Įkraunama...
Įkraunama...

Jono Pauliaus II gimnazija

maniškei tiek sarafanas,tiek švarkelis dar gerokai per dideli,na bet nesiūsi metams doh.gif
Atsakyti
O rugsejo 1 i klases einam? Ar kaip tinklapyje raso i kiemeli?
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2014 08 25, 19:57)
O rugsejo 1 i klases einam? Ar kaip tinklapyje raso i kiemeli?

Pirmokus atveda dvyliktokai, tai manau, kad iš klasių pasiima. g.gif Porą metų vyresnįjį lydėjau į 5, 6 klases, tai matydavau.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 08 25, 20:11)
Pirmokus atveda dvyliktokai, tai manau, kad iš klasių pasiima.  g.gif Porą metų vyresnįjį lydėjau į 5, 6 klases, tai matydavau.

Supratau. Tinklapyje raso, kas kiemelyje 9 vAl. Tai ir susimeciau. Tiesa, o pazymos is gydytojo reikia? Ar ta nunesta galioja?
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2014 08 25, 21:20)
Supratau. Tinklapyje raso, kas kiemelyje 9  vAl. Tai ir susimeciau. Tiesa, o pazymos is gydytojo reikia? Ar ta nunesta galioja?

Pažyma galioja metus nuo jos išdavimo datos, tai nereikia.
O dabar galvoju, kad reikės vis tik mokytojai paskambinti, paklausti, kaip ta rugsėjo 1 bus. Bet logiškai, jei rinktis kiemelyje nėra normalu, juk mažiukai, neras ten tų mokytojų, juk ir tėvų daug, ir II-IV gimnazijinės klasės. Juos atvesdavo, paskui po kiek laiko išleisdavo atgal į klases su mokytojomis ir tęsdavo šventę. g.gif
Atsakyti
Visi pirmokai renkasi klasėse, bent 8.30, o tada jau mokytoja sureguliuos. Kadangi pirmokų klasių daug, tai dažniausiai pirmokai issirikiuoja lauke prie savo mokyklos prie jų ateina dvyliktokai ir visi patraukia į didžiosios mokyklos kiemą. Į kalses dvyliktokai prieš renginį neina, jie tik po to palydi atgal į klasę vaikus.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif


QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2014 08 24, 16:54)
Gal kas turit fotkę ar nuorodą kokią kaip turi atrodyti mergaitės (pradinukės) uniforma?

Kuriu planą chuliganą, nes seną uniformą, atrodo, išaugo  doh.gif


user posted image

QUOTE(Kapsė @ 2014 08 24, 21:40)
mane ta pati situacija ištiko praėjusią savaitę - aplaksčiau ir Tometą ir tą parduotuvę Kęstučio gatvėje. Pradinukių sarafanai - trikotažinis viršus ir languota apačia, tik ne klostuota, o tiesiog iš įstrižos medžiagos. Aš irgi nulėkiau į Drobės parduotuvę medžiagos, bet deja, yra tik ta languota, o trikotažo nėra, jį Tometa užsisako iš kažkur ir nepardavinėja. Tai nusispjoviau, nuspirkau rudos medžiagos ir siuvu senovinį sarafaną - apsimesim, kad neišaugom  unsure.gif


Tas trikotažas labai prastai dėvisi unsure.gif
Aš kaip už tokią kainą tikėjausi kokybiškesnės, Jeigu pati siuvatės, tai tam viršuj tikrai siūlyčiau imti naudoti kokią kitokią medžiagą, negu naudoja Tometoj. Veliasi, bumbuluojasi. Aš tai neaptenkinta labai.

Sūnui kostiumą irgi Tometoj siuvom, tai dar palyginus neblogas. Bet kitais metais tikrai kažkaip kitaip suksimės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 13 lapkričio 2014 - 12:23
Labas vakaras, gal galite pasidalinti savo nuomone apie anglų kalbos mokytoją Larisą Baronienę. Ji moko pradinėje mokykloje. Įdomu kaip sekasi paskui pas ją mokinusiems vaikams, kai įšeina į kitas mokyklas po 4 klasių. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Tite @ 2014 11 13, 17:42)
Labas vakaras, gal galite pasidalinti savo nuomone apie anglų kalbos mokytoją Larisą Baronienę. Ji moko pradinėje mokykloje. Įdomu kaip sekasi paskui pas ją mokinusiems vaikams, kai įšeina į kitas mokyklas po 4 klasių. Ačiū.

Labai gerai. thumbup.gif maniškis mokėsi pas ją tiek pradinėse, tiek kažkurioje vyresnėje (gal 6) klasėje. Jų grupė anglų kalbą moka geriau, nei kita. Tai grupei vienais metais dėstė kažkokia jauna mokytoja, kitais metais vyras. Tėvai tiek vienu tiek kitu skųsdavosi.
Atsakyti
Sveikos, mano vyresnelis kitais metais bus pirmokas domiuosi sita mokykla ir iskilo keli klausimai, kaip sitoje mokykloje yra su prailginta grupe, ar ji yra ir iki keliu veikia? Taip pat klausimas del to tikejimo, ar labai ten viskas tuo rememasi, as zinau kad vaikai rytais meldziasi ir tikyba yra privaloma, o dar yra kokiu prievoliu su tuo susijusiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2014 11 27, 15:41)
Sveikos, mano vyresnelis kitais metais bus pirmokas domiuosi sita mokykla ir iskilo keli klausimai, kaip sitoje mokykloje yra su prailginta grupe, ar ji yra ir iki keliu veikia? Taip pat klausimas del to tikejimo, ar labai ten viskas tuo rememasi, as zinau kad vaikai rytais meldziasi ir tikyba yra privaloma, o dar yra kokiu prievoliu su tuo susijusiu? g.gif

Prailginta yra, būna iki 17 val. Kiek žinau, norinčių daug. Tikėjimo tikrai nėra daug. Mano vyresnysis 10, kas nori, tas dalyvauja įvairiuose parapijos renginiuose. Mišios mokiniams, į kurias reiktų eiti, būna gal 2-3 kartus per metus. Na vienos rugsėjo 2-3 dieną, kitos pavasarį. Mažiukas dabar pirmokas, tai iš viso tik prieš pamokas trumputę maldelę sukalba. Tikrai nėra, kad kažkas verstų daryti tai, ko nenori.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 11 27, 17:22)
Prailginta yra, būna iki 17 val. Kiek žinau, norinčių daug. Tikėjimo tikrai nėra daug. Mano vyresnysis 10, kas nori, tas dalyvauja įvairiuose parapijos renginiuose. Mišios mokiniams, į kurias reiktų eiti, būna gal 2-3 kartus per metus. Na vienos rugsėjo 2-3 dieną, kitos pavasarį. Mažiukas dabar pirmokas, tai iš viso tik prieš pamokas trumputę maldelę sukalba. Tikrai nėra, kad kažkas verstų daryti tai, ko nenori.

Dekui uz info 4u.gif Na del to tikejimo viskas aisku, nes galvoju jeigu reiks ten kiekviena sekmadieni eiti i baznycia, ar dar ten kokiu privalomu dalyku butu su tikejimu tai nenoreciau, kad taip butu rolleyes.gif
Atsakyti