Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

QUOTE(Taurė @ 2014 08 10, 08:54)
Aš gal prisisėmus kvailų amerikoniškų idėjų, nes gyvenu čia labai ilgai. Kam laikyti nesterilizuotus neveisiamus šunis ??? Nekils tada minčių apie neaiškius spenelius, ir tt. Šuniui lengviau gyvent. Matau ant savo  wub.gif Pas man ne pirmas sterilizuotas gyvūnas  cool.gif
Mano antra eis sterilizacijon pirmą dieną sulaukus 7 mėn. Nebeleisiu pajausti rujos, kaip su pirma pražiopsojau  schmoll.gif

Niekas neitikins kad sterilizuoti suni,nebent jau tikrai del ligos kalei reikia.Taip sterilizacija nera tokia nekenksminga.Kartais nmuo to prasideda visos ligos.Vistiek sterilizavus kale jaucia savo ruja.Suniui tikrai ne lengviau gyventi.Nebent jums.Daugiau pasidomekite apie "sterilizacijos nauda " mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazenis @ 2014 08 10, 12:37)
Niekas neitikins kad sterilizuoti suni,nebent jau tikrai del ligos kalei reikia.Taip sterilizacija nera tokia nekenksminga.Kartais nmuo to prasideda visos ligos.Vistiek sterilizavus kale jaucia savo ruja.Suniui tikrai ne lengviau gyventi.Nebent jums.Daugiau pasidomekite apie "sterilizacijos nauda " mirksiukas.gif

kokiais organais jaučia rują sterilizuota kalytė ?
Atsakyti
Kokios ligos? Labai svarbus faktas kada ta sterilizacija bus atlikta
Atsakyti
Sveiki visi wink.gif Štai grįžau iš atostogų ir žiūriu, kad čia pagausėję naujokų smile.gif ir Taure sveikinu su būsimu mažyliu wink.gif
Va maniškei tik 6,5 mėn. ir ruja jau prasidėjo doh.gif Tai pirma tiek jai, tiek man. Iškilo klausimų: kiek laiko ruja trunka? Bandžiau skaityt tuos aprašymus apie visokius priešrujus ir porujus, bet nieko nesupratau blush2.gif Kiek laiko panašiai tas kraujavimas trunka? Kada jau ramiai galėsiu paleist nuo pavadžio? Šiaip savaitgalį buvo kaime, tai šuo laisvas lakstė, bernų neieškojo smile.gif Maniškė irgi dabar ramesnė pasidarė, tai net nežinau... Nei į lovą besiropščia, nei žaist labai nori. Guli ant grindų ir tiek. Gal čia rujos ir karščių poveikis. Pažiūrėsim, kaip toliau.

Dar klausimas Markoni. Rašot, kad jau suaugusių maistu šerti. Ar tai nepriklauso nuo maisto rūšies? Šeriu orijen, tai jau laikas keisti iš puppy? g.gif
Atsakyti
Kraujavimas trunka apie savaitę, o ruja - apie mėnesį. Kad dabar laksto ir bernų neieško - normalu, nes dar netėjo TOS dienos mirksiukas.gif . Tik kad bernai iš proto jau eis, ją užuodę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 11 rugpjūčio 2014 - 10:54
Man atrodo, kad bernų poreikis užeina, kai tik biagiasi kraujavimas. Mūsų šunei jau trys metai, ruošiamės operacijai. Visko buvo per tuos metus. Vieną kart vyras apsižioplino, nusprendęs, kad nekraujuoja tai nėr ko saugoti, teko kontraceptikus leist. Šiemet po rujos netikras nėštumas buvo, tai vėl vaistai. Šiaip visi sako, kad reikia neduot ėst ir duot krūvio. Bet ji ir taip neėdė, tai jau nebuvo ko atimt
Atsakyti
Tai reikėjo krūvį padidint g.gif . Maniškei yra būna netikri nėštumai, bet kažkaip apsieinam be vaistų smile.gif
Atsakyti
Oho, kaip įdomu... O kaip suprast, kad jau ruja tikrai baigėsi?
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2014 08 11, 13:28)
Oho, kaip įdomu... O kaip suprast, kad jau ruja tikrai baigėsi?

