Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Simbulis @ 2014 08 22, 10:13)
Panos matet  bigsmile.gif

Kivancas prieme Ice Bucket Challenge    Idomu ka jis nominavo lotuliukas.gif

Nominavo savo Suracka is Kurto-Farah Zeynep Abdullah. biggrin.gif
Bent taip skaiciau, bet is video girdisi, kad dar kazkoki Kerima ir lyg Cataju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 22 rugpjūčio 2014 - 11:06
QUOTE(lauravala @ 2014 08 21, 19:55)
Pabandyk "Adini Feriha koydum" muilas bet man patiko,tik jis su titrais.

4u.gif tik su titrais nenoriu ziuret. ziuredama serialus daznai ant fono pasijungiu ir kazka darau, nelabai turiu laiko skaityt. gaila, kad su titrais rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, gal galit parekomenduoti koki seriala? Man labai patiko Tukstantis ir viena naktis bei Be kaltes kalta, gal kazka panasaus matet? Uzbaigiau pastaraji, kiek skaiciau atsiliepimu apie kitus serialus, dabar visiskai pasimetus esu.. Gal ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 08 23, 13:45)
Laba, gal galit parekomenduoti koki seriala? Man labai patiko Tukstantis ir viena naktis bei Be kaltes kalta, gal kazka panasaus matet? Uzbaigiau pastaraji, kiek skaiciau atsiliepimu apie kitus serialus, dabar visiskai pasimetus esu.. Gal ka patarsit?

As siuo metu ziuriu "Бесценное время". Man patinka, bet laaaaabai daug seriju.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 23, 15:03)
As siuo metu ziuriu  "Бесценное время". Man patinka, bet laaaaabai daug seriju.

Per kur žiūrit?
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 08 24, 14:48)
Per kur žiūrit?

http://turkishtvseri.../vse_serii.html
Atsakyti
Matet per tv3 nuo rugsejo 13 d. rodys Kurta bigsmile.gif
Atsakyti
taip, rodys per tv3 naują turkų serialą "Kurt Seyit ve Sura", jaučiu bus vertas dėmesio ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 08 24, 20:20)
Matet per tv3 nuo rugsejo 13 d. rodys Kurta  bigsmile.gif


Net suzviegiau, galvoju eina peklon kaip reiks viska suziuretn:-) dar lnk kuzieju tegul po fatmagul rodo ir gyvenimas turkiski ritmu lotuliukas.gif ech kivancikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2014 08 24, 19:24)
Net suzviegiau, galvoju eina peklon kaip reiks viska suziuretn:-)  dar lnk kuzieju tegul po fatmagul rodo ir gyvenimas turkiski ritmu  lotuliukas.gif  ech kivancikas wub.gif

Na jeigu Kuzieju keltu ir i LNK go, tai tada ir as gal net ziureciau g.gif Nes siaip tai nesu Kivanco fane, bet vis galvoju gal reiktu paziureti ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 08 24, 18:20)
Matet per tv3 nuo rugsejo 13 d. rodys Kurta  bigsmile.gif

O kelinta val.? Uzmesciau aki biggrin.gif nes labai abejoju, kad man patiks sis serialas biggrin.gif jei net Kivanco fanem jis nelipo biggrin.gif nu nebent antram sezonui, prigalvos kokiu siurprizu biggrin.gif
Ale tv3 muiliuku matyt nieks neziuri, kad ir tie i turkus persimete biggrin.gif galejo geriau KPA nupirkt ax.gif
Simbuli uzmesk aki i Kuzeju, man jis visai nieko buvo biggrin.gif ten ir be Kivanco Kuzes labai geru personazu yra, pvz. Gunejus, ju motina(labai gerai aktore vaidina), Banu ir daug kitu. Man asmeniskai, sis serialas patiko del parodytu broliu, tevu, draugu santykiu. Ta meiles istorija kazkaip antram plane man buvo. Gunejus man cia buvo pagrindinis personazas, nors kaip ir blogiukas skaitesi, bet kazkaip vis rasdavau as jam tu pateisinimu ax.gif nors Kivancas irgi visai nieko Kuzejaus vaidmeny, bet as jam ir siaip simpatizuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 24, 20:39)
Ale tv3 muiliuku matyt nieks neziuri, kad ir  tie i turkus persimete biggrin.gif galejo geriau KPA nupirkt  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti