Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo MEMORIAL ir MEDICANA klinikos, TR

QUOTE(RositaK @ 2014 08 17, 23:11)
Kas liečia įkeliamų embrionų skaičių tai net ir ataskaitiniam lape kurį mums atidavė parašyta, kad įsodino du. Kažkaip net nesvarstė niekas smile.gif

Žodžiu visiems skirtigai, nebūtų turkai biggrin.gif
Nes man ir laiške rašė, kad negalime sodinti 2 "according to our laws", ir susitikime sakė tą patį. Aišku, kaip ir visiems, paminėjo, kad sodins 2, jei bus, bet rašys vieną.

Labas rytas, darbingos savaitės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas wub.gif

http://www.ncbi.nlm....pubmed/21195669 Cia tarp kitko Medicana klinikos komentaras kaip itakojo rezultatus sis istatymas

Iki 35 metu pirmam ir antram bandymui nurodyta deti tik 1. Nepavykus siems, galima deti turbut ir daugiau, o virs 35 galima visais kartais jau deti daugiau…
Bet gerai kad jie taip nesilaiko 100% tu istatymu bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 18 rugpjūčio 2014 - 07:15
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 09:13)
[url=http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21195669]

Ai, tai gal del to visoms skirtingai ir sako drinks_cheers.gif Turbut kiekvienai pagal amziu ir pritaiko bigsmile.gif Nes man tai tikrai sake, kad gali sodinti 1. Na, bet kokiu atveju, kaip ir sakai, Edena, svarbiausia, kad sodina bent 2 bigsmile.gif Butu mano valia, tai as ir 3 sodinciau biggrin.gif Nes kazkaip galvoju, kad labai mazai sansu, kad visi ir isitvirtintu. Bet aisku, jie taip nesutiks schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 08 18, 07:24)
Ai, tai gal del to visoms skirtingai ir sako  drinks_cheers.gif  Turbut kiekvienai pagal amziu ir pritaiko  bigsmile.gif Nes man tai tikrai sake, kad gali sodinti 1. Na, bet kokiu atveju, kaip ir sakai, Edena, svarbiausia, kad sodina bent 2  bigsmile.gif  Butu mano valia, tai as ir 3 sodinciau  biggrin.gif Nes kazkaip galvoju, kad labai mazai sansu, kad visi ir isitvirtintu. Bet aisku, jie taip nesutiks  schmoll.gif  rolleyes.gif

biggrin.gif nu zinai kazkaip jauciu bijociau nes pas juos jauciu gali ir 3 isitvirtinti biggrin.gif
Nu mums sudejo i 3 ir 4 bandymui ( jei nepavyktu) tai po 3 biggrin.gif na bet tikekimes nepriireiks nei antrojo bandymo artimiausiu metu doh.gif
Jau liko maziau nei menesis iki keliones bigsmile.gif As vis dar laukiu mm.. aisku kai jos prasides bus apie 2,5 sav iki skrydzio turbut panasiai ..
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 09:30)

Oi, Edenut, ir as laukiu nesulaukiu drinks_cheers.gif O kada tau leistis reik pradet? kelinta c.d.? Pas mane ciklas trumpas, tai ateis mmm ir 19 c.d. pradedu leistis vaistukus. Kaip laukiu wub.gif Tikiuosi sia savaite jau ateis ir mmm, jei ne, eisiu "dirbt" aktyviai 3V klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 08 18, 07:35)
Oi, Edenut, ir as laukiu nesulaukiu  drinks_cheers.gif  O kada tau leistis reik pradet? kelinta c.d.? Pas mane ciklas trumpas, tai ateis mmm ir 19 c.d. pradedu leistis vaistukus. Kaip laukiu  wub.gif Tikiuosi sia savaite jau ateis ir mmm, jei ne, eisiu "dirbt" aktyviai 3V klausimu  biggrin.gif

oo tai tikrai trumpas, mano toks ilgas kad man tada reikejo nuo 26 c.d. leistis biggrin.gif Tai va ir dabar baigiu akeles praziuret belaukdama kur tosios biggrin.gif

Man kol kas nieko nereikia iki mm, 2 c.d susisukt turiu su ultragarsu ir su hormonu tyrimais (tebesimeldziu kad neiseitu sekmadienis nes nzn ka reiktu daryt) 4u.gif Tada gausiu nurodymus ka toliau daryti jei hormonai ir vaizdas normose drinks_cheers.gif

Persiskaiciau kad Estradiol, Prednisolone, Aspirin antibai kazkokie ir Progesteronas, tiek raso FET schemoje ju siustoje 4u.gif
Bet pradzioj kol endometriumas sustores tik Aspirin+Estradiol iki 9 c.d ir paskui ziures stori jau kai bus tinkamas tada Progesteronas ir kiti jau pries pat transferi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 18 rugpjūčio 2014 - 07:44
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 09:37)
oo tai tikrai trumpas

jo, pas mane 24 dienos ciklas. Tai pirma karta gyvenime dziaugiuosi, kad ne ilgas, greiciau sulaukt lotuliukas.gif O siaip tai visada pavydejau tokiom kaip tu, kuriu ciklas virs 30 d ax.gif
Aa, jo, pas tave gi snaigiukai, viskas kitaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 08:37)
Man kol kas nieko nereikia iki mm, 2 c.d susisukt turiu su ultragarsu ir su hormonu tyrimais (tebesimeldziu kad neiseitu sekmadienis nes nzn ka reiktu daryt)  4u.gif Tada gausiu nurodymus ka toliau daryti jei hormonai  ir vaizdas normose  drinks_cheers.gif

manau nieko neatsitiktų, jei ir 3c.d. pasidarytum 4u.gif

sukūriau kitą temutę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 08 18, 08:16)
manau nieko neatsitiktų, jei ir 3c.d. pasidarytum  4u.gif

sukūriau kitą temutę  drinks_cheers.gif


Aciu Rosita kad rupiniesi musu namuciais wub.gif

Klausiau Sevdos ar extra atveju galiu 3 c.d. tai sake kad taip, tik jau 4 cd. niekaip. Bet pas mus Kaune, net sestadieni negausi atsakymo hormonams, tai jei susirgciau penktadieni tai ciklas nuplauktu arba i vilniu sestadieni turiu mint, skaiciau kazkur kad vilniuje kazkurioje klinikoje sestadieni padaro tyrimus hormonu g.gif
Atsakyti
Merginos, kuo daugiau skaitau, tuo labiau noriu kuo greiciau pas juos patekti rolleyes.gif Tik bijau, kad geriausiu atveju uz metu tik galesiu planuot unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif norejau jusu pasiteirauti, o kur jus kaune darotes gimdos nuotraukas, kad atiduotu kartu su nuotrauka ir tiktu turkams? Maciau daro motina ir vaikas, bet ar ten atiduoda pacia nuotrauka ne viena israsa. g.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 08 18, 10:17)
Merginos, kuo daugiau skaitau, tuo labiau noriu kuo greiciau pas juos patekti rolleyes.gif  Tik bijau, kad geriausiu atveju uz metu tik galesiu planuot unsure.gif

svarbiausia, kad priėmėt teisingą sprendimą, o su juo viskas ateis laiku- ir startas, ir pinigai, ir nusiteikimas 4u.gif
Atsakyti