Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 5

Sveikos gyvos 4u.gif

Aciu statybininkei uz naujus namucius 4u.gif
Kai buvo musu vestuves mes davem 300lt, tai pirslys po ceremonijos nuejo, padave ir tada israsa gavo...
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 07 31, 15:08)
Merginos prisipažinkite, kuri pirkote tokį gražų gesintuvą???? Man atrodo iš tigershop  g.gif  buvo ar tai nuoroda ar tai foto  g.gif  g.gif  g.gif . Bandyčiau ir aš tartis kad man kas nors jį nupirktų ir atsiūstų....

pirkau tiger shope, ten visokio gerio tinkamo vestuvems atradau smile.gif

o saldainius pirkau norfoje, senoje temoje kazkuri klause. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kūrybiškosios ir išmanančios svočiutės smile.gif apšvieskit Jūs mane nepatyrusią. Sakykit kaip dažniausiai būna kai jaunieji atvažiuoja į balių? Pirma sutinka su druska ir duona? Ar pirma stalo išpirkimas? Ir dar ar darote dar ką nors jauniesiems toj sutikimo daly? Ar užduotis kokias ar ką nors?
Jūsų darbai tokie gražūs. Aš vis dar dėlioju scenarijų, nieko nedariau. Vyro draugas pajūry renka akmenukus, tai jau laukiu kada parveš. Bandysiu ką nors gamint. Ir dar tos puoštos taurės, Jos naudojamos ir gamtoj ar tik pačiam baliui? Gal ir kvaili klausimai, bet tikrai neturiu patirties blush2.gif doh.gif . Gal kas apsidalinsit savo pamąstymais.
Atsakyti
QUOTE(slaja @ 2014 07 31, 20:37)
Sveikos, kūrybiškosios ir išmanančios svočiutės smile.gif apšvieskit Jūs mane nepatyrusią. Sakykit kaip dažniausiai būna kai jaunieji atvažiuoja į balių? Pirma sutinka su druska ir duona? Ar pirma stalo išpirkimas? Ir dar ar darote dar ką nors jauniesiems toj sutikimo daly? Ar užduotis kokias ar ką nors?
Jūsų darbai tokie gražūs. Aš vis dar dėlioju scenarijų, nieko nedariau. Vyro draugas pajūry renka akmenukus, tai jau laukiu kada parveš. Bandysiu ką nors gamint. Ir dar tos puoštos taurės, Jos naudojamos ir gamtoj ar tik pačiam baliui? Gal ir kvaili klausimai, bet tikrai neturiu patirties blush2.gif  doh.gif . Gal kas apsidalinsit savo pamąstymais.

Pas mus tai nebus pasitikimo, nes be papročių vestuvės (bent dalies).
Mes planuojame svečiams atvykus į restoraną išdalinti gražias korteles (pusės lapo dydžio) paduoti ir vokelį vei rašymo priemonių ir pasakyti, kad reikėtų parašyti ką gražaus, patariančio ar šiaip minčių, jauniesiems po vestuvių susipykus, kad pastarieji susipykę ar supykę atsidarytų po vokelį. Taigi atkeliavus po fotosesijos ir pasiplaukiojimo jachta jauniesiems įteiksime vokelius sudėtus į dėžutę su palinkėjimais igai dėžutės neatvėrinėti. Tada seks dovanų įteikimas (šventimas vestuvių tik vieną vakarą). Gal kam patiks idėja, pasinaudos ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 07 31, 20:59)
Pas mus tai nebus pasitikimo, nes be papročių vestuvės (bent dalies).
Mes planuojame svečiams atvykus į restoraną išdalinti gražias korteles (pusės lapo dydžio) paduoti ir vokelį vei rašymo priemonių ir pasakyti, kad reikėtų parašyti ką gražaus, patariančio ar šiaip minčių, jauniesiems po vestuvių susipykus, kad pastarieji susipykę ar supykę atsidarytų po vokelį. Taigi atkeliavus po fotosesijos ir pasiplaukiojimo jachta jauniesiems įteiksime vokelius sudėtus į dėžutę su palinkėjimais igai dėžutės neatvėrinėti. Tada seks dovanų įteikimas (šventimas vestuvių tik vieną vakarą). Gal kam patiks idėja, pasinaudos ja smile.gif



Ačiū už atsakymą smile.gif gal ką ir pagalvosim.
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2014 07 31, 20:09)
pamaciau pirma suknele, ta kur antrai dienai pagalvojau, kad atrodote kaip mano mama, todel nedrisau nieko rasyti, bet paskui paziurejau kad jusu sunus tik 3 metais uz mane jaunesnis, tai ax.gif  na neesme, man antros dienos suknele  thumbup.gif  thumbup.gif  o pirmos dienos labai tinkama svociai  4u.gif

biggrin.gif panasu,kad pagal suknute tikrai tikciau i mamas,tiktai buciau turejus pirma vaika tureti 14 g.gif bet kiek metu yra,tiek ir yra ir nieko nebepakeisi g.gif o uz nuomone aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
ingisee, grazios sukneles, tikrai 4u.gif
as siandien jau savo suknute turesiu, reikes pries vestuves pora dienu nevalgyt, nes jau tokia aptempta tokia aptempta unsure.gif gramas virsaus ir neuzsisegs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingisee @ 2014 07 31, 16:35)
Siandien pagaliau issirinkau sukneles  smile.gif pagaliau nukrito rupestis,kaip jums?

Man patiko thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 08 01, 06:40)
ingisee, grazios sukneles, tikrai  4u.gif
as siandien jau savo suknute turesiu, reikes pries vestuves pora dienu nevalgyt, nes jau tokia aptempta tokia aptempta  unsure.gif gramas virsaus ir neuzsisegs  lotuliukas.gif

ir per vestuves nebalgyk, sveciam daugiau bus biggrin.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, kam tokia vilket,ypac kai vestuves (maisto ir gerimu daug, gi nesedesi visa vakara alkana tam ,k kad suknute gerai guletu) kad jei suvalgai daugiau ir pilvukas pumsi doh.gif
Papildyta:
pas man ir po gimdymo dar pilvukas likes doh.gif truputi suvalgau ka ir pilvas isriskeja unsure.gif na, nevalgyt negaliu nes nuo sampes nei koju . nei liezuvio nepaliksi jau 18 val. biggrin.gif
Atsakyti
Isbrauke,bet gal irasys vel biggrin.gif ...tai as svociausiu rugpjucio 23 diena mirksiukas.gif

Noriu paklausti,ka galetu padovanoti muzikantams,seimininkems, fotografams? nes tu diplomu nelabai nori jaunieji ax.gif

Man dauguma failu neatsidaro is pirmo puslapio schmoll.gif
Atsakyti
Dėkoju Lemonai perėmusiai statybas 4u.gif
QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 07 31, 09:59)
Sveikos, šį šeštadienį būsime liudininkais vestuvėse. Norėjau pasiklausti kiek dabar bažnyčioje kunigui dedama į vokelį už ceremoniją? ir ar po ceremonijos liudininkai užeina į zakristiją?
ačiū už atsakymus

Čia priklauso nuo kiekvienų liudininkų,kiek teko skaitinėtis 200-300,bet kai kur yra stafkės doh.gif

QUOTE(bambambuzas @ 2014 07 31, 16:21)
mes irgi planuojam deti 200 litu  ax.gif bet man dabar klausimas, o dar ir kazka papildomai reikia???? kunigui???

Mes dėjom simboliškai dar balto vyno(kad mišiose,kai būna aukojimas į taures piltųsi) ir didelę saldainių dėžę.
Atsakyti
Svočiauti pasiruošusios:
RUGPJŪTIS
1d. - Natalėja
2d.- agne_vvr; rollick; asmodeja; topas
8d. - nevere
9d. – sandrixe; Blazike; dzesimbora; ingzuki
15d. - ingri00; zaraa; ryto_rasa
16d.- mildzike; AusrineKB; bambambuzas; rusrena; Kapricija
23d.- Monikiuxas; liojka; Vilmutee-JE; Shorena; sriukis;
27d.- Monikiuxas
30d.- Lemona`; Zvirbliss; Route
RUGSĖJIS
6d.- Sjugk; AusrineKB; asterra; ingisee
1od. - RaNita
13d. - slaja
20d.- zvaigzduole; diana79
SPALIS
4d - lina_sk
10d. - Rugelina


Sekmes siandiena Nataleja 4u.gif
Atsakyti