Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE("Ramune" @ 2014 07 21, 16:02)
Na daviau pilsio savo raumenukams penktad ir sestad. Vakar vakare islekiau i trasa : 5 km begimo. Siandien vel mano raumenukai kaip "drebulelis"  biggrin.gif . Cia kas: gerai, normalu ar kazkoks signalas , kad kazkas negerai  g.gif

Nu tai padirbėjot ir jaučiasi, ieškot problemų lygioj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 07 22, 08:36)
Nu tai padirbėjot ir jaučiasi, ieškot problemų lygioj vietoj  ax.gif

blush2.gif
Man nuo begiojimo skauda net krutines ir ranku raumenis. Sakyciau tie raumenys turejo jau but apsildyti lauko teniso treniruociu metu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 07 22, 09:07)
blush2.gif
Man nuo begiojimo skauda net krutines ir ranku raumenis. Sakyciau tie raumenys turejo jau but apsildyti lauko teniso treniruociu metu.  smile.gif


Tai jei tenisa ta pacia diena zaidet, tai nuo jo ir skauda krutines ir ranku raumenis, nes ten dirba intensyviausiai g.gif O siaip jei begimas netinka, ne ka blogiau yra greitas ejimas y kalna 4u.gif
Nuo karscio istino peda, negaliu net y bata normaliai ykist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 22, 09:49)
Tai jei tenisa ta pacia diena zaidet, tai nuo jo ir skauda krutines ir ranku raumenis, nes ten dirba intensyviausiai g.gif O siaip jei begimas netinka, ne ka blogiau yra greitas ejimas y kalna 4u.gif
Nuo karscio istino peda, negaliu net y bata normaliai ykist unsure.gif

Tenisas mano gvenime jau 1.5 metu. Begimas kaip priedas- kardio riebaliuku deginimui.
Nu nieko as to begimo taip lengvai nepaliksiu ir jis manes neatsikratys biggrin.gif fitness3.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2014 07 21, 19:39)
As vakar ir siandien taip neblogai pasportavau. Atradau begtaki, pasidarau ikalne koki 10 % ir einu greitai apie 6.0 km/h, tai ir uzpakaliui kruvis didesnis. Po to pasidarau tiesiau, tai greiciau einu.

Bet ka pastebejau, kad lankstumas tikrai mazeja, tiksliau mano nesumazejo, bet ar susilenkti ar koja iskelti iki tiek kiek anksciau galedavau, tai dabar jau taip tempia raumenis. Tai jau dabar dideli demesi skiriu tempimo pratimams, ir viduryje treniruotes dar papildomai prasitampau. Dar ir namie reikes papildomai, kai atsiminsiu prasitampyti.




As su tempimo pratimais l. greit atitaisiau savo lankstuma wink.gif Jau kelis metus nepasiekiau pirstu galiuku... net sportuoti nereikejo, tiesiog buvau surambejus. Dabar l.l.l. dailiai iseina. O kai po sporto darau tampimus, tai net ne pirstu galiukais lieciu, o pilnai "ispaudziu" pirstus i grindis biggrin.gif aisku reikia neskubeti... Kojos po tempimo pratimu irgi jauciasi geriau.
Atsakyti
Siandien pirma diena su nauja programa. Atsakingai pareiskiu - ji mane nuzude. Dar nebuvo taip, kad "issiskesciau" vidury treniruotes. Paprastai praeina pora valandu, kol pradeda jaustis efektas raumenims, na bet siandien, oi... Atsiimu savo isankstine nuomone apie pratimus su kamuoliais ir keiciu nuomone apie treniruoklius. Kas bus rytoj? Kiba visai nepaeisiu?
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2014 07 23, 11:44)
Siandien pirma diena su nauja programa. Atsakingai pareiskiu - ji mane nuzude. Dar nebuvo taip, kad "issiskesciau" vidury treniruotes. Paprastai praeina pora valandu, kol pradeda jaustis efektas raumenims, na bet siandien, oi... Atsiimu savo isankstine nuomone apie pratimus su kamuoliais ir keiciu nuomone apie treniruoklius. Kas bus rytoj? Kiba visai nepaeisiu?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif šaunuolė!
Atsakyti
Alvyda, rytoj greiciausiai nepaeisi, labai labai skaudes, bet cia zenklas, kad efektyvu, tokia jau turi buti pradzia biggrin.gif

Mane treneris pagyre, kad pagaliau pradejo matytis efektas musu plano. Laikysena sake, labai pagerejo (megau kuprotis ir pecius i prieki ismesdavau), ir pagaliau dvigalvis prasikale vos, o keturgalvis mazeja, atsipalaiduoja po truputi thumbup.gif
Atsakyti
Rytoj gal nebus dar taip baisu, bet poryt turėtų būti skausmo pikas. Nuo kitos savaitės darysis lengviau 4u.gif džiaugiuosi, kad treniruotė vykusi, taip ir turi būti, kad po treniruotės išeitum "išsiskėtęs" iš kart, o ne po kažkiek laiko pajaustum kad kažką darei ax.gif štai ką duoda darbas su savo svoriu ir laisvais svoriais, kamuoliais diržais ir pan. Neina simuliuoti, kai ant treniruoklio gali save mylėti ir užsidėti 2 kaladėles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 07 23, 22:04)
Rytoj gal nebus dar taip baisu, bet poryt turėtų būti skausmo pikas. Nuo kitos savaitės darysis lengviau  4u.gif  džiaugiuosi, kad treniruotė vykusi, taip ir turi būti, kad po treniruotės išeitum "išsiskėtęs" iš kart, o ne po kažkiek laiko pajaustum kad kažką darei  ax.gif  štai ką duoda darbas su savo svoriu ir laisvais svoriais, kamuoliais diržais ir pan. Neina simuliuoti, kai ant treniruoklio gali save mylėti ir užsidėti 2 kaladėles  rolleyes.gif


e neee, as nesimuliuoju ir visada dedu tiek kaladeliu, kiek maksimaliai galiu patempti. ax.gif Siandien neblogiau nei vakar, tuo ir dziaugiuosi, nes darbe sunki diena nusmato, o as vaikstai ir taip kaip bobulyte blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2014 07 24, 07:58)
e neee, as nesimuliuoju ir visada dedu tiek kaladeliu, kiek maksimaliai galiu patempti.  ax.gif Siandien neblogiau nei vakar, tuo ir dziaugiuosi, nes darbe sunki diena nusmato, o as vaikstai ir taip kaip bobulyte  blush2.gif

tai luktelkim rytojaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 07 24, 10:19)
tai luktelkim rytojaus  biggrin.gif


panasu, kad jis jau atejo... Einu sikna atkisus kaip bobute ir seduos atsargiai atsargiai lotuliukas.gif
Atsakyti