Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

QUOTE(kaco @ 2014 08 22, 09:01)
Tai ir sakau neadekvaciai. Po 2 tukstancius galima issirinkti super saldytuva ir saldikli. Gaunasi 4 tukst. O vietos manau dvigubai daugiau.
Aisku, sio dizainas superis, bet reietu po forumus paieskoti atsiliepimu. Man tas saldymo stalcius sukele itarima, kiek patogu ji naudoti. As pati toki ziurejau, bet kaip sakau, radau optimalesni sprendima, paaukojusi issikirtini diziana:)

Uz Liebheri as irgi mokeciau. Tiesa, gal ir ju kokybe pagedo. Nes mano senasis Liebheris, kuriam dabar turbut koki 15 metu, veikia be priekaistu, o vietos ten..... Tikrai patogus ir kokybiskas daiktas, nepalyginsi, pvz su samsungu plastmaskem

Kol rinkaus prasedėjau forumuose sočiai..smile.gif sudėliojau pliusus ir minusus. Na kodėl manot kad bagstelėjau pirštu ir viskas smile.gif būtent po ilgo ieškojimo šis modelis atitiko mūsų lūkesčius ir biudžetą..12t net už Liebherį aš negaliu leisti sau mokėti.

pamenu kai pirmą virtuvę įsirenginėjom, daug kas bandė man forumuose įrodyt kad orkaitė su konvekcine funkcija yra pinigų išmetimas į balą..o man tai buvo atradimas smile.gif ir dabar naujoj virtuvė tokią orkaitę dėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 22 rugpjūčio 2014 - 08:16
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 09:09)
Kol rinkaus prasedėjau forumuose sočiai..smile.gif sudėliojau pliusus ir minusus. Ns kodėl manot kad bagstelėjau pirštu ir viskas smile.gif būtent po ilgo ieškojimo šis modelis atitiko mūsų lūkesčius ir biudžetą..12t net už Liebherį aš negaliu leisti sau mokėti.

Yra liebherr side by side tipo ir ne 12+ tūkst kainuojantis modelis. talpa labai patrauklus sakyčiau LIEBHERR SBSesf 7212, na bet brangesnis už samsung. Ir gal tokios didelės talpos šaldiklio tuomet nereikėtų, jei planuose ir normalaus dydžio šaldiklis. Niekas manau nesako, kad Samsunge bakstelėjus viskas lūžinės, bet bent jau man Samsung buitinės technikos daiktai nors ir puikūs dizainu, patvarumu toli gražu ne visi pasižymi.
Atsakyti
naršydama po virtuves radau va tokią visai smagią idėją.. kaip tik viena siena gaunasi pas mane virtuvėj tuščia.. turiu minčių pasikabint tokią lentą .. man kažkaip visai smagiai atrodo ir jaukiai taip smile.gif gali ir receptą kokį užsirašyt ir šeimai kokią žinutę palikt smile.gif

user posted image

nepykit kolegės .. bet visgi manau, kad aš pati geriau žinau kokios talpos šaldytuvo reikia mūsų šeimai smile.gif .. juolab kad ne pirmą ir ne antrą virtuvę darom smile.gif .. dėkui už įžvalgas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 22 rugpjūčio 2014 - 08:32
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 09:29)
naršydama po virtuves radau va tokią visai smagią idėją.. kaip tik viena siena gaunasi pas mane virtuvėj tuščia.. turiu minčių pasikabint tokią lentą .. man kažkaip visai smagiai atrodo ir jaukiai taip smile.gif gali ir receptą kokį užsirašyt ir šeimai kokią žinutę palikt smile.gif

nepykit kolegės .. bet visgi manau, kad aš pati geriau žinau kokios talpos šaldytuvo reikia mūsų šeimai smile.gif .. juolab kad ne pirmą ir ne antrą virtuvę darom  smile.gif .. dėkui už įžvalgas

Lentelės idėja man patinka. Atsibodo, nukabinai ir tiek, kažką kito dekorui galima galvoti po kiek laiko. Galima ir pirkinių sąrašą, ir kokį receptą kaip sakot, ar meniu kelioms dienoms, o gal šiaip mielą žinutę namiškiams užrašyt. smile.gif

Dėl to šaldytuvo, niekas čia nei pyksta, nei savo nuomonę primygtinai bruka. Dauguma tik šiaip pastebėjimai. Jūs naudositės, jūs geriausiai ir žinot, kokių savybių daiktų reikia.
Atsakyti
galima ir visą sieną pasidaryt biggrin.gif kiek supratau yra spec purškalas tokiom sienom smile.gif pati tokios nenorėčiau bet iš principo smagi idėja .. kad ir vaikams kambaryje smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 09:57)
galima ir visą sieną pasidaryt  biggrin.gif kiek supratau yra spec purškalas tokiom sienom smile.gif pati tokios nenorėčiau bet iš principo smagi idėja .. kad ir vaikams kambaryje smile.gif

lentelės idėja man praktiškesnė, nes atsibodo, nukabinai ir baigtas kriukis, o su siena jau taip paprastai nebūtų. vaikui aš irgi tik už lentą, o ne visą tokią sieną spec dažais dažytą. žinoma yra žmonių, kurie taip darosi, kuriems patinka ir t.t., bet man toks bardakėlis, juk ta kreida lygiai gražiai nenusivalys, paskui ruožai lieka. gal yra kokių sprendimų su valymu dabar, bet man per daug vargo atrodo.
Atsakyti
QUOTE(kaco @ 2014 08 22, 08:18)
Planuoju keisti i saldytuva (be kameros) ir atskitai statyti saldkli

