Įkraunama...
Įkraunama...

Jono Pauliaus II gimnazija

Dar yra čia gyvų? :)) gal žinote jau kas bus ateinančių metų pirmokų auklėtojos? Arba taip, kas dabar einat i ketvirta klasę ir esat patenkinti savo mokytojom? Dvi pažįstamos veda savo pirmokėles, na jos labai patenkintos🤔 svarstau ar bandyt i šią mokyklą ar i Ryto...bet o ką po Ryto🤪🤪

Atsakyti

Yra, senai norejau parasyti:

Aišku kiekvienas, situacija šitoje mokykloje supranta, iš savo taško, vieniems 'super', kitiems priešingai. Todel ir aš iš savo taško aprašysiu santykį su šia mokykla.

Pradėsiu nuo blogiausio – šitai mokyklai neitiko Nepriklausomos Lietuvos Kariuomenės Karininko proanūkis, nors net ir sovietų represijos laikais jo vaikai, anūkai vidurini moksla baige sidabro, aukso medaliais, aukštajį mokslą 'raudonais diplomais',... gal šitas vaikas kažkoks kitoks, bet perėjus į kitą mokyklą kažkodėltai jo visa veikla iš žemiausio lygio pradėta vertinti aukštesniuoju lygiu ir nebeliko jokiu bendravimo problemu su mokyklos bendruomene. Čia jau kiekvienas individualiai spręskite kur yra problema. Ačiū....... mes jau šią problemą išsprendėme ir dabar mums reikia tik rūpintis to vaikiukio išsilavinimu o kaip kovoti gyvenime ir už save pastoveti mes jau po trupti išmokinsime, nors ir nemanau, kad pirmokeliui reikia buti protingesniam už savo mokytoją.


Atsakyti
Sveikos,

Gal dar kas turite patyrimų, atsiliepimų apie šią mokyklą? Domina startas nuo pirmos klasės smile.gif
Atsakyti