugiau ir su daugiau svorio po jo...
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2014 07 18, 20:41)
Pumpum, ar iš tikro L-Carnitin suteikia daugiau energijos treniruotei, ar aš čia mėgaujuos placebo efektu - padarau daugiau ir su daugiau svorio po jo...

Ne man Kl , bet ....man pridedavo energijos.... Dabar gailiu pinigu-mano skystas buvo
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 07 18, 18:53)
Ne man Kl , bet ....man pridedavo energijos.... Dabar gailiu pinigu-mano skystas buvo


Mano irgi skystas ir žiauriai saldus. Na LT gyvendama irgi nepirkčiau, su UK kainom/algos santykiu ne taip žiauriai atrodo
Atsakyti
Labas smile.gif)

Buvau snd ant aparato kur analizuoja kuna smile.gif tai va
164cm paaugau biggrin.gif
59kg
Body fat 22.1 %
Boddy fat mass 13kg
Bmi 21,9


Namie mano naglos svarstykles rodo 30 % body fat
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 07 19, 16:00)
Labas smile.gif)

Buvau snd ant aparato kur analizuoja kuna smile.gif tai va
164cm paaugau biggrin.gif
59kg
Body fat 22.1 %
Boddy fat mass 13kg
Bmi 21,9 
Namie mano naglos svarstykles rodo 30 % body fat

O ka as sakiau mirksiukas.gif .Gincinaisi dar cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 07 19, 16:11)
O ka as sakiau  mirksiukas.gif .Gincinaisi dar cool.gif .

biggrin.gif bet geriausisi kad paaugau visada buvau 162 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 07 19, 18:59)
biggrin.gif bet geriausisi kad paaugau visada buvau 162 biggrin.gif

As irgi taip noreciau thumbup.gif .
Atsakyti
Mano BF 15proc, raumenų masė 48proc.
Nu išsidžiovinsiu iki 11-12proc iki varžybų ar ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 07 18, 15:26)
VISADOS reikia raumenims poilsio, jiems reikia atsistatyt, atsigauti, kad galėtų progresuoti ir būti geresniais nei buvo. Aš net ruošdamasi varžyboms savaitgaliais ilsiuosi, kad jie nebūtų nuvargę ir pradėčiau naują savaitę kupina jėgų  ax.gif


Na daviau pilsio savo raumenukams penktad ir sestad. Vakar vakare islekiau i trasa : 5 km begimo. Siandien vel mano raumenukai kaip "drebulelis" biggrin.gif . Cia kas: gerai, normalu ar kazkoks signalas , kad kazkas negerai g.gif
Atsakyti
As vakar ir siandien taip neblogai pasportavau. Atradau begtaki, pasidarau ikalne koki 10 % ir einu greitai apie 6.0 km/h, tai ir uzpakaliui kruvis didesnis. Po to pasidarau tiesiau, tai greiciau einu.

Bet ka pastebejau, kad lankstumas tikrai mazeja, tiksliau mano nesumazejo, bet ar susilenkti ar koja iskelti iki tiek kiek anksciau galedavau, tai dabar jau taip tempia raumenis. Tai jau dabar dideli demesi skiriu tempimo pratimams, ir viduryje treniruotes dar papildomai prasitampau. Dar ir namie reikes papildomai, kai atsiminsiu prasitampyti.

Pumpum, issidziovinsi, turi valios tinkamai maitintis smile.gif
Atsakyti