Būtent taip ir pasidarėm drinks_cheers.gif.

QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 09:29)
turiu minčių pasikabint tokią lentą .. man kažkaip visai smagiai atrodo ir jaukiai taip smile.gif gali ir receptą kokį užsirašyt ir šeimai kokią žinutę palikt smile.gif

Tokio tipo lentą esam pasikabinę:

user posted image

tikrai smagi ir gera idėja mirksiukas.gif . Planuose dar pakeisti rėmelį i kokį puošnesnį, nes dabar tai belekoks ax.gif .
Pirkinių sąrašas, priminimai, žinutės - viskas keliauja ten. Pirkinių sąrašą paskui tik nusifotografuojam ir į parduotuvę smile.gif .
Šitą idėją turėjau jau planuodama virtuvę, va kokia buvo mano "idėjinė" nuotrauka, gal kas prisimena blush2.gif :

user posted image

tik pagailėjom šaldytuvo plokštės tam reikalui... bet ir dabar gerai thumbup.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2014 08 22, 09:57)
galima ir visą sieną pasidaryt  biggrin.gif  <...> kad ir vaikams kambaryje smile.gif


Taip ir planuojam pas vaikus kambary, gal ne visą sieną, dalį. Jiems tokia idėja patinka, jau dabar neatstoja nuo mano virtuvės lentos doh.gif .

Ačiū, kad dalinatės gerom idėjom thumbup.gif .
Atsakyti
juodai, gerai atrodo drinks_cheers.gif .. aš dar ko norėčiau prie tokios lentos, tai pakabėlių raktams ( nežinau kaip pas kitus, pas mus pastoviai raktai nuo auto ir namų mėtosi ant šaldytuvo ar kur pasimeta doh.gif .. ir dar kokios lentynėles sąskaitoms ir laiškams .. bet tokia lenta ir kur tambūre aišku gali atsirast smile.gif

perkeliu klausimą iš spalvų temos čia.

kolegės, man irgi reikia patarimo . artėja sienų dažymas, spalvų parinkimas man didžiausias galvos skausmas smile.gif

reikia išrinkt virtuvei sienų spalvą

grindys tokios

user posted image

virtuvės fasadas kreminis

stalviršis irgi šviesus neutralus kava su pienu

plytelės virš stalviršio.. spalva galbūt kiek skiriasi foto nuo originalo

user posted image

taip internete

user posted image

noriu nuomonės, ar dažyt sienas ta pačia kremine, plytelių pagrindo spalva ar visgi surizikuot įdėt kokią iš plytelių spalvą ? o gal kokią rusvai gelsvą prie grindų?
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 22, 10:15)
Būtent taip ir pasidarėm  drinks_cheers.gif.
Tokio tipo lentą esam pasikabinę:

user posted image

tikrai smagi ir gera idėja  mirksiukas.gif . Planuose dar pakeisti rėmelį i kokį puošnesnį, nes dabar tai belekoks  ax.gif .
Pirkinių sąrašas, priminimai, žinutės - viskas keliauja ten. Pirkinių sąrašą paskui tik nusifotografuojam ir į parduotuvę smile.gif .

o čia paprasta lenta ar magnetinė? kur tokių pirkt reik? o kreidą kur laikot? aš irgi noriu, nes pas mane siena viena visai plika bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 22, 10:28)
o čia paprasta lenta ar magnetinė? kur tokių pirkt reik? o kreidą kur laikot? aš irgi noriu, nes pas mane siena viena visai plika bus smile.gif

galima ir pačiam nesunkiai pasidaryt smile.gif

http://www.tobulinam...agnetine-lenta/
Atsakyti
Cererakennel, prie tokiu plyteliu buciau derinus saltas spalvas.

Jo, tos lentos tai geris, bet man zyyymiai fainiau, speju ir zyyymiai brangiau, tai ant baltu sienu rasymas su markeriais. Gal kas zinot, ar pas mus taip daro?


Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 10:39)
Cererakennel, prie tokiu plyteliu buciau derinus saltas spalvas.



šaltas? g.gif kokias?

Dėkui Tekai už nuomonę drinks_cheers.gif .. aš kol kas irgi linkstu tiek saugios kremo spalvos smile.gif
Atsakyti