Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

Išbandykite žiauriai gerus pusryčius!
1 bananas, 1 kiaušinis, proteino kaušelis. Sublenderiuojam ir kepam kaip blynus, papurškiau keptuve tuo sintetiniu aliejumi be riebalų. Mano proteinas dar bananinis tai super duper skanu. Aišku man šiuo atveju tai skaitėsi kaip cheat meal, bet nesiruošiant varžyboms tai galima manau gan dažnai rinktis tokius pusryčius. Esu mačiusi kaip kepa ir be proteino, tik skystoki manau gaunasi tada.
Atsakyti
o kur jus visos dingote? jau metet sveiką mitybą?
man taip ir nutiko, sveikata labai sušlubavo, ir nuovargis ir širdelę paskausta, po truputį atsigaunu su naujom jėgom, dabar bandau prisijaukinti žaliuosius kokteilius, visai geras dalykas thumbup.gif tik va, kazkaip nelabai įsivaizduoju kur nusipirkti visokių žalumynų, nes turguose tik petražolės ir kartais špinatai sad.gif
Atsakyti
Kolkas dar LT, už kelių dienų grįžtu. Su mityba stebuklai-valgau viską, nes esu namie, atostogos, lietuviškas maistas, mėgaujuos, šiek tiek prisižiūriu, kokia antra savaitė specialiai nesportuoju. Nuo.cepelinų iki spurgų 21val. Bet...svoris pakrito. Sumoj numečiau jau 16kg. Štai ką.reiškia vienai su vaikais..tąsymasis, lakstymas, darbai, veikla...smile.gif
Grįšiu į UK, eisiu vėl į salę, sustyguosiu mitybą, noriu.gražiai atrodyt - už poros mėn.grįžtu į LT, į vestuves. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 24 rugpjūčio 2014 - 20:56
labas.gal galite parasyti kiek gramu baltymu reikia suvartoti po sporto?ir ar skirsis kiekis po jegos treniruotes ir cardio? beje gal kas turi atsiliepimu apie sojos proteinus? dekui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpum @ 2014 08 10, 10:34)
Išbandykite žiauriai gerus pusryčius!
1 bananas, 1 kiaušinis, proteino kaušelis. Sublenderiuojam ir kepam kaip blynus, papurškiau keptuve tuo sintetiniu aliejumi be riebalų. Mano proteinas dar bananinis tai super duper skanu. Aišku man šiuo atveju tai skaitėsi kaip cheat meal, bet nesiruošiant varžyboms tai galima manau gan dažnai rinktis tokius pusryčius. Esu mačiusi kaip kepa ir be proteino, tik skystoki manau gaunasi tada.

Gal gali isduoti kokius proteinus vartoji? ir ka rekomenduotai? ax.gif
Atsakyti
Žiauriai skaniai vakar po sporto užkandau. Grūdėta varškė + švieži agurkai + kepintos moliūgų sėklos + kepinti sezamai.
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2014 09 02, 19:42)
labas.gal galite parasyti kiek gramu baltymu reikia suvartoti po sporto?ir ar skirsis kiekis po jegos treniruotes ir cardio? beje gal kas turi atsiliepimu apie sojos proteinus? dekui 4u.gif
Papildyta:

Gal gali isduoti kokius proteinus vartoji? ir ka rekomenduotai? ax.gif

niekad neskaičiuoju tiksliais gramais kiek gramų kur kada suvartoti. iš akies vartoju. svarbu dienos kiekį surinkti baltymų. po treniruotės arba proteino kokteilis arba varšės pakelis arba dar kas nors. Sojos proteinus palikim azijiečiams, arba patys nevartojat mėsos. geriausi proteinai yra izoliatai, o firmų - įvairiausių. sudėtis visada skaitau ir pagal tai renkuosi, kur mažiausiai angliavandenių ir saldiklių, kur daugiau baltymų, mažiau cholesterolio. šiuo metu ties reflex apsistojau nors visokių esu gėrus ir visais patenkinta. tik aišku visada liepiu žmonėms išsikelti klausimus, ar jiems jo reikia. ar auginat masę, ar sportuojat intensyviai (4-5 kartai per savaitę), ar baltymų su maistu nesurenkant, ar baltymą prastai pasisavinat kad jo jums reikia. jei į viską ne atsakėt, tai nemėtykit pinigų į balą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 06 rugsėjo 2014 - 08:03
QUOTE(Pumpum @ 2014 09 06, 08:02)
niekad neskaičiuoju tiksliais gramais kiek gramų kur kada suvartoti. iš akies vartoju. svarbu dienos kiekį surinkti baltymų. po treniruotės arba proteino kokteilis arba varšės pakelis arba dar kas nors. Sojos proteinus palikim azijiečiams, arba patys nevartojat mėsos. geriausi proteinai yra izoliatai, o firmų - įvairiausių. sudėtis visada skaitau ir pagal tai renkuosi, kur mažiausiai angliavandenių ir saldiklių, kur daugiau baltymų, mažiau cholesterolio. šiuo metu ties reflex apsistojau nors visokių esu gėrus ir visais patenkinta. tik aišku visada liepiu žmonėms išsikelti klausimus, ar jiems jo reikia. ar auginat masę, ar sportuojat intensyviai (4-5 kartai per savaitę), ar baltymų su maistu nesurenkant, ar baltymą prastai pasisavinat kad jo jums reikia. jei į viską ne atsakėt, tai nemėtykit pinigų į balą.

Dekui uz atsakyma.man atrodo,kad nesurenku,nesmano pagrindiniai baltymai iskruopu,kanapiuseklu,riesutu ir ankstiniu bei is darzoviu. Nes zuvi,mesa,kiausinius,pienoproduktusvartoju retai,nes ne itin toleruoju juos,
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2014 09 07, 16:27)
Nes zuvi,mesa,kiausinius,pienoproduktusvartoju retai,nes ne itin toleruoju juos,


Kuo pasireiškia šių produktų netoleravimas?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 09 08, 06:56)
Kuo pasireiškia šių produktų netoleravimas?

nuo didesnio ir daznesnio ju vartojimo stoja skrandis.galiu tik mazais kiekiais
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2014 09 09, 00:48)
nuo didesnio ir daznesnio ju vartojimo stoja skrandis.galiu tik mazais kiekiais

kiekt as didesnis kiekis? su kuo valgot tai? mėsą ar žuvį tik su daržovėmis geriausia valgyti. 100g mėsos ir pilna lėkštė daržovių. neįtikėtina, kad nuo to stoja skrandis. o jei valgot mėsa+padažas+garnyras+daržovės, žinoma, kad gali stoti. jei dar daržovės majonezinės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 09 09, 09:41)
kiekt as didesnis kiekis? su kuo valgot tai? mėsą ar žuvį tik su daržovėmis geriausia valgyti. 100g mėsos ir pilna lėkštė daržovių. neįtikėtina, kad nuo to stoja skrandis. o jei valgot mėsa+padažas+garnyras+daržovės, žinoma, kad gali stoti. jei dar daržovės majonezinės  biggrin.gif

as majo,ezo jau porametu nevartoju.
As dazniausiai ir valgau su darzovem.bet visada valgydavau mesos/zuvies kieki didesni nei darzoviu.reiks pradeti daryt atvirksciai.
Dekui
Ir atsiprasau uz rasybos klaidas,su plansete sunkoka rasyt man
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 09 25, 21:00)
Panos, ka daryti? nuolatos esu alkana? galeciau valgyti visa diena, ar tai susije su tuo, kad vakar vakare stipriai padirbejau su svoriais? kaip jums yra su alkiu?

Atsakyti