Įkraunama...
Įkraunama...

Jono Pauliaus II gimnazija

Internete yra nuoruoda dėl registracijos. kaip suprantu tia ir skaitysis kaip prašymo užpildymas. Ten reiks suvesti pirminę informaciją ir per vedus mokesti , atsiusti nurodyti adresu pavedimo kopiją, tada gausim zinute su kodu.
Atsakyti
QUOTE(Tite @ 2016 09 21, 13:53)
Laba diena,
mano vaikis ketvirtokas, mokosi pas Svajunę, super. Mokytojų mokytoja, labai reikli, bet niekada nekelianti balso. Vaikai ją labai myli, klases atmosfera labai gera.
Labai džiaugiuosi, kad ji mano sunaus buvo pirmoji mokytoja.


Sveikos, mane ir labai domintu informacija apie sias mokytojas. Galima i az :-) aciu is anksto!

O siaip kokia jusu nuomone lyginant JP2G ir Milikoniu? Milikoniu zada but ir progimnazija.
Atsakyti
Mamytės,
gal jau kuri ėjot klebono rekomendacijos po atvirų durų dienos. Jis žadėjo pakeist testo klausimus. Gal galėtumėte pasidalinti kokie buvo? 4u.gif
Atsakyti
O kokie buvo senieji Klebono klausimai?
Atsakyti
Ar kas gavo testo rezultatus?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2017 02 21, 11:58)
Ar kas gavo testo rezultatus?


Atsiųntė tik kvietimą į pokalbį. Su kuo kalbėjau tuo klausimu, visiems taip. Kiek balų surinko vaikai teste neparašė niekam...
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2017 02 21, 13:29)
Atsiųntė tik kvietimą į pokalbį. Su kuo kalbėjau tuo klausimu, visiems taip. Kiek balų surinko vaikai teste neparašė niekam...

Keista, rase kad skelbs rezultatus. Nors realiai turbut visi stojusieji bus priimti. Mazas palygint cia konkursas. Jei testa laike 160, tai dar atkris tie kurie persigalvos na tai kokia 10 ar 15 nuo galo nebus pakviesti i pokalbi. Va ktu licejuje tai stojimas, ten tik 2 klases tai 44 vaikai, tai kokie 4 i viena vieta. Tai jau, atranka ar konkursas!
Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2017 02 21, 23:47)
Keista, rase kad skelbs rezultatus. Nors realiai turbut visi stojusieji bus priimti. Mazas palygint cia konkursas. Jei testa laike 160, tai dar atkris tie kurie persigalvos na tai kokia 10 ar 15 nuo galo nebus pakviesti i pokalbi. Va ktu licejuje tai stojimas, ten tik 2 klases tai 44 vaikai, tai kokie 4 i viena vieta. Tai jau, atranka ar konkursas!



Na tiem, kas nori patekti i JP2 turbut nera didelio skirtumo, kaip atrenka licejuje...svarbu pakliuti cia
Atsakyti
QUOTE(vuki @ 2017 02 22, 09:35)
Na tiem, kas nori patekti i JP2 turbut nera didelio skirtumo, kaip atrenka licejuje...svarbu pakliuti cia


Na taip. Manau kad visi norintys ir paklius :-)
Atsakyti
QUOTE(Kikaxx @ 2017 01 31, 15:09)
O kokie buvo senieji Klebono klausimai?

tikrai, gal kas žinote, maždaug kokie tie klausimai -tikslių žinių reikalauja, ar savo nuomonės?

Papildyta:
QUOTE(smiltute11 @ 2017 02 21, 12:58)
Ar kas gavo testo rezultatus?

kas per testas? čia pradinukams? mes iš Milikonių mąstom pereiti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elifė: 04 balandžio 2017 - 08:38
Sveikos mamos,

Gal galite parasyti savo nuomones apie siuos mokytojus
busimu pirmoku mokytojus? Labai gerai butų sužinoti. Galit ir i AZ

Virginija Naujokienė
Vilmantė Karaliūnaitė
Laima Babenskienė
Aušra Sudikienė
Almanta Vizbarienė
Danguolė Kairaitienė


Atsakyti

Sveiki, aš irgi labai laukčiau atsiliepimų apie būsimų pirmokų mokytojas. :4u:​ 

Atsakyti