Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 13:07)
Taip taip, as valgydavau viska, be isimties biggrin.gif Bulves buvo vienas is megstamiausiu patiekalu biggrin.gif Bet tai ir greito maisto nevalgydavau, nebent labai labai labai retai.
O as galvoju, kad Nidulia ta kaloriju kieki pasiekia butent riebalu pagalba? g.gif

South, o koks buvo tavo dienos meniu? Na, kol nesilaukei? biggrin.gif

Pusryciai dazniausiai koses, vaisiai, arba sumustiniai su duona, pietus mesa su darzovem, (ar makaronai, plovas), veliau, jei alkana dar budavau, dar iki vakarienes vel kokios mesytes su duona biggrin.gif , kefyra gerdavau, vakarienei varske, omletai. As valgydavau 3-4 k. Jokiu uzkandziavimu. Bet kai numeciau, kiek man reikia, tada daugiau sau leisdavau. Svarbu, kad vakare neprisikirsdavau.
Atsakyti
QUOTE(Silence 81 @ 2015 01 22, 10:26)
Man lygiai tas pats,ant žemės darydama nieko nejaučiu,o ant kamuolio padarius net kita dieną jaučiu,kad turiu presą,kame reikalas?
Ir dar noriu pasiteirauti dėl savo kojų dienos,ar ne per daug pratimų,ar nesudegs sėdmenys,nes man jų norisi apvalesnių? PUMPUM?


va ne man vienai pasirodo taip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2015 01 22, 13:04)
Po kiekvieno nėštumo moterims tie raumenys kažkiek prasiskiria. Jei prasiskyrimas labai nedidelis - tai viskas gerai, taip ir turi būti (atkaklaus sporto pagalba, ypač jei gimdymas tik vienas, galima susigrąžinti iki nėštumines pilvo formas). Bet būna, kad prasiskiria daugiau, štai požymiai:


Hmm... pavalgius pilvukas isoka, bet nejaugi kitoms neissoka siek tiek? g.gif

Bandziau patikrinti su pirstu, net video susiradau kaip tikrinti, tai vistiek nesuprantu doh.gif Tik siek tiek itempus pilvo raumenis - lyg ir yra vieno pirsto tarpas tarp raumenu, 2-3 cm po bamba ir 2-3 cm virs bambos unsure.gif O jeigu stipriai itempiu pilvo raumenis - jokio tarpo nera g.gif
Papildyta:
QUOTE(South @ 2015 01 22, 14:05)
Pusryciai dazniausiai koses, vaisiai, arba sumustiniai su duona, pietus mesa su darzovem, (ar makaronai, plovas), veliau, jei alkana dar budavau, dar iki vakarienes vel kokios mesytes su duona  biggrin.gif , kefyra gerdavau, vakarienei varske, omletai. As valgydavau 3-4 k. Jokiu uzkandziavimu. Bet kai numeciau, kiek man reikia, tada daugiau sau leisdavau. Svarbu, kad vakare neprisikirsdavau.


Irgi nedaug. Mano plane yra 6 valgymai + uzkandziavimas riesutais.
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 15:48)
Irgi nedaug. Mano plane yra 6 valgymai + uzkandziavimas riesutais.

3-4 yra normaliai, kai valgiau dazniau, nekrito svoris, tai 4 kartais man pats tas buvo. Bet as ir norejau tik 3kg.numesti, o ir medziagu apykaita mano greita buvo. Manau, kad tau uztenka ir 5k. g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 15:48)
Tik siek tiek itempus pilvo raumenis - lyg ir yra vieno pirsto tarpas tarp raumenu, 2-3 cm po bamba ir 2-3 cm virs bambos unsure.gif


Jei po gimdymo lieka vieno piršto tarpas, tai normaliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 14:48)
Hmm... pavalgius pilvukas isoka, bet nejaugi kitoms neissoka siek tiek? g.gif

Bandziau patikrinti su pirstu, net video susiradau kaip tikrinti, tai vistiek nesuprantu doh.gif Tik siek tiek itempus pilvo raumenis - lyg ir yra vieno pirsto tarpas tarp raumenu, 2-3 cm po bamba ir 2-3 cm virs bambos unsure.gif O jeigu stipriai itempiu pilvo raumenis - jokio tarpo nera g.gif
Papildyta:
Irgi nedaug. Mano plane yra 6 valgymai + uzkandziavimas riesutais.

