Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

Žiūriu - ogi mūsų pietų stalas ! Bet pasirodo, ne - mūsiškis pušinis. Smagių akimirkų naujojoje virtuvėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aisstee @ 2014 08 21, 19:07)
Mano nauja virtuvė smile.gif


Labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 10:03)



O jums išplanavimas virtuvės netiktų, kaip Gabby, kur pirmam puslpayje įkelta foto yra (mažos virtuvės etalonas) g.gif Išssitudijuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 08 21, 07:31)
Gal kuri naudojate dvidurį šaldytuvą?



QUOTE(flight @ 2014 08 21, 08:30)
Man tik įdomu, kiek jie realiai  talpūs ir patogūs.  g.gif

Pas mane dviduris Wirpool, su ledukais ir saltu vandeniu.
Niekada daugiau tokio nesirinkciau, netalpus jie ir nepatogus. Tarp kameros is saldytuvo stora pertvara. Siauros gilios lentynos, labai nepatogu isimti-ideti. Vienintelis privalumas - ledukai.
Planuoju keisti i saldytuva (be kameros) ir atskitai statyti saldkli
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 21, 10:03)

Sveika, pas mane dabartineje virtuveje pirmasis jusu pabraizytas variantas. Nelabai ka tokioj dezutej ir ismastysi genialaus man atrodo ax.gif pas mane tik nuo lango ciut daugiau palikta iki orkaites nei pas jus papiesta.
buvo diskutuota, kad kriaukle kampe kitom nepatogu, bet as nesiskundziu...
Atsakyti


Aisstee,
Sveika, grazu. Gali pasakyt koki gartrauki pirkote? Ziurint i ji matos balta spalva.Kiek tau kainavo si virtuve? Blizgi ar matine plokste?
Atsakyti
QUOTE(Ugdona @ 2014 08 21, 22:26)
O jums išplanavimas virtuvės netiktų, kaip Gabby, kur pirmam puslpayje įkelta foto yra (mažos virtuvės etalonas)  g.gif  Išssitudijuokite  mirksiukas.gif

šį variantą jau daug kartų žiūrėjau, kai planavom virtuvę jungti su svetaine. Bet kai nebejungsim, norėtusi, kad būtų šiek tiek daugiau vietos pasidėjimui daiktų. Gabby virtuvėje po kaitlente yra stalčiai, tai pas mus bus kaitlentė su orkaite apačioje. Todėl norėčiau kažkaip kampu dar padaryti, kur link įėjimo ta siena, kad dar būtų pasidėjimui vietos..
Papildyta:
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 08 22, 08:23)
Sveika, pas mane dabartineje virtuveje pirmasis jusu pabraizytas variantas. Nelabai ka tokioj dezutej ir ismastysi genialaus man atrodo  ax.gif pas mane tik nuo lango ciut daugiau palikta iki orkaites nei pas jus papiesta.
buvo diskutuota, kad kriaukle kampe kitom nepatogu, bet as nesiskundziu...

jeigu nebūtų sunkumų gal galėtume parodyti nuotraukytę (čia arba až).
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 08 22, )
jeigu nebūtų sunkumų gal galėtume parodyti nuotraukytę (čia arba až).

Kazkurioj temoj esu kelusi ax.gif siandien i vakara pasistengsiu perkelt.
Atsakyti


QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 21, 09:28)
O mes savo virtuvėj dėsim sidabrinį dvidurį..tokia buvo vyro sąlygą smile.gif nors virtuvė bus filinginė šviesi lengvai klasikinė dėsiu dvidurį ir nesuku galvos smile.gif orkaitė gartraukis bus sidabriniai o ir šiaip virtuvėj niekaip be sidabrinės spalvos ( visokie prietaisai dangteliai įrankiai) tai manau viskas bus ok smile.gif

kol kas pasirinkom tokį

user posted image

Situ kaina nenormali doh.gif
Tiksliau - neadekvati. Matyt lupa uz dizaina naujoviska
Atsakyti
QUOTE(kaco @ 2014 08 22, 08:36)
Situ kaina nenormali doh.gif
Tiksliau - neadekvati. Matyt lupa uz dizaina naujoviska

Nu kad nėr ta kaina nesveikai didelė..mes už 5000 lt gaunam smile.gif kokie Liebheriai ar Smegai dviduriai dvigubai kainuoja smile.gif

kažkas apie Whirpoolą rašė.. mano draugė turi..išties labai netalpus pas ją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 22 rugpjūčio 2014 - 07:41
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 08 22, 08:28)
Kazkurioj temoj esu kelusi ax.gif  siandien i vakara pasistengsiu perkelt.

pagal jūsų senas žintues radau kelia snuroda,s bet prašo slaptažodžio
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 08:40)
Nu kad nėr ta kaina nesveikai didelė..mes už 5000 lt gaunam smile.gif kokie Liebheriai ar Smegai dviduriai dvigubai kainuoja smile.gif

kažkas apie Whirpoolą rašė.. mano draugė turi..išties labai netalpus pas ją


Tai ir sakau neadekvaciai. Po 2 tukstancius galima issirinkti super saldytuva ir saldikli. Gaunasi 4 tukst. O vietos manau dvigubai daugiau.
Aisku, sio dizainas superis, bet reietu po forumus paieskoti atsiliepimu. Man tas saldymo stalcius sukele itarima, kiek patogu ji naudoti. As pati toki ziurejau, bet kaip sakau, radau optimalesni sprendima, paaukojusi issikirtini diziana:)

Uz Liebheri as irgi mokeciau. Tiesa, gal ir ju kokybe pagedo. Nes mano senasis Liebheris, kuriam dabar turbut koki 15 metu, veikia be priekaistu, o vietos ten..... Tikrai patogus ir kokybiskas daiktas, nepalyginsi, pvz su samsungu plastmaskem

Atsakyti