Kai jau bernai abejingi taps biggrin.gif

Šiaip tai pačios pavojingiausios yra tik kelios dienos, kai kalė prisileidžia visus, kas tik nori. Tik tiek, kad ir iki tų dienų, ir po jų visi patinai vis tiek lips kaip bitės prie medaus. Vienas iš pabaigos požymių - į normalų dydį grįžusi kalės kilpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 11 rugpjūčio 2014 - 12:40
QUOTE(mazenis @ 2014 08 10, 21:37)

g.gif , bet pagal statistika 80% kaliu mirsta nuo gimdos ir kiausidziu vezio, bent nuo siu ligu apsaugosiu savo sunis. As uz sterilizacija. Mano senkai Korai po rujos prasidejo uzdegimas ir pasalinom viska, vetai sake paciu laiku, nes buvo pradeje vezet sad.gif Dabar jau jai 12m.
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2014 08 11, 14:38)
Kai jau bernai abejingi taps biggrin.gif

Šiaip tai pačios pavojingiausios yra tik kelios dienos, kai kalė prisileidžia visus, kas tik nori. Tik tiek, kad ir iki tų dienų, ir po jų visi patinai vis tiek lips kaip bitės prie medaus. Vienas iš pabaigos požymių - į normalų dydį grįžusi kalės kilpa.

yra kaliu, kurioms kilpa islieka padidejusi dar ilgai po rujos 1-2men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 11 rugpjūčio 2014 - 14:41
QUOTE(Taurė @ 2014 08 10, 07:37)
Mūsų būsimas kūdikis  wub.gif  wub.gif  Negaliu patikėti  wub.gif  Nauja būsima juodai sidabrinė mergytė, mūsų  doh.gif  wub.gif


wub.gif
QUOTE(mazenis @ 2014 08 10, 07:39)
Melagingas nestumas gali buti,bet jei guzeliai,pasikonsultuokite su veterinaru.Taip dvi dienos badas ir kruvia,praeis.Mergina bresta,po pirmos rujos surimteja  rolleyes.gif ,arba ne.Karsciai irgi sunis veikia,maziau valgo,vangesni.


As ir galvojau gal melagingas, bet kad jinai jokiu zaislu netaso, ir siaip jokiu motinisku jausmu nerodo. Ryt nuvesiu veterinarui del sventos ramybes tegul pasiziuri. Nuvaikyt nelabai eina kaip, nes karsta tai nelabai ji ir zaidzia .
QUOTE(Taurė @ 2014 08 10, 07:54)
Aš gal prisisėmus kvailų amerikoniškų idėjų, nes gyvenu čia labai ilgai. Kam laikyti nesterilizuotus neveisiamus šunis ??? Nekils tada minčių apie neaiškius spenelius, ir tt. Šuniui lengviau gyvent. Matau ant savo  wub.gif Pas man ne pirmas sterilizuotas gyvūnas  cool.gif


Ruosiames eit i parodas, o gal ateity ir veisimu susidomesim tai kazkaip ankstoka galvot apie sterilizacija. O ir siaip as esu tos nuomones, kad sterilizacija reikalinga tik kazkokiom sveikatos bedom esant. Tuo labiau po sterilizacijos vis tiek tie instinktai gyvunui nedingsta, turejom iskastrave katina tai vistiek zaislus minkydavo ir savo erotines emocijas rodydavo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(tutska2 @ 2014 08 11, 16:36)
wub.gif
As ir galvojau gal melagingas, bet kad jinai jokiu zaislu netaso, ir siaip jokiu motinisku jausmu nerodo. Ryt nuvesiu veterinarui del sventos ramybes tegul pasiziuri. Nuvaikyt nelabai eina kaip, nes karsta tai nelabai ji ir zaidzia .


Maniškė irgi jokių motiniškų jausmų nerodo biggrin.gif , vaikų neaugina. Tie tariami nėštumai jai praeina ramiai, todėl ir neskubu su visokiom sterilizacijom.
Atsakyti