Apsiciupinejau, pas mane virs bambos 3 pirstu tarpas. Matyt pasitvirtins mano speliojimai apie prasiskyrusius raumenis. Uzsirasysiu pas chirurga, kad tikrai isitikinti.
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2015 01 22, 03:09)
O koks principas yra maitinantis paleo? Suvartoti maziau angliu, daugiau baltymu ir riebalu? g.gif Va, sedziu ir skaitau, bet tai ne per viena vakara cia... Kaip suprantu riebalu galima valgyti daug, bet jeigu tie riebalai virsys dienos sunaudojamu kaloriju skaiciu? Ar irgi reikia skaiciuoti kalorijas?  g.gif


Nevalgyti rafinuoto maisto, pusfabrikaciu ir greituju angliavandeniu. Valgyti tik gryna, tikra maista ir tik tada, kada esi alkanas. Kuo dazniau valgai ar uzkandziauji, tuo dazniau sokdini insulino issiskytima organizme, Kuo daugiau insulino suoliu, tuo blogiau organizmui, bet cia plati tema ir tai jau sveikatos tema. Valgoma sveikas baltymas, butinai gerieji riebalai (sotieji, mononesotieji, vengiant polinesociuju) ir labai daug darzoviu. Baltymas-delno dydzio be pirstu, riebalas-nykscio dydzio ir kruva darzoviu Kalbant apie proporcijas nesportuojanciam zmogui, tai baltymas mazdaug iki 1g/1 svorio kg., riebalo turi buti daugiau nei baltymo ir darzoviu apie 1 kg dienai. Cia as labai glaustai parasiau. Nesiplesiu, kiek as ligu atsikraciau su sia mityba, nes tai tema ne apie mityba. Paleo mityba as pradejau del daugelio sveikatos problem, o svorio kritimas, tai jau kaip bonusas. Dar ne tiek merginos numete su sia mityba ir sveikatas susitvarke:) Anksciau apie sportus net pagalvoti negalejau, nes neturejau tam sveikatos. Dabar isimylejau sporta, ypac pratimus su svoriais, jauciuosi gerai, niekada nebadauju, neskaiciuoju laiko iki kito pavalgymo ir nekankinu saves dietomis. Vaikstau visada soti ir patenkinta:)

QUOTE(South @ 2015 01 22, 09:35)
Du kartus per diena valgyti, tai badas, nepatarciau nei vienai taip valgyti, ypac, kas meta svori, suletins medziagu pykaita, nieko keisto, kad Nidulia kuda, jos meniu tai badas. O jei dar sportuojat daznai, tai juo labiau 2k.valgyti neuztenka.


Na koks gali buti badas, jei as pavalgau labai sociai ir niekada nevaikstau alkana. Vien "karaliska varske" turi vos ne 1000kcal.smile.gif Be to, kai pradejau paleo mityba, valgiau 3/4 kartus. Po to, kokius 3 kartus ir ryte vaisiu, vidury dienos dar kokiu riesutu, kartais gero, juodo sokolado gabaleli. Laikui begant, susireguliuoja naturalus alkio pojutis ir ziemos sezonu tiesiog nesinori daug valgyti. Vasara valgau daugiau, nes ir judesio vasara pas mane buna daugiau. Galiausiai - Kcal surenku normaliai. Pradzioje viska sveriau ir skaiciavau kiek gaunu kokiu medziagu. Viskas gerai pas mane ir su medziagu kiekiais, ir su Kcal. Baltymo suvalgau apie 100g, kartais daugiau. Riebalu dar daugiau, angliavandeniu kaip kada. Buna 50g., o buna ir 130g. Nepamirskit, kad fizinis aktyvumas mano ne toks, kaip jusu, as nesportuoju 5 kartus savaiteje, sportuoju tik tonusui palaikyti. O svarbiausia, kad niekada nesedziu alkana, svoris nusistovejo toks, koki turejau jaunysteje tiek pries gimdyma, tiek po jo ir nesokineja, be to - gerai jauciuosi. O sportuoju as tik 2 kartus per savaite.
Galiausiai, kartas nuo karto pasidarau visus tyrimus. Gemoglobinas, gliukoze, selenas, kalis, kalcis, magnis ir kita - kaip pas jauna merga, idealu. Blogasis cholesterolis kiek per didelis, bet jau mazesnis, nei pries du metus. Bet ji itakoja ir amzius, ir stresai, ir per mazai judejimo. Po kokio menesio ar dvieju vel pasidarysiu, manau jis bus sumazejes, nes dabar jau judu. Jei man truktu kokiu medziagu, tokie kraujo tyrimai nebuto, o as negeriu jokiu vitamin ir jokiu papildu.

