Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(South @ 2015 01 21, 22:25)
As galvoju taip, jei save visiskai apribosi, numetus svorio pradesi vel daugiau kazka sau leisti, svoris gali soktelti, todel atsargiai reikia, blogiausius dalykus apriboti ir svoris tikrai kris. O kur dar persivalgymai, jei atsisakyti ir tu angliavandeniu, organizmas pats ju reikalaus paskui, man taip buvo, del to sestadieni ir leisdavau sau viska.

Jei augs raumenys nuo sportavimo, tai gali svarstykles ir nerodyti, kad svoris nukrito, nors veidrodis rodys ka kita smile.gif.


Kad as pripratau be tu visu negeru dalyku ir man nebuna alkio priepuoliu ar apsirijimu. Kazkaip susireguliuoja naturalus alkio pojutis, tai ir neapsiryju smile.gif

QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 21, 22:31)
Nidulia, riebalu turi visi. Maziau ar daugiau. Is kur zinoti, kur yra ta riba, kad organizmas neimtu deginti raumenu?

Beje, gal gali parasyti savo dienos meniu?


Siandien tai pas mane kazkoks nevalgiadienis, bet kadangi sportuoti nebuvau, labai ir nepergyvenu. 12 val didelis bananas. 21 val trys dideli balandeliai su daug, daug kopustu ir morku+2 saukstai grietines. Kitu dienu meniu:

1.Bananas arba kriause.
2. 400g. virtu darzoviu (briuselio k., sparagines, brokoliai, ziediniai) paskaninta sviestu ghi. +virtos jautienos smotas.
3. varske+grietine.
***
1. bananas arba kriause.
2. Tirsta darzoviu sriuba+virta vistos leska+saukstelis kokosu aliejaus.
3. Konservuoti zirneliai, tarkuoti virti burokeliai, majonezas+sudyta sonine
***

1. Kava su kokosu aliejumi (nepersaunama kava)
2. Salotos: aizbergo ar kiti lapai, juodosios alyvuoges, fetos suris, pomidor., agurk., sudytos lasisos gabaliukai, poskystis virtas kiausas, paskaninta alyvuogiu aliejumi.
3. Koks nors mesgalis su po ranka papuolusia darzove.
***

1. 3 skystai virti kiausai, sudytu lasinuku kelios juosteles, konservuoti zirneliai
2. 200g. varskes+2 geri saukstai grietines.
***

1. bananas ar kriause.
2. Troskintos jautienos kepeneles+ virtu darzoviu su sviestu 400g.
3. Davalgau tas pacias kepeneles su po ranka papuolusia darzove
***
1. "Karaliska" varske wub.gif Varske, uzpilta karstu cepelinu padazu (ant pakepintu, smulkiai supjaustytu lasinuku, pakepti svoguniukai+grietine). Visa si karsta padaza uzpilu ant 200g. varskes. Patikekite, visa diena daugiau nieko nesinori:) O jau skanumelis, neispasakytas.
2.Vistos leska, ar orkaiteje, maise, keptos kiaulienos gabalaitis su raugintais kopustais.
***

1.Nemenkas kiaulienos kotletas+virtos darzoves su sviestu arba rauginti kopustai su alyvuogiu aliejumi.
2. Kiausiniene, ant virsaus patarkuota fetos surio, pabarstyta juodosiomis alyvuogemis.
***
1.Is po vakar likes kotletas supjaustomas ir dedamas ant keptuves su sviestu+3kiausai+virti burokeliai su majonezu ir skiltele smulkinto cesnako
2.Ka nors randu saldytuve.
***

1. Jautienos befstrogenas grietineles padaze, brokoli/ziediniu kopustu kose, paskaninta sviestu.
2. Varske su grietine.

Na ir panasiai. Kartais kas po ranka pakliuna. Kartais is likuciu salotas susimakaluoju. As nelesioju po sauksteli, kaip pauksciukas, Sedu valgyti, kai tikrai esu alkana ir pavalgau sociai, todel man saltuoju sezonu gaunasi tik 2 normalus valgymai, nes sociai privalgius, tikrai kokias 5/6 valandas alkio nejauciu, bet maistiniu medziagu surenku normaliai, nes porcijos pas mane socios, turi ir anglis, ir baltyma, ir riebalus.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 01 22, 00:13)


O koks principas yra maitinantis paleo? Suvartoti maziau angliu, daugiau baltymu ir riebalu? g.gif Va, sedziu ir skaitau, bet tai ne per viena vakara cia... Kaip suprantu riebalu galima valgyti daug, bet jeigu tie riebalai virsys dienos sunaudojamu kaloriju skaiciu? Ar irgi reikia skaiciuoti kalorijas? g.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą, daugiau gal pumpum g.gif:
Esmė, kad darau atsilenkimus (tuos pusinius) ir atrodo nugarą prispaudžiu prie žemės bet pilvo presą minimaliai jaučiu, o bet tačiau... darant ant kamuolio- viskas kardinaliai kitaip- presą pajaučiu iškart...net kažkur giliai biggrin.gif
Tai kame esmė? Neteisingai visvien kažką atlieku darydama ant žemės?
Atsakyti
Du kartus per diena valgyti, tai badas, nepatarciau nei vienai taip valgyti, ypac, kas meta svori, suletins medziagu pykaita, nieko keisto, kad Nidulia kuda, jos meniu tai badas. O jei dar sportuojat daznai, tai juo labiau 2k.valgyti neuztenka.
Atsakyti
Dėl medž.apykaitos, man irgi kiek neramu. Maniškė ir taip lėta, o su kalorijų mažinimais bijau ją visai sugadinti. Skaičiau, kad naudingas yra periodiškas kaloringumo kaitaliojimas - pvz., tie "ėdimo" savaitgaliai gali būti naudingi, nes neleidžia organizmui išsigąsti, kad prasidėjo badas smile.gif


Nidulia, dėkui už mintis 4u.gif , įtrauksiu ir gerųjų riebalų į racioną. Smalsu - koks tavo ūgis?


Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2015 01 21, 20:44)
O kodel nesitiki? Viskas imanoma ir nera tai jau taip tragiskai sunku ir nepasiekiama.


Turiu tris vaikus, to pasekmė - šiek tiek prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys, taigi, pilvo presas niekada nebus idealus, net jei svoris būtų toks pats. wink.gif T.y., liks daugiau ar mažiau apvalesnis pilvukas. Yra ir kt. niunasų, žodžiu, mąstau realistiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 22 sausio 2015 - 09:40
QUOTE(Dwin @ 2015 01 22, 09:33)
Sveikos, turiu klausimą, daugiau gal pumpum g.gif:
Esmė, kad darau atsilenkimus (tuos pusinius) ir atrodo nugarą prispaudžiu prie žemės bet pilvo presą minimaliai jaučiu, o bet tačiau... darant ant kamuolio- viskas kardinaliai kitaip- presą pajaučiu iškart...net kažkur giliai biggrin.gif
Tai kame esmė? Neteisingai visvien kažką atlieku darydama ant žemės?

Man lygiai tas pats,ant žemės darydama nieko nejaučiu,o ant kamuolio padarius net kita dieną jaučiu,kad turiu presą,kame reikalas?
Ir dar noriu pasiteirauti dėl savo kojų dienos,ar ne per daug pratimų,ar nesudegs sėdmenys,nes man jų norisi apvalesnių? PUMPUM?

1. Kojos - Įtūpstai dedant žingsnį į priekį, keičiant kojas 3x12
2. Kojos - Įtūpstai dedant žingsnį atgal, kryž. koją, hant. iš priekio prie krūtinės 3x12
3. Kojos - Pritūpimai, kojos plačiai, pėdos išsuktos 3x12
4. Kojos – Blauzda, hanteliukas toje rankoje su kuria koja stiebiamės 3x12
5. Sėdmuo - Mostas atgal-į šoną-mostas atgla tiesia koja, atkišus kulną 3x8
6. Sėdmuo - Pritūpimas su pašokimu 3x12
7. Sėdmuo - Tiesios kojos atvedimas į šoną gulint ant šono 3x12
8. Presas - Kojų kėlimas iki 45 laipsnių / dviratukas (superserija) 3x20 max
Atsakyti
QUOTE(South @ 2015 01 22, 09:35)
Du kartus per diena valgyti, tai badas, nepatarciau nei vienai taip valgyti, ypac, kas meta svori, suletins medziagu pykaita, nieko keisto, kad Nidulia kuda, jos meniu tai badas. O jei dar sportuojat daznai, tai juo labiau 2k.valgyti neuztenka.


