Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

As zuvi retai valgydavau, nemegeja, bet uz tai geriau zuvu, arba ryklio taukus biggrin.gif .
Atsakyti
O ką manote apie visokius L karnitinus, riebalų deigntojus ir pan?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2015 01 21, 13:55)
O ką manote apie visokius L karnitinus, riebalų deigntojus ir pan?

Kazkada cia diskutavom apie tai, neverta pirkti, stebuklo nebus smile.gif. As gerdavau tik proteina.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2015 01 21, 12:54)
162 cm. smile.gif, tikrai neatrodziau per liesa, merginos sioje temoje paliudytu  biggrin.gif .


Mano ugis 163, bet tai niekaip neisivaizduoju saves su tiek kg biggrin.gif

QUOTE(South @ 2015 01 21, 13:31)
Viskas gerai, tik svarbu, kada ka valgote. Dar prideciau grudines kilmes produktu ir vaisiu. Taip pat reiktu ir geruju riebalu organizmui. Svarbiausia, kad angliavandenius valgytumet pirmoje dienos puseje, o baltymus antroje. Vaisius taip pat geriau ryte.
Papildyta:

Su tais ryziais tai ribotai, nes tai angliavandeniai, metant svori nereiktu jais piknaudziauti ir nevalgyti kartu su mesa. Koses irgi angliavandeniai, geriausiai ryte, vaisiai taip pat, riesutai gerieji riebalai, bet taip pat kaloringi.


O kodel ryziai su mesa negerai? Mano dietoje butent ir yra ryziai su mesa ir darzovemis g.gif

Aj, dabar tik isiskaiciau, kad metant svori negerai doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Silence 81 @ 2015 01 21, 12:56)
Pasiskaičiavau,tai anglių man didint reik daugiau nei dvigubai, g.gif ,pilvas garantuotas,nes tik ten ir eina biggrin.gif


Skaiciau, kad jeigu organizmas negauna pakankamai angliavandeniu, tai tuomet energija naudoja is baltymu raumenyse ir taip naikina raumenis. Norint raumenu - reikia pakrauti organizma angliavandeniais. Bet tai cia tik mano teorines zinios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velnio_nešta: 21 sausio 2015 - 13:15
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 14:11)
Mano ugis 163, bet tai niekaip neisivaizduoju saves su tiek kg biggrin.gif
O kodel ryziai su mesa negerai? Mano dietoje butent ir yra ryziai su mesa ir darzovemis g.gif

Aj, dabar tik isiskaiciau, kad metant svori negerai doh.gif

O as labai negerai jauciausi sverdama 50kg., labai matesi tas matesi ant manes doh.gif , isburkus visa buvau, is dzinsu kumpiai krisdavo biggrin.gif , o kad viso to atsisakyciau, teko pasidziovinti iki 45kg., bet liko ir slaunys mesingos, ir uzkapaliukas dailesnis pasidare smile.gif .

Mesa reikia valgyti su darzovemis, ne su ryziais ir bulvem biggrin.gif , tiesiog netinka sitas derinys, o ir kaloriju bomba tada buna smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 14:14)
Skaiciau, kad jeigu organizmas negauna pakankamai angliavandeniu, tai tuomet energija naudoja is baltymu raumenyse ir taip naikina raumenis. Norint raumenu - reikia pakrauti organizma angliavandeniais. Bet tai cia tik mano teorines zinios biggrin.gif

Reikia angliavandeniu tikrai drinks_cheers.gif , nesveika vien baltymus valgyti, organizmui reikia visu maistiniu medziagu.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2015 01 21, 14:15)
O as labai negerai jauciausi sverdama 50kg., labai matesi tas matesi ant manes  doh.gif , isburkus visa buvau, is dzinsu kumpiai krisdavo  biggrin.gif , o kad viso to atsisakyciau, teko pasidziovinti iki 45kg., bet liko ir slaunys mesingos, ir uzkapaliukas dailesnis pasidare  smile.gif .

Mesa reikia valgyti su darzovemis, ne su ryziais ir bulvem  biggrin.gif , tiesiog netinka sitas derinys, o ir kaloriju bomba tada buna smile.gif.


O su kuo tuomet valgyti ryzius? Kiek skaiciau mitybos programu tu, kurie nori raumenu, tai visur yra ryziai su mesa... g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 14:18)
O su kuo tuomet valgyti ryzius? Kiek skaiciau mitybos programu tu, kurie nori raumenu, tai visur yra ryziai su mesa... g.gif

Mano vyras valgo, bet jis augina mase biggrin.gif , as anksciau irgi taip valgydavau biggrin.gif . Ryziu kose valgyti mirksiukas.gif . Raumenims reikia baltymu smile.gif .
Atsakyti
Aš turėjau mitybos planą ryškumui,tai taip pat per pietus buvo parašyta mėsa su ryžiais smile.gif.O dabar reiktų masės,tai ir išsigandau,kiek reikia suvartoti anglių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silence 81: 21 sausio 2015 - 14:08
QUOTE(South @ 2015 01 21, 14:23)
Mano vyras valgo, bet jis augina mase  biggrin.gif , as anksciau irgi taip valgydavau  biggrin.gif . Ryziu kose valgyti  mirksiukas.gif . Raumenims reikia baltymu  smile.gif .


Baltymu suvalgau pakankamai. Jeigu ryziu nevalgyciau, tai gal angliu kiekis man nesusidarytu? As kolkas esu ant grieztos dietos - negaliu vaisiu, valgau tik avizinius dribsnius ryte, diena mesa su ryziais ir zalios spalvos darzovemis, vakare - graikiskas jogurtas. Vnz, zalias miskas, kad ir kiek beskaityciau apie sportuojanciuju valgymo ypatumus biggrin.gif

Nu ir riebalas ant pilvo tirpsta su tokia mityba smile.gif Idomiai vistik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velnio_nešta: 21 sausio 2015 - 14:24
Truputi vaizdines medziagos imesiu smile.gif

Nuotrauka daryta pries pradedant eiti i sporto kluba (tada galvojau, kad visai normaliai atrodau, kol nepaziurejau i fotkes doh.gif lotuliukas.gif ); vidurine foto - pries pradedant laikytis grieztos dietos; ir pati pirma foto - daryta sia savaite smile.gif Siokie tokie pasikeitimai yra smile.gif Is priekio nedesiu - vistik viesa erdve ir nelabai noriu rodytis su papinyku ir strijomis nusetu pilvu blush2.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 15:55)
Truputi vaizdines medziagos imesiu smile.gif


Pasikeitimai išties matosi drinks_cheers.gif
Na, man sverti 58 kg būtų super, aš šiai dienai sveriu daugiau smile.gif Na nieko, pamažu, po truputį, bet tikslingai .
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 15:24)
Baltymu suvalgau pakankamai. Jeigu ryziu nevalgyciau, tai gal angliu kiekis man nesusidarytu? As kolkas esu ant grieztos dietos - negaliu vaisiu, valgau tik avizinius dribsnius ryte, diena mesa su ryziais ir zalios spalvos darzovemis, vakare - graikiskas jogurtas. Vnz, zalias miskas, kad ir kiek beskaityciau apie sportuojanciuju valgymo ypatumus biggrin.gif

Nu ir riebalas ant pilvo tirpsta su tokia mityba smile.gif Idomiai vistik smile.gif

As kadangi mases nauginau, raumenukus tik isryskinti norejau, o ne auginti, tai anglius ribojau, bet as duona labai megstu, tai jos neatsisakiau, kartais makaronus valgydavau, bet ryziu atsisakiau.
Atsakyti