QUOTE(flight @ 2015 01 22, 10:39)
Dėl medž.apykaitos, man irgi kiek neramu. Maniškė ir taip lėta, o su kalorijų mažinimais bijau ją visai sugadinti. Skaičiau, kad naudingas yra periodiškas  kaloringumo kaitaliojimas - pvz., tie "ėdimo" savaitgaliai gali būti naudingi, nes neleidžia organizmui išsigąsti, kad prasidėjo badas smile.gif
Nidulia, dėkui už mintis  4u.gif , įtrauksiu ir gerųjų riebalų į racioną. Smalsu -  koks tavo ūgis?
Papildyta:
Turiu tris vaikus,  to pasekmė - šiek tiek prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys, taigi, pilvo presas niekada nebus idealus, net jei svoris būtų toks pats. wink.gif  T.y., liks  daugiau ar mažiau apvalesnis pilvukas. Yra ir kt. niunasų, žodžiu, mąstau realistiškai.


Mano ugis 170cm.
Kad butu tau daugiau motyvacijos mesti von cukru ir pyragelius, gali uzmesti aki I siuos straipsniukus, jei turesi noro:)
http://www.homosanit...lizaciju_maista
http://www.homosanit...sa_visam_laikui

Cia apie insulino suolius, apie kuriuos minejau ir apie svorio metima.
http://www.homosanit...is_ir_nutukimas

cia apie vaisus. Nera jie tokie jau nekaltuciai, jei vartojama daug:)
http://www.homosanit...medzio_saldumas
Cia, kodel as nevalgau grudiniu kulturu, jei kam bus idomu.
http://www.homosanit...nynas_pralaidus
bet kokiu atveju, viska patikrinau ant saves ir near ko lyginti mano savijautos pries du metus ir dabar, o dar ir svori turiu, kaip jaunysteje.
Labai neteiskite manes, nes jokiu budu nenoriu niekam primesti savo mitybos, tik dalinuosi su jumis savo potyriais smile.gif
O, kad reikia mesti lauk kokakolas, hamburgerius, saldumynus, bandeles, makaronus bei bulves, tai gi cia jus visos apie ta pati patvirtinote. Svarbiausia valgyti sociai ir nebadauti, bet kolorijas rinktis ne cukru, bulku pagalba, o tikru maistu.
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2015 01 22, 10:39)
Dėl medž.apykaitos, man irgi kiek neramu. Maniškė ir taip lėta, o su kalorijų mažinimais bijau ją visai sugadinti. Skaičiau, kad naudingas yra periodiškas  kaloringumo kaitaliojimas - pvz., tie "ėdimo" savaitgaliai gali būti naudingi, nes neleidžia organizmui išsigąsti, kad prasidėjo badas smile.gif
Nidulia, dėkui už mintis  4u.gif , įtrauksiu ir gerųjų riebalų į racioną. Smalsu -  koks tavo ūgis?