Gal badas raumenims taip gaunasi? Nes jeigu kaloriju normaliai suvartoji ir svoris nekrenta, tai kazin ar skaitosi kaip badas organizmui g.gif Pati daugybe metu taip valgiau - 2 kartus dienoje + uzkandziai ir nieko. O sportuojant, taip suprantu, kad reikia nuolat maitinti raumeni g.gif


QUOTE(flight @ 2015 01 22, 10:39)
Dėl medž.apykaitos, man irgi kiek neramu. Maniškė ir taip lėta, o su kalorijų mažinimais bijau ją visai sugadinti. Skaičiau, kad naudingas yra periodiškas  kaloringumo kaitaliojimas - pvz., tie "ėdimo" savaitgaliai gali būti naudingi, nes neleidžia organizmui išsigąsti, kad prasidėjo badas smile.gif
Nidulia, dėkui už mintis  4u.gif , įtrauksiu ir gerųjų riebalų į racioną. Smalsu -  koks tavo ūgis?
Papildyta:
Turiu tris vaikus,  to pasekmė - šiek tiek prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys, taigi, pilvo presas niekada nebus idealus, net jei svoris būtų toks pats. wink.gif  T.y., liks  daugiau ar mažiau apvalesnis pilvukas. Yra ir kt. niunasų, žodžiu, mąstau realistiškai.


As po gimdymo taip numeciau daug svorio, butent su iskrovos dienomis. Organizmas nespeja sureaguoti i tokius staigius valgymo pokycius ir nepersijungia i taupymo rezima.

O kaip pasireiskia tie prasiskyre raumenys? g.gif Pas mane irgi yra atsikises pilvukas. Ir pastebiu, kad kai pilvo preso pagalba bandau atsikelti is lovos, tai pilvo raumenys kazkaip negraziai atrodo, 1cm virs bambos netgi duobe atsiranda g.gif Ta duobe matosi, jeigu atsikeliu sonu, o jeigu tiesiai, tai viskas gerai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 12:36)
Gal badas raumenims taip gaunasi? Nes jeigu kaloriju normaliai suvartoji ir svoris nekrenta, tai kazin ar skaitosi kaip badas organizmui g.gif Pati daugybe metu taip valgiau - 2 kartus dienoje + uzkandziai ir nieko. O sportuojant, taip suprantu, kad reikia nuolat maitinti raumeni g.gif

Kaip galima normaliai suvartoti kaloriju, kai valgai du kartus ir toki maista, kaip Nidulia. Tada turetu buti kaloringesnis maistas. Bet pas ja to nera. Man idomu, kiek ji kaloriju per diena suvartoja? O tu dar uzkandzius valgei mirksiukas.gif , o pas Nidulia ju nera, du valgiai, kartais 3, bet juokingi man tie valgiai. Tikrai nesiulyciau taip maitintis metant svoris, is pradziu kris, nes cia puspadis, o laikui begant bus blogiau, suletes medziagu apykaita. Juk visi pataria valgyti dazniau, jei meti svori. Kai numesi svorio, tada uzteks ir 3 kartu pavalgyti per diena. O jei puspadziu gyvensi, paskui pradesi maitintis normaliai, svoris soktels. Sportuojant tikrai reikia valgyti normaliai, o ne du kartus ir tiketis, kad raumenims to uzteks. Apskritai gali nualinti organizma, jei sportuoji daug, o valgai mazai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo South: 22 sausio 2015 - 11:49
Nidulia,mityba ne kažkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 12:36)
O kaip pasireiskia tie prasiskyre raumenys? g.gif Pas mane irgi yra atsikises pilvukas. Ir pastebiu, kad kai pilvo preso pagalba bandau atsikelti is lovos, tai pilvo raumenys kazkaip negraziai atrodo, 1cm virs bambos netgi duobe atsiranda g.gif Ta duobe matosi, jeigu atsikeliu sonu, o jeigu tiesiai, tai viskas gerai atrodo g.gif



Po kiekvieno nėštumo moterims tie raumenys kažkiek prasiskiria. Jei prasiskyrimas labai nedidelis - tai viskas gerai, taip ir turi būti (atkaklaus sporto pagalba, ypač jei gimdymas tik vienas, galima susigrąžinti iki nėštumines pilvo formas). Bet būna, kad prasiskiria daugiau, štai požymiai:

- Pirmas požymis - pilvukas. Priklausomai nuo prasiskyrimo dydžio ir ilgio, jis gali būti kaip septynių mėnesių nėštumo, o gali būti kaip "labai gerai pavalgiusios" (toks pas mane). Tas pilvukas nemažėja besilaikant dietų ir sportuojant, pvz., moteris gali sverti 40 kg, bet pilvukas bus. Pavalgius pilvukas ženkliai padidėja, nes raumenys nebelaiko vidaus organų kaip turėtų ir pilnas skrandis išsišoka į priekį.


- Antras požymis - atsigulus ant nugaros, šiek tiek pakėlus galvą (tarwsi bandant daryti atsilenkimus), pilve iššoka toks kaip guzas. Guzo gali nebūti, bet tokioj pačioje pozoje reikia pabandyti bakstelti pirštais į pilvo vidurį - t.y. pereiti pirštais įsivaizduojama liniją per patį pilvo vidurį, nuo bambos aukštyn ir žemyn. Jei raumenukai kur nors prasiskyrę, toje vietoje bus juntama skylė. Kuo ta skylė didesnė ir ilgesnė (gali būti tik po bamba, gali būti nuo bambos iki pat krūtinės) - tuo prasiskyrimas didesnis.

- Jei pirmojo nėštumo metu raumenys nemažai prasiskyrė, sekančio nėštumo metu gali būti daug strijų: kadangi raumenys augančio pilvuko nebelaiko, visas krūvis teks odai.

Jei raumenys prasiskyrę. JOKIU BŪDU negalima daryti atsilenkimų ar keltis iš lovos a la pilvo preso pagalba. Taip išsiskyrimas TIK DIDĖJA. Taip pat negalima daryti atsispaudimų (pratimai rankoms). Taip pat kitų pratimų , kurie apkrauna pilvo presą, pvz., gulit ant nugaros abiejų kojų kėlimas ir pan.

- Yra spec. pratimai jam mažinti (kažkiek sumažina prasiskyrimą, nors visiškai plokščio pilvuko nebus, tokiu atveju padeda tik operacija) , šiuo metu pati tuo domiuosi ir ieškau, kai rasiu ką geresnio, galėsiu įmesti .

Va foto, lieknutė mamytė su smarkiai prasiskyrusiais pilvo raumenimis:
http://2.bp.blogspot...787220808_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 22 sausio 2015 - 12:11
QUOTE(South @ 2015 01 22, 12:47)
Kaip galima normaliai suvartoti kaloriju, kai valgai du kartus ir toki maista, kaip Nidulia. Tada turetu buti kaloringesnis maistas. Bet pas ja to nera. Man idomu, kiek ji kaloriju per diena suvartoja? O tu dar uzkandzius valgei  mirksiukas.gif , o pas Nidulia ju nera, du valgiai, kartais 3, bet juokingi man tie valgiai. Tikrai nesiulyciau taip maitintis metant svoris, is pradziu kris, nes cia puspadis, o laikui begant bus blogiau, suletes medziagu apykaita. Juk visi pataria valgyti dazniau, jei meti svori. Kai numesi svorio, tada uzteks ir 3 kartu pavalgyti per diena. O jei puspadziu gyvensi, paskui pradesi maitintis normaliai, svoris soktels. Sportuojant tikrai reikia valgyti normaliai, o ne du kartus ir tiketis, kad raumenims to uzteks. Apskritai gali nualinti organizma, jei sportuoji daug, o valgai mazai.


Taip taip, as valgydavau viska, be isimties biggrin.gif Bulves buvo vienas is megstamiausiu patiekalu biggrin.gif Bet tai ir greito maisto nevalgydavau, nebent labai labai labai retai.


O as galvoju, kad Nidulia ta kaloriju kieki pasiekia butent riebalu pagalba? g.gif

South, o koks buvo tavo dienos meniu? Na, kol nesilaukei? biggrin.gif
Atsakyti
Va, jei kam aktualu, kol kas geriausias video su pratimais esant diastazei (prasiskyrimui):

https://www.youtube....h?v=EXm5UcVXuEU
Atsakyti