Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 24, 20:39)
O kelinta val.?
Simbuli uzmesk aki i Kuzeju, man jis visai nieko buvo biggrin.gif

Berods 16.20... Jei neuzmirsiu gal reikes kokia pirma serija paziuret, bet irgi jauciu kad nekabins schmoll.gif . Tikrai keista kad tv3 nupirko toki seriala ir dar net nebaigta filmuot...

Del Kuziejaus, jei po Fatmagul jo nerodys gal tada ir suziuresiu... Bet laukais ateina ruduo, o su juo grizta ir kiti mano ziurimi serialai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 08 24, 21:32)
Bet laukais ateina ruduo, o su juo grizta ir kiti mano ziurimi serialai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Va Va.... ka reikes ziuret???? Kokie kiti? beje per Tv3 man rodos rodys "Kerstas" amerikieciu,kaip turku " Intikam" su Beren jei neklystu.....
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 08 24, 20:40)
drinks_cheers.gif  Va Va.... ka reikes ziuret???? Kokie kiti? beje per Tv3 man rodos  rodys "Kerstas" amerikieciu,kaip turku " Intikam" su Beren jei neklystu.....

"Intikam" tai "Kersto" kopija. Nzn kuri cia Tv 3 jau jo sezona rodys. As ji pradzioj labai ziurejau, patikdavo. Veliau pasipainiojo mano kely turkai, tai viska meciau biggrin.gif net Hausa doh.gif
Dabar apart kasio, visai tv nebeziuriu. Ai dar viena akim tik paziurejus "Sostu zaidimus " ir "Mentalista", kai vyras ziuredavo.
O nuo rudens tai turkai daug nauju paleidzia serialu, maciau ir su Muratu bus ir su Burga.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 08 24, 20:32)
Tikrai keista kad tv3 nupirko toki seriala ir dar net nebaigta

Pigiai nupirko biggrin.gif nes niekas nežiūri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 24, 23:04)
Pigiai nupirko biggrin.gif nes niekas nežiūri biggrin.gif

Skaiciau, kad arabams jis netgi labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 25, 06:25)
Skaiciau, kad arabams jis netgi labai patinka biggrin.gif

Ai, tai arabams galetu plakata su Kivancu pakabint ir ziuretu, reitingai nerealus butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2014 08 24, 11:23)
taip, rodys per tv3 naują turkų serialą "Kurt Seyit ve Sura", jaučiu bus vertas dėmesio  ax.gif  ax.gif

O čia tai bent! Visas lietuviškas tv atrodo turkų manija puola, bet ar TV 3 nebus ne tą serialą nupirkę, kaip pradžiai? (yra gi daug geresnių) kaži kaip serialas kitoms lips, nes aš nors ir Kivančo niekam neatiduosiu, tačiau mano akimis prastokas serialas, net Kivančas ten prastai atrodo, manęs vaidyba neįtikina...Mano nuomone čia jo vienas iš praščiausių vaidmenų, nors ir širdį skauda taip sakant, bet deja, yra kaip yra.... Nebent kažkokių nerealių siurprizų/ pakeitimų antrajame sezone bus...
Atsakyti
Per LNK nuo rugsėjo 6 d. rodys turkų serialą "20 minučių" (20 Dakika).
https://en.wikipedia.../wiki/20_Dakika
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 08 27, 10:11)
Per LNK nuo rugsėjo 6 d. rodys turkų serialą "20 minučių" (20 Dakika).
https://en.wikipedia.../wiki/20_Dakika


o geras biggrin.gif Ne nu rimtai Lt televizijas valdo turkai. lotuliukas.gif maciau 5 ar 9 serijas smile.gif na gal dabar reiks dabaigt g.gif seriju nedaug. Gales Lietuvos ziurovai ir su Tuba susipazinti thumbup.gif nors ji man cia nelabai lipo. Siaip filmas toks ne meile seile, su detektyvo elementais, ne mazai veiksmo kalejime vyksta. Serialas pastatytas pagal filma "The Next Three Days". Originalus filmas man labiau patiko. Nors kas mego "Atpilda" turetu patikt. thumbup.gif
Atsakyti
Gal as ne i tema, bet ana tema jau uzdaryta, o knieti kazka suzinoti.
Viena mergina uzdrausta meile temoje sake, kad gaus knyga. Tai idomu ar gavo, ar skaite? Jaei taip, kokie ispudziai?
Gal sakau netycia paskaitys. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 25, 11:29)
Ai, tai arabams galetu plakata su Kivancu pakabint ir ziuretu, reitingai nerealus butu biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Ir cia atskubu su naujienom.... ka tik rode anonsa per LNK " 20 minuciu" su Mustafa ir maciau Tuba vaidins g.gif
Atsakyti