Tu I mano valgymu kieki ir daznuma, nekreipk demesio, nes as jau seniai pradejau sia savo mityba. Kai pradejau ja - 2013 rugpjuty, tai valgiau ir 3, ir 4 kartus, svarbiausia, kad nevalgytum negeru dalyku ir viskas. Tu valgyk tiek kartu, kiek jauti poreiki. Butu gerai, kad bent pradzioje, svertum viska ir suvedinetum I lentele. Reikia zinoti, kiek kokiu medziagu gauni ir kiek koloriju surenki, kad ko nors per mazai nebutu. Is akies, tikrai nesigauna paskaiciuoti.
Dabar tau reikia gerti daug vandens, nes metant svori, is riebalu atsipalaiduoja daug toksinu, o juos isplauna tik gausiai geriamas vanduo. Tik negerk bent 2 valandas po valgio, nes atskiesi skrandzio sultis ir strigs virskinimas, jis vyks daug ilgiau ir leciau nei reikia.
Tikiuosi, kad bano negausiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 22 sausio 2015 - 18:21
Nidulia, tai kiek per diena kaloriju suvartoji? Nesitiki man vis tiek, kad per du valgymus uztektinai ju gauni, ypac jei valgai tik darzoves, mesa ir geruosius riebalus.
Man atvirksciai, man vasara kaip tik nebuna toks apetitas, kaip ziema, ziema norisi daugiau, sotesne, riebesnio maisto, tai ir gaudavosi taip, kad 2kg. visada uzsiedavo, o vasara norisi lengvesnio maisto ir maziau, ypac, kaip karsta. Siaip ziema naturaliai organizmuo pakaupia riebaliukla, kad butu silciau biggrin.gif .
Miltiniu patiekalu negalejau atsisakyti, nes megstu blynelius, makaronus, duona, kaip ir koses, bet jos ir tinka mano organizmui, galeciau valgyti jas visa diena biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(South @ 2015 01 22, 20:10)
Nidulia, tai kiek per diena kaloriju suvartoji? Nesitiki man vis tiek, kad per du valgymus uztektinai ju gauni, ypac jei valgai tik darzoves, mesa ir geruosius riebalus.
Man atvirksciai, man vasara kaip tik nebuna toks apetitas, kaip ziema, ziema norisi daugiau, sotesne, riebesnio maisto, tai ir gaudavosi taip, kad 2kg. visada uzsiedavo, o vasara norisi lengvesnio maisto ir maziau, ypac, kaip karsta. Siaip ziema naturaliai organizmuo pakaupia riebaliukla, kad butu silciau  biggrin.gif .
Miltiniu patiekalu negalejau atsisakyti, nes megstu blynelius, makaronus, duona, kaip ir koses, bet jos ir tinka mano organizmui, galeciau valgyti jas visa diena  biggrin.gif .

As miltinius ir kitus greituosius anglis turejau nutraukti del sveikatos. Panasu, kad ir candida pas mane buvo isbujojusi del ju besaikio vartojimo. Paskutiniu metu tai koloriju neskaiciavau. Ziuriu, kad nebuciau alkana ir, kad visko gauciau. O anksciau, tai visaip budavo. Ir 1500, ir 1800 ir 2100Kcal., bet as tada ir nesportavau.O jei dar iki riesutu dasikasdavau ir iki juodojo sokolado, tai dar ir daugiau surinkdavau. Manau ir dabar apie 2000Kcal. Reiks kuria diena nepatingeti ir pasverti maista, paskaiciuoti kolorijas.
Kartais, kai nesinori valgyti, tai pagal laika pavalgau, kad nesigautu tik 1 valgymas. Bet kokiu atveju, as tikrai nemarinu saves badu ir prisedusi priedu labai sociai. Kaip jau sakiau, jei kartasi gaunu maziau angliu, organizmas energija gaminasi is gaunamu riebalu, o jau ju tai as tikrai nevengiu ir kasdien valgau sveikus, gerus riebalus.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 01 22, 19:14)


Labai ačiū už mintis ir nuorodas, eisiu ramiai paskaityt, kai vaikai sumigs smile.gif

O ką galvojate apie alkoholį? Taurė balto sauso vyno - galima kūdinantis, ar geriau ne? g.gif

Svoris man krenta visai smagiai, jau minus 5.5 kg. Dar dukart tiek, ir bus liuks bigsmile.gif
Atsakyti
Alkoholis turi nemazai koloriju, bet gi ne kasdien ko gero vynu vaisinsies ir ne buteliais ji gersi ?smile.gif
As per Sventes ir balta misraine edziau, ir tortu smaliziavau ir sampano isgeriau. Ir nenumiriau:D
Svarbiausia tau dabar baltu miltu gaminius ir saldumus uzraukti. O dar ir sportuoji, tai tikrai ir toliau graziai kris svoris.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2015 01 22, 21:53)
Labai ačiū už mintis ir nuorodas, eisiu ramiai paskaityt, kai vaikai sumigs smile.gif

O ką galvojate apie alkoholį? Taurė balto sauso vyno - galima kūdinantis, ar geriau ne?  g.gif

Svoris man krenta visai smagiai, jau minus 5.5 kg. Dar dukart tiek, ir bus liuks  bigsmile.gif

Sausas vynas turi nedaug kaloriju, svarbu, kad ne saldus. Netgi laikantis delcios dietos, vakare vyno taure yra itraukta i meniu biggrin.gif.
Atsakyti