Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo MEMORIAL ir MEDICANA klinikos, TR

QUOTE(Comma @ 2014 08 16, 20:22)
Būkit gera - PASKAITYKIT pirmą temos postą doh.gif  mirksiukas.gif

Oj blush2.gif soriukas 4u.gif tikrai skaiciau, bet praskaiciau doh.gif
Dar klausimelis. O kam jiem santuokos liudijimas ir nuotraukos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 08 16, 20:29)
Oj blush2.gif  soriukas 4u.gif  tikrai skaiciau, bet praskaiciau doh.gif
Dar klausimelis. O kam jiem santuokos liudijimas ir nuotraukos? blush2.gif

Todel kad jie negali daryti dirbtinio nevedusiom porom. Tokie istatymai. Konsultuoti gali, bet pacio IVF daryti ne. Dar gal kas nezino istatimiskai jie gali isodinti tik 1 embriona, dokumentiskai jie ta ir rodo. O realiai gali isodinti ir du ir tris. Mums sodino du nors dokumentuose nurodyta, kad vienas.

Nice nuotraukos uzteko ir darytos LT. Bet ir ta lietuvoiai sugebejo susiskti. Buvo neryski, bet aciu dievui uzteko ir tokios.

Siaip kazkada bandziau grubiai paskaiciuoti. Tai visas proceses, tai yra su pirma kelione ir antra, pragyvenimu . Mums viskas kainavo apie 25-27,000lt. Tik aisku ,ums reikejo darytis brangius genetinius tyrimus. Plius man buvo darom IMSI su TESA, bei mes uztrukom ilgiau nei planavom, tai teko pirkti dar karta lektuvo bilietus bei kraustytis i viesbuti. Kas stipriai prisidejo prie iskilusios kainos.

P.s. Dekui mano spaudos atstovei MYG lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 08 16, 18:29)
Oj blush2.gif  soriukas 4u.gif  tikrai skaiciau, bet praskaiciau doh.gif
Dar klausimelis. O kam jiem santuokos liudijimas ir nuotraukos? blush2.gif

Nagi pamėginkim pagalvoti kartu...
Kiekviena šalis turi savo įstatymus, nuostatas, taisykles. Taigi manau, kad santuokos liudijimas tam, kad jie su nevaisingumu kovoti padeda tik susituokusioms poroms (lietuviškas atitikmuo - šeimos samprata bei krikščioniškos vertybės). O nuotrauka manau reikalinga tam, kad būtų ideali kontrolė. Juk nenorėtumėt, kad jums įsodintų (IVF atveju) ne jūsų ir jūsų vyro "kūrinį" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 16 rugpjūčio 2014 - 20:14
As taip ir galvojau, tik pasitikslinau blush2.gif aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
As taip ir galvojau, tik pasitikslinau blush2.gif aciu merginos ir vaikinai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 16 rugpjūčio 2014 - 20:41
QUOTE(Maniakas @ 2014 08 16, 18:47)
Dar gal kas nezino istatimiskai jie gali isodinti tik 1 embriona, dokumentiskai jie ta ir rodo. O realiai gali isodinti ir du ir tris.

Netikslu blush2.gif
Medicanos puslapyje štai ką rašo:
How many blastocyst transfer is ideal for me ?
Patients having blastocyst transfers in our centre will only be able to have a maximum of two blastocysts transferred. This is because published data indicates that the chances of pregnancy following the transfer of blastocysts are high and therefore there is an increased risk of a multiple pregnancy.

Taigi manau, kad įstatymas jų nepančioja 4u.gif
O gal aš ką nors maišau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 16 rugpjūčio 2014 - 21:05
Siaip kazkada bandziau grubiai paskaiciuoti. Tai visas proceses, tai yra su pirma kelione ir antra, pragyvenimu . Mums viskas kainavo apie 25-27,000lt. Tik aisku ,ums reikejo darytis brangius genetinius tyrimus. Plius man buvo darom IMSI su TESA, bei mes uztrukom ilgiau nei planavom, tai teko pirkti dar karta lektuvo bilietus bei kraustytis i viesbuti. Kas stipriai prisidejo prie iskilusios kainos.


Sveikas,

Maniakai, aha, ka jau ka, kaina gerai atsimenu.. bigsmile.gif Siaip, kai geguzi susiraseme su Tavimi, buvome dare kariotipa, o as neturejau CF tyrimo. Dabar abu pasidare ir kariotupa, ir Cistine Fibroze, nors Santariskese man pasake, kad man to tikrai nereikia:) Tik LT duoda tokius paprastus ats, be jokios schemos, jie tiesiog paraso, kad "pakitimu nerasta", tai tikiuosi TR pasitikes tokiais atsakymais, nebekartos ju. Ar be CF tyrimo jie dar kazka Tau tyre?

Papildyta:
[quote=Tino,2014 08 16, 13:03]
Siaubas blink.gif doh.gif nu kuo Jūs kalti, kad tik dabar užsimanėt vaikiuko doh.gif nu tas amžius LT ir LV visiems taip kliūna... na, taip, pripažįstu, kad po 35 pastebimai pamažėjo skatinant folių augimas, bet kartu tai sutapo ir su LP, kurios metu yra man įtarimų, kad padegintos kiaušidės buvo. užtat ir AMH toks mažas.

oi, kaip aš norėsiu po metų visokiems bioenergetikams, osteopatams, astrologams, kurie man pranašavo visišką vaikų neturėjimą, papasakoti savo istoriją.

Tino,Bet kaip suradai savyje jegu tiesiog TiKeTi? Jauciu dabar vaikstai su placiausia sypsena, nes lauki savo kruopytes. Neisivaizduoju..As, nors azoospermija pas MB, jauciuosi, kaip kad ji butu "pas mane" smile.gif Ir, nors jam neseniai 30 suejo, vienoje klinikoje LT jam irgi pasake: "kad jis jau kritinio amziaus", O del LP - aisku, simtai ju darosi, bet kazko as nepasitikiu LT sioje vietoje, ir viskas..Gali buti, kad itarimai Tavo del prideginimo gal ir tiesa..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 17 rugpjūčio 2014 - 07:31
QUOTE(Comma @ 2014 08 16, 22:02)
Netikslu  blush2.gif
Medicanos puslapyje štai ką rašo:
How many blastocyst transfer is ideal for me ?
Patients having blastocyst transfers in our centre will only be able to have a maximum of two blastocysts transferred. This is because published data indicates that the chances of pregnancy following the transfer of blastocysts are high and therefore there is an increased risk of a multiple pregnancy.

Taigi manau, kad įstatymas jų nepančioja 4u.gif
O gal aš ką nors maišau? blush2.gif

Oki patikslinsiu nes ziuriu pats neirasiau. Nuo tam tikro amziaus. Dabar bijau sumeluoti bet nuo kazkurio tai amziaus rodos 30m. Istatimiskai leidziama isodinti tik viena embriona. Mums netgi pats daktaras pasisodines pries embrionu suleidima pasake, kad jie istatimiskai gali suleisti tik viena embriona. Taciau sako nebijokit mes irasysim kad buvo ileistas vienas o suleisime du. Tuo metu as dar norejau pasikonsultuoti kad tris suleistu del didesnio pastojimo sancio. Bet jie perkalbejo, nes sake didesne tikimybe del tolimesniu problemu.
Zodziu istatymas tikrai yra tik dabar neatsimenu amziaus. Gal afrodite prisimena?

Nica del testu, tai man dare genetini del cistines fibrozes ir mes dar po to darem vienam embrionui kuri norejom saldyti del issigimimu. Cia tokie ekstra tyrimai kurie standartiskai nera daromi. Na ir gerai kad dar gimdos nuotrauka tiko ir nereikejo naujos daryt.

Svarbiausia nepirkt fiksuotu bilietu smile.gif ir uzsideti ekstra savaite negu turkai siulo. Nes mums sake kad per 15-17d tikrai prasisuksim deja teko issipirkineti papildomai viesbuti. Kas iskele kaina. Siaip be papildomu visu kastu manau i 20,000lt galima sutilpti su konsultaciniu pirminiu skrydziu. Jei skristi iskarto procedurai dar pigiau gautusi.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Maniakai su puikiomis ziniomis jus wub.gif thumbup.gif kaip kiekviena gera apziura dziugina ir ramina musu sirdeles thumbup.gif O ziuriu spirgiukas/spirgiuke vis dar slapstosi biggrin.gif O kiek dabar jau jums savaiciu?
Mums isejo 28tukst. Bet kazkaip mes nededame grynai visos sumos kaip IVF proceso, nes vistiek keliavom,ejom i muzieju,valgem maista ir nusipirkom lauktuviu. Beje,labai dziaugiames kad prisipirkome vaistu tokiu kaipfoline, fraxiparine ir progesterona nes dabar tikrai yra ramiau kai zinai kad turiu reikiamus vaistukus thumbup.gif
Del isodinimo,tai man irgi atrodo kad deda daugiau jei yra virs 30 metu, be to ziuri ir i kokybe bei kelinta diena keliami. Taip pat kiek kartu buvo jau daryta IVF .Mums kai dejo tai minejo kad buvo nesemingai atlikta daug pagalbiniu proceduru ir plius metai,o ginekologe kuri dare isodinima irgi sake kad siulo deti dvi blastutes nes turejom nemazai pagalbiniu proceduru be rezultato,o metus kazkaip neminejo. Mes tik visi svarstem del daugiavaisinio nestumo galimybes, nes pas mane trumpas gimdos kaklelis ir sake,kad jei pastociau su dviems abejoja jie kad isnesiociau.Bet viska sudeje ir isklause ir musu nuomone; nusprendem visi vienbalsiai kad dedam dvi blastutes. ax.gif
Visoms sekmes 4u.gif
Atsakyti
Merginos pas kurias AMH virs normos, ar israse pagert kokiu vaistu/papildu pagerint kiausialastes kokybe? Nes kiek suprantu nuo tos kiekybes nukencia kokybe...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 08 17, 20:10)
Merginos pas kurias AMH virs normos, ar israse pagert kokiu vaistu/papildu pagerint kiausialastes kokybe? Nes kiek suprantu nuo tos kiekybes nukencia kokybe...? g.gif

pas mane ne virs normos, bet ne zemas. Turiu PKS ir turejau hyperstimuliacija pas turkus. Del kokybes nebent koki Inofolic pavartokit, ir baltymus ,ypac stimuliacijos metu. Nepergyvenkit, jie tikrai kokybe isgaus nes hyper puikiai sukontroliuoja, is 32 folikulu pas juos 26 mature(tinkamus apvaisinimui) turejau.

beje AMh reikia pas juos persidaryti. Daugumai rezultatai gerokai skyresi nuo LT rezultatu.. ir man tam tarpe:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 17 rugpjūčio 2014 - 20:39
QUOTE(Nica79 @ 2014 08 16, 10:06)
. NELAUKIT, LAIKAS LABAI BRANGUS.

Labai pritariu 4u.gif man pirmas IVF buvo 25metų, o va jau tuoj stuktels 34m ir vietoj verysad.gif

QUOTE(provizore @ 2014 08 16, 19:55)
musu seima irgi po truputi pradeda ieskoti info apie ivf, tai niekur nerandu info apie ivf Lenkijoje? ar nieks nieko nezino?

Yra temutė berods jei gerai pamenu, susirask 4u.gif

QUOTE(19891010 @ 2014 08 17, 21:10)
Merginos pas kurias AMH virs normos, ar israse pagert kokiu vaistu/papildu pagerint kiausialastes kokybe? Nes kiek suprantu nuo tos kiekybes nukencia kokybe...? g.gif

Mano, KityKity viršija. Abiems turkai skyrė gert metforminą 4u.gif

Kas liečia įkeliamų embrionų skaičių tai net ir ataskaitiniam lape kurį mums atidavė parašyta, kad įsodino du. Kažkaip net nesvarstė niekas smile.gif
Atsakyti