Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 5

SEKMES !!!

Monikiuxas; liojka; Vilmutee-JE; Shorena

ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Papildyta:
QUOTE(Rugelina @ 2014 08 22, 23:20)
Gal kas bandėt ant drobės juodu cd markeriu rašyti? Ar gerai rašo ir ar spalva nepakinta išdžiuvus (į rudą)???  g.gif

Ką tik išpiešiau medį ant drobės, ryt noriu užrašus padaryt ir nieko geriau nesumastau kaip cd markeris... Su akrilu gražiai neišpiešiu  verysad.gif

Paimk drebe ir isbandyk ta flomika ir bus aisku kas ten daros mirksiukas.gif (as taip pabandyciau)
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 08 23, 09:04)
SEKMES !!!

Monikiuxas; liojka; Vilmutee-JE; Shorena

ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif
Papildyta:

Paimk drebe ir isbandyk ta flomika ir bus aisku kas ten daros  mirksiukas.gif (as taip pabandyciau)


Aha, teks.... biggrin.gif tik sakau mažum kas bandė, tai rami daryčiau, o dabar nežinia nervina... Bijau sugadinti rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 23, 07:47)
oj, net nezinau, gal ir neisilies, o gal ant kokios medziagos artimai drobei pabandyti, siap galiu pasakyti, kad geliu salonose daznai raso ant juostu, kurios ant vainiku tvirtinamos, tai tu juostu medziaga artima drobei, tai tikrai raso su markeriais ir nieko neissilieja, nezinau gal si informacija tau  pagelbes g.gif


Geras, pirmą kart girdžiu kad ten su markeriais rašo... smile.gif Tuomet viltis yra kad ir man pavyks thumbup.gif Bandysiu kitoj drobės pusėj flomiku prabraukt mirksiukas.gif
Atsakyti
[B]monikiuxas[/B] sėkmės tau dideliausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kitoms svočiutem kurios siandien startuoja taip pat gero pasirodymo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man pavyko clap.gif clap.gif clap.gif juodas cd markeris nepavedė smile.gif Įmečiau į paštą savo išpieštą štampukų medį... Dabar laiminga šeštadieniausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugelina @ 2014 08 23, 13:01)
Man pavyko  clap.gif  clap.gif  clap.gif juodas cd markeris nepavedė smile.gif Įmečiau į paštą savo išpieštą štampukų medį... Dabar laiminga šeštadieniausiu  smile.gif

Grazus medis thumbup.gif wub.gif dar luktelt reik kokia para ar nieks nesidaro smile.gif tavo raštas labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
Lava diena smile.gif

kaip senai bebuvau uzsukus pas jus... Jau turtubt ir pamirsot mane smile.gif

Pastuke labai grazus visu darbeliai ir pirkinukai smile.gif

iki vestuviu nebeliko nei savaites, o darbu kruvos, speju jau nespesiu visko pasiruosti ka suplanavus esu... Kosmarai jau pradejo kankinti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugelina @ 2014 08 23, 13:01)
Man pavyko  clap.gif  clap.gif  clap.gif juodas cd markeris nepavedė smile.gif Įmečiau į paštą savo išpieštą štampukų medį... Dabar laiminga šeštadieniausiu  smile.gif

Labai, superinis medis, vat siule ir man drauge taip ant drobes nupiesti, kam as paprastai spausdinau doh.gif

QUOTE(zvirbliss @ 2014 08 23, 20:12)
iki vestuviu nebeliko nei savaites, o darbu kruvos, speju jau nespesiu visko pasiruosti ka suplanavus esu... Kosmarai jau pradejo kankinti  doh.gif  doh.gif



Sveika, viska tu spesi, o ko nespesi reiskia ir nereikejo, tu patikek manim, mes tiek visko pridarome, kad vos su savo programa telpame, kai montavo video, taj jaunosios buvo prasymas visus svocios zodzius ir ka dare palikti, tai videooperatorej reikejo papluseti, tai sake jaunems, kad buna pasiruosusiu svociu, bet ant tiek.... Tai va mergaites cia ne tik man komplimentas, taciau ir Jums, nes ves visos NEPAKARTOJAMOS SVOCIOS thumbup.gif
Papildyta:
Merginos, mano drauge kita sestadieni i vestuves kaip svecias eina, gal kuri nors is Jusu svocia bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 08 23, 18:21)
Grazus medis  thumbup.gif  wub.gif  dar luktelt reik kokia para ar nieks nesidaro  smile.gif tavo raštas labai gražus  thumbup.gif



Raštas ne mano biggrin.gif Čia word Monotipe Corsive lotuliukas.gif Prisiminiau kaip per kartografijos paskaitas gudraudavau, nes gražiai ir lygiai rašyt su plunksna nemokėjau blush2.gif

Žodžiu atsispausdinau, pakišau po drobe, prilipinau su lipnia juosta ir prie lango pasistačiusi vedžiojau... galima lempa vakare pasikišt ir tada per drobe persišviečia raidės.... Apvedžioji ir fsio mirksiukas.gif

Norėčiau gražiai mokėt rašyt, bet deje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugelina @ 2014 08 23, 23:19)
Raštas ne mano biggrin.gif Čia word Monotipe Corsive   lotuliukas.gif Prisiminiau kaip per kartografijos paskaitas gudraudavau, nes gražiai ir lygiai rašyt su plunksna nemokėjau  blush2.gif

Žodžiu atsispausdinau, pakišau po drobe, prilipinau su lipnia juosta ir prie lango pasistačiusi vedžiojau... galima lempa vakare pasikišt ir tada per drobe persišviečia raidės.... Apvedžioji ir fsio  mirksiukas.gif

Norėčiau gražiai mokėt rašyt, bet deje  verysad.gif

maladecas thumbup.gif as ir kopijuoju nes pati nemoku nei rasyt, nei piesta graziai verysad.gif
oi kaip as apsirijau pyrago "Napaleono" biggrin.gif guliu ir mastau kaip cia ta likusi gabaliuka iveikus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 23, 20:43)

Sveika, viska tu spesi, o ko nespesi reiskia ir nereikejo, tu patikek manim, mes tiek visko pridarome, kad vos su savo programa telpame, kai montavo video, taj jaunosios buvo prasymas visus svocios zodzius ir ka dare palikti, tai videooperatorej reikejo papluseti, tai sake jaunems, kad buna pasiruosusiu svociu, bet ant tiek.... Tai va mergaites cia ne tik man komplimentas, taciau ir Jums, nes ves visos NEPAKARTOJAMOS SVOCIOS thumbup.gif


Pritariu 200% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ui kaip noreciau i vaseile ax.gif
Atsakyti
[quote=agne_vvr,2014 08 23, 23:35]
maladecas thumbup.gif as ir kopijuoju nes pati nemoku nei rasyt, nei piesta graziai verysad.gif
oi kaip as apsirijau pyrago "Napaleono" biggrin.gif guliu ir mastau kaip cia ta likusi gabaliuka iveikus lotuliukas.gif

Siulau pasilikti rytui prie kavytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugelina @ 2014 08 23, 23:19)
Prisiminiau kaip per kartografijos paskaitas gudraudavau, nes gražiai ir lygiai rašyt su plunksna nemokėjau  blush2.gif


O ka ir kur tamsta studijavote mirksiukas.gif

QUOTE(agne_vvr @ 2014 08 23, 23:35)
Pritariu 200%  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Ui kaip noreciau i vaseile  ax.gif

O i veseile kaip svocia ar kaip svecias eiti noretum mirksiukas.gif

Oj, napaleonas, ar labai skanus, gal namisnis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 23 rugpjūčio 2014 - 22:45
jau ryte negalesiu paziuret lotuliukas.gif labai jau man saldu burnoj tai ciuju reik eit kiausiniene keptis,kad skoni numust biggrin.gif lotuliukas.gif
Nelabai man skanus, is pardes smile.gif naminis 100 kart skanesnis
i vaseile tai dabar kaip svecias o jau kita vasara galiu vel but svocia smile.gif nebent man daba apmoketu uz visa pasiruosima tai galeciau ir dabar nueit pasvociauti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 23 rugpjūčio 2014 - 23:02