Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 19:03)
Bet jos nera ka rodyti, ji vienoj juostoj, labai paprasta.

Yra yra mirksiukas.gif .Mums visokios virtuvės įdomios smile.gif.
Atsakyti
Šiaip įdomiai paskutiniu metu, ateina merginos pasigirt, kad virtuvę montuoja, kad tuoj bus foto, o po to dingsta... ax.gif

juodai, mano pvz pusė jau namie. tik nežinau, kada bus surinkta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 22, 19:24)
Šiaip įdomiai paskutiniu metu, ateina merginos pasigirt, kad virtuvę montuoja, kad tuoj bus foto, o po to dingsta...  ax.gif

As nedingstu schmoll.gif Foto nesu zadejus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 rugpjūčio 2014 - 18:28
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 19:28)
As nedingstu schmoll.gif Foto nesu zadejus blush2.gif


Bet labai 'spirgat" kitų pamatyti tongue.gif Iš jūsų pusės būtų gražu ir savo parodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Juodai, o kodel orkaitę leisti? tada juk nebus sulygevimo g.gif o del ranksluostines, tai zinau, zinau jusu nuomonę biggrin.gif biggrin.gif virtuvių temą jau labai senai skaitau ir visada jūs prieš, bet.... 4u.gif o tarp stalvirši0 ir hpl sienelės koks turėtų būti sujungimas? ai ir dar baldininkai siūlo cokolį dėti aliuminį, kad derintūsi prie rankenėlių ir atceit praktiskiau nei plokštė g.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 08 22, 20:08)
Bet labai 'spirgat" kitų pamatyti tongue.gif  Iš jūsų pusės būtų gražu ir savo parodyti mirksiukas.gif

Tai juk rodosi tie, kas nori, jiems patiems smagu isgirsti komentarus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 22, 21:34)
Tai juk rodosi tie, kas nori, jiems patiems smagu isgirsti komentarus mirksiukas.gif

Tai kam tada girtis čia atėjus, kad jau montuojama virtuvė, jei net nesiruošiat jos rodyti? g.gif O Jums nebus smagu išgirsti komentarus? Kažkaip klausinėjot čia visko, gavot atsakymus ir pamanyk tik, didžiulė paslaptis staiga pasidarė unsure.gif ... Nekelkit į temą, jei nenorit. Įdėkit talpyklos nuorodą. Paskui ištrinsit ir visa meilė - kas nespėjo, tas pavėlavo smile.gif .


Papildyta:
QUOTE(darbiete @ 2014 08 22, 20:31)
Juodai, o kodel orkaitę leisti? tada juk nebus sulygevimo g.gif

O kam Jums tas būtent toks sulygiavimas g.gif. Bus kitoks sulygiavimas mirksiukas.gif . Ir patogiau šiek tiek bus orkaite naudotis.
QUOTE(darbiete @ 2014 08 22, 20:31)
o del ranksluostines, tai zinau, zinau jusu nuomonę biggrin.gif  biggrin.gif virtuvių temą jau labai senai skaitau ir visada jūs prieš, bet.... 4u.gif

lotuliukas.gif
Jei jau vską žinot, tai nesikartosiu 4u.gif
Atsakyti
Dėl tų pasirodymų. Manau, temoje neturėtų būti privaloma parodyti savo virtuvę- nors žinoma, labai smagu, kad yra proga pamatyti gyvai tas virtuves, apie kurias buvo kalbėta, diskutuota, patarinėta ir kt. O ir visas kitas virtuves bigsmile.gif Bet, kiekvienos apsisprendimas ir nereikėtų spausti ar piktinis.
Gal ir aš nenorėsiu čia savosios kelti - nei pas mus įspūdingas erdvinis gartraukis bus, nei dizainerio projektas, nei kruopščiausii rinkti ir derinti švietuvai - pamanyk tik, susidėsime iš Ikėjos keletą spintučių, pff..kam čia įdomu...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 08 22, 22:31)
Dėl tų pasirodymų.

As lygiai tos pacios nuomones. Juk milijonai namu, bet gi man dzin, koks ju tas interjeras. O idomu paziureti kazka isskirtinio. O kitiem (SM) idomu isgirsti komentarus apie ju idetas pastangas.
Tikrai ne vieta piktintis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 rugpjūčio 2014 - 21:42
Žinoma, kad nėra privaloma. Nenorit ir nekelkit. Tik man keista, kam tada informuoti apie montuojamą virtuvę būtent čia g.gif . Nu dzin, montuojama, tai montuojama.
O įdomu visokios virtuvės yra, tiek įspūdingos, tiek paprastos ir tuo gražios, tiek dizainerių kurtos, tiek pačių montuotos, ir iš Ikea, ir vietinio meistrelio gamybos. Čia ir yra pasidalijimas patirtimi, kad kitiems būtų lengvau. Nenorit - nesidalinkit. Kontrakto juk nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 22, 19:24)

juodai, mano pvz pusė jau namie. tik nežinau, kada bus surinkta  lotuliukas.gif

Taigi Ikea kiekvienam baldui instrukciją pateikia smile.gif. Jau galėtum ir pati pradėt rinkt thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 00:21)
Žinoma, kad nėra privaloma. Nenorit ir nekelkit. Tik man keista, kam tada informuoti apie montuojamą virtuvę būtent čia g.gif . Nu dzin, montuojama, tai montuojama.
O įdomu visokios virtuvės yra, tiek įspūdingos, tiek paprastos ir tuo gražios, tiek dizainerių kurtos, tiek pačių montuotos, ir iš Ikea, ir vietinio meistrelio gamybos. Čia ir yra pasidalijimas patirtimi, kad kitiems būtų lengvau. Nenorit - nesidalinkit. Kontrakto juk nėra  4u.gif

visiškai drinks_cheers.gif tik norėjau pabrėžt, kad man keista būtent tai, kad ateina į temą, pasako, kad va jau montuojama su ta mintim, kad tuoj jums parodysiu. nu gal aš taip pagalvoju, čia mano kaltė biggrin.gif
bet verst tikrai niekas neverčia biggrin.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 01:00)
Taigi Ikea kiekvienam baldui instrukciją pateikia smile.gif. Jau galėtum ir pati pradėt rinkt  thumbup.gif .

jo jo, jau pradėsim, turim kol kas kitų skubių darbų (turim nuomojąmą butą ištuštint nuo savo baldų ir daiktų iki rytojaus) , o tada jau imsimės virtuvės smile.gif
Atsakyti