Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

Esmė ta, kad pripažįstama, jog smagu pačiom pasidairyti į kitų virtuves, ir pakomentuoti smagu, bet jau pačios pradeda kuklintis ar "kuklintis" ir nenori to smagumo kitiems suteikt...
Na, Teka, matau daug smagaus darbelio laukia smile.gif. Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 rugpjūčio 2014 - 08:34
QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 09:34)
Esmė ta, kad pripažįstama, jog smagu pačiom pasidairyti į kitų virtuves, ir pakomentuoti smagu, bet jau pačios pradeda kuklintis ar "kuklintis" ir nenori to smagumo kitiems suteikt...
Na, Teka, matau daug smagaus darbelio laukia smile.gif. Sėkmės!

oi, sėkmės labai reik, o ir laiko ištempimo dar labiau reik doh.gif nes vaikai penktadienį grįžta, iki to turi jau ir virtuvė stovėt ir vonia, o nieks dar net nepradėta doh.gif tik wc kabo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 23, 09:37)
tik wc kabo lotuliukas.gif

Svarbiausias įrenginys vietoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 09:42)
Svarbiausias įrenginys vietoj  thumbup.gif

nu jo, kadangi bute du yra, vienas bus naudojamas pagal paskirtį, kitame prausimės doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip tai įmanoma blink.gif ... juk ne bide unsure.gif
Atsakyti
Teka, santechnika juk greit sudes, per viena diena mirksiukas.gif
Musu situacija prastesne, gyvensime be duru lotuliukas.gif Bet patys kalti blush2.gif Uzuolaideles bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 rugpjūčio 2014 - 08:50
QUOTE(Juodai @ 2014 08 23, 09:46)
O kaip tai įmanoma blink.gif ... juk ne bide  unsure.gif

juokauju, juodai, gi, juokauju smile.gif kitą savaitę turi vonia su maišytuvu atkeliaut

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 23, 09:49)
Teka, santechnika juk greit sudes, per viena diena  mirksiukas.gif
Musu situacija prastesne, gyvensime be duru lotuliukas.gif Bet patys kalti blush2.gif Uzuolaideles bus lotuliukas.gif

jo, kad ją sudėtų, ją reikia turėt biggrin.gif
o dėl durų, tai va irgi baisu, nes mes irgi durų neturim, ir užuolaidų ne, nežinau, ką reiks daryt. užuolaidas tai bele kokias laikinai galiu pasikabint, bet vat su durim tai nekas
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 08 21, 16:45)
Sian vaziavau pirkti dulkiu siurbliui maisu, na ir nuejau prie saldytuvu dviduriu ir 1+1 atskiru. Tik dar labiau isitikinau ko noriu  : tuo labiau kad dviduriu kaina apie 20st kronu, o kamera su saldytuvu atskirai tos pacios firmos jau 15st kr. maciau siemens kompelta perkant 12st kronu.
maciau ir tokio tipo kaip Cererakennel rodytas...man tai  :
Cia tik mano nuomone ::

tai kokius pasirinkote? man aktualu, butu aciu 4u.gif

QUOTE(Aisstee @ 2014 08 21, 18:07)
Mano nauja virtuvė smile.gif

user posted image

unsure.gif o galite dar parodyti 4u.gif neberodo

QUOTE(flight @ 2014 08 22, 21:31)
Dėl tų pasirodymų. Manau, temoje  neturėtų būti privaloma parodyti savo virtuvę- nors žinoma, labai smagu, kad yra proga pamatyti gyvai tas virtuves, apie kurias buvo kalbėta, diskutuota, patarinėta ir kt. O ir visas kitas virtuves  bigsmile.gif Bet, kiekvienos apsisprendimas ir nereikėtų spausti ar piktinis.
...

g.gif o as galvojau kad net galereja butu smatu pasidaryti, aisku privati erdve...
as savo noreciau ideti, reiks is vyro jo brezinius nukniaukti jusu teismui lotuliukas.gif

vualia
user posted image

dabar klausimas profesionalioms virtuviu mamytems, noriu ir bendros virtuves su svetaine, ir atskiros, nes cia gaunasi, bendra redve viso 1 auksto ir dar visa laiptine doh.gif

laukiu 4u.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 23, 08:49)
Teka, santechnika juk greit sudes, per viena diena  ::
Musu situacija prastesne, gyvensime be duru :: Bet patys kalti blush2.gif Uzuolaideles bus ::

biggrin.gif bent i wc susidekite dureles, gyvenome mes taip lotuliukas.gif kol durys atvaziavo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 23 rugpjūčio 2014 - 16:17
naujai temai kuriant, galima aprasyti kokais programas naudojate 3d erdvei kurti??? pavadinimus, gal net instaliacijos puorodas! aciu plius ar su tom programom galima visusu kambarius daryti? ten yra lovu, spintu, pianino komplektacija??? Dekoju 4u.gif


griztant prie mano virtuves, bandziau vyrui klausti del G formos virtuves, kadangi del mano prasymo jau siena isgriovem, tai ignora uzdejo g.gif juk pirma nama "projektuoju" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 23 rugpjūčio 2014 - 16:50
O man atrodo jei čia klausinėji nuomonių,patarimų šiaip viskių įdėjų tai ir prieš kitas būtų šiek tiek nefain tik gauti info. Pvz man juodai daug patarimų davė ir manau kai turėsiu virtuvę būtinai jai parodysiu. Nes tai yra ir jos intelektinė nuosavybė. Kiekvienai mamai įdomu koks jos kūdikis išėjo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 08 23, 16:50)
O man atrodo jei čia klausinėji nuomonių,patarimų šiaip viskių įdėjų tai ir prieš kitas būtų šiek tiek nefain tik gauti info. Pvz man juodai daug patarimų davė ir manau kai turėsiu virtuvę būtinai jai parodysiu. Nes tai yra ir jos intelektinė nuosavybė. Kiekvienai mamai įdomu koks jos kūdikis išėjo rolleyes.gif

kas be ko, tik gaunasi, kad kiekviena mama savo dvirati isradienja??? kazkodel keik ziurejau planu, virtuviu, retai kuri man pritaptu bent jau mano eirdvei.

is cia rodytu virtuviu patiko daug ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 08 23, 17:48)
naujai temai kuriant, galima aprasyti kokais programas naudojate 3d erdvei kurti??? pavadinimus, gal net instaliacijos puorodas! aciu plius ar su tom programom galima visusu kambarius daryti? ten yra lovu, spintu, pianino komplektacija??? Dekoju 4u.gif

Man rodos, kad pakankamai aiškiai tai paminėta yra pirmoje žinutėje:
QUOTE(Juodai @ 2014 07 21, 15:31)
12. vizualizuotis galima naudojant programėles kaip Ikea kitchen planner, Sketch up ir pan, pasiklauskite Googlo  mirksiukas.gif Taip pat puikiai naudojama Powerpoint ir Paint programos (dvimačiams vaizdeliams).

Nuorodas aišku galima sudėti, tačiau tie žmonės, kurie turi ambicijų patys susidėlioti virtuvę ar kitą kambarį su spec. programa, tikrai susiras per google paminėtas programas wink.gif.
Ikea kitchen planner yra specializuota virtuvių programa, kaip iš pavadinimo turėtų būti aišku smile.gif . Sketch Up yra plati programa, su kurią bet ką galit piešti. Ji turi internetinę biblioteką, į kurią kelia vartotojai savo sukurtus objektus. Ten daug ko galima rasti bigsmile.gif . Galima vėliau ir savo kūrybą įkelti. Aš virtuvės spinteles/stalčius/blokus esu nusibraižius pati, o visa kita ieškau tenai smile.gif. Yra ten ir virtuvių komplektų, tačiau virtuvė tokis dalykas, kiekvienam vis kitokia ji, todėl pasiėmus iš ten taisyti užimtų daug laiko, greičiau savo nusipieši.

QUOTE(Freke @ 2014 08 23, 17:50)
O man atrodo jei čia klausinėji nuomonių,patarimų šiaip viskių įdėjų tai ir prieš kitas būtų šiek tiek nefain tik gauti info. Pvz man juodai daug patarimų davė ir manau kai turėsiu virtuvę būtinai jai parodysiu. Nes tai yra ir jos intelektinė nuosavybė. Kiekvienai mamai įdomu koks jos kūdikis išėjo rolleyes.gif

Ačiū, Freke, Jūs puikiai suprantate viso to reikalo esmę drinks_cheers.gif .

QUOTE(Karvute @ 2014 08 23, 17:53)
is cia rodytu virtuviu patiko daug ideju  4u.gif

Būtent todėl to norisi, kad pasidalintų dalyvės savo virtuvėmis, ir atvirai pasipasakotų kas pavyko, kas nelabai. Kalbos kalbomis, tačiau, kai yra iliustracija, labiau įsimena gera idėja 4u.gif .
Iš tikrųjų gal reiktų tą privačią šitos temos galeriją pasidayti, tik nežinau kaip unsure.gif . Čia turbūt į moderatorę reikia kreiptis g.gif .
Atsakyti