Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

http://www.ikea.com/...1212/#/80281218
Sitas galit ir ant mazesnio ciuzinio det, su guma kaip trikotazine paklode, tai kaip norit, taip uzkamsot.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 08 13, 17:55)
http://www.ikea.com/...1212/#/80281218
Sitas galit ir ant mazesnio ciuzinio det, su guma kaip trikotazine paklode, tai kaip norit, taip uzkamsot.

Tai jūs tokias ir turite? smile.gif Atrodo labai verta dėmesio, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Taip turiu tokias, man patinka, patogios naudoti.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2014 08 12, 23:11)
Gal galetumete pasidalinti kur uzsakinejate,kokios kainos, vaikams lovas?man reiks triju vnt.normalaus suaugusio dydziui,aciu  4u.gif

Mes pirkome is cia http://www.naturbald...s3-18-Lova_LS_1 + dar du stalcius po ja. Pas juos yra ir stalciai, kurie gali buti naudojami kaip antra lova.

Paziurinejus visus variantus, sudejus + ir -, palyginus ikejos kainas man pasirode, kad sitas variantas optimaliausiais.
Atsakyti
Sveiki, oreciau pasiteirauti visu turinciu ir ieskanciu isigyti augancius, ergonomiskus stalus vaikuciams, kokie yra geriausi pagal kainos ir kokybes santyki. Siuo metu apziurejau Mono idejoje esancius augancius stalu ir kedes ergonomiskas, bei "Tavo vaikams" esancius Kettler firmos stalus. Kas turite kokius ir ka galite patarti, parasyti kokiu pastabu i ka atkreipti demesi renkantis, nes pirkinys gana nepigus, nesinori paskui nusipirkus gailetis. Maciau cia kazkas rase, kad pirko MONO IDEJOJE kede, ar esate patenkinti? Ar dar nelabai naudojote? 4u.gif Dekui uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
O mane domina toks klausimas biggrin.gif kas geriau vaiku kambariui, uzuolaidos ar roletai? g.gif pas mus langai dideli, iki zemes, galvoju ka cia uzdet g.gif norejau roletu diena naktis, bet kai atvaziavo matuot, pamate langus ir pasake kiek kainuos, tai galvoju gal uzuolaidas biggrin.gif kas praktiskiau, kai vaikai dar visai maziukai, patarkit a g.gif
Atsakyti
Smilla-aciu,kad pasidalinot kur perkat lovas.Butu idomu suzinoti kur kiti uzsisake ir pirko 4u.gif

Jolantelee-pagal liniuote jusu vaikuciai mazi,mes buvom uzdeje roletus kol vaikai mazi buvo,nes jiems patiko ant palangiu susidet kokias lelytes ar masinytes.Be to maziems labai knieti uz uzuolaidu sleptis,tai greit butu mazom rankytem nuciupinetos.Dabar jai jau dideli naujam buste kabinsiu uzuolaidas,o pas vyriausia ir roleta ir uzuolaidas,nes langas pietinej pusej
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2014 08 22, 15:56)
Smilla-aciu,kad pasidalinot kur perkat lovas.Butu idomu suzinoti kur kiti uzsisake ir pirko 4u.gif

Jolantelee-pagal liniuote jusu vaikuciai mazi,mes buvom uzdeje roletus kol vaikai mazi  buvo,nes jiems patiko ant palangiu susidet kokias lelytes ar masinytes.Be to maziems labai knieti uz uzuolaidu sleptis,tai greit butu mazom rankytem nuciupinetos.Dabar jai jau dideli naujam buste kabinsiu uzuolaidas,o pas vyriausia ir roleta ir uzuolaidas,nes langas pietinej pusej

Va sitas dalykas, mane ir atbaido nuo uzuolaidu biggrin.gif ir galvoju, kad roletus diena pakelsiu ir gales jie maltis prie langu smile.gif aciu, tik dar labiau uztvirtinot mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi roletai. Man patinka, kad galima isnaudoti palange pasidejimui kazkokiu deziu, zaislu. Taip pat, kai buvo uzuolaidos, tai budavo siutimo ir dukimo uz ju, nutampydavo visada biggrin.gif
Atsakyti
gal kas gyvai matet tokius tapetus? gal turit issiklijave? g.gif kokia nuomone?
Atsakyti
Sveikos, as ir uz roletus arba romanetes mazu vaiku kambariuose, na nebent prie stiliaus netinka, ir reikia uzuolaidu. Manau isimtis gali buti mergaites kambaryje, jei mergaite ramesne ir jei uzuolaidos tinka pagal stiliu, na o siaip pas mano bachuriukus yra romanetes ir tuom dziaugiuosi, o vienam kambaryje kur yra poreikis pridengti siek tiek kambari, nuo kaimynu yra prie lango remo klijuojama uzuolaida. Gal kas galite dar atsiliepti i mano ankstesni posta, del auganciu ergonominiu baldu. kur pirkote, kokiu firmu ir ar esate patenkinti, dekui lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 08 22, 14:52)
O mane domina toks klausimas biggrin.gif kas geriau vaiku kambariui, uzuolaidos ar roletai? g.gif pas mus langai dideli, iki zemes, galvoju ka cia uzdet g.gif norejau roletu diena naktis, bet kai atvaziavo matuot, pamate langus ir pasake kiek kainuos, tai galvoju gal uzuolaidas biggrin.gif kas praktiskiau, kai vaikai dar visai maziukai, patarkit a g.gif

As tik uz uzuolaidas del jaukumo. Kai dar vaiku neturejom idejom i abu kambarius roletus ir kai jau irengeme kambarius atsiradus vaikams, tai labai truko uzuolaidu. Langai pas mus irgi vitrininiai. Mergaitei jau pasiuvau uzuolaidas dienines, tik padariau su laikikliais, na kad sonuose butu galima suimti ir langas tada atviras ir dalinai uzdengtas uzuolaidomis, tai kambarys iskarto jaukumo ir silumos igavo smile.gif Tik teko pavargti nes teko dienines derinti prie roletu doh.gif Salone labai patare. Su laiku mesiu ir tuos roletus ir desiu naktines uzuolaidas.
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 08 22, 16:03)
Va sitas dalykas, mane ir atbaido nuo uzuolaidu  biggrin.gif  ir galvoju, kad roletus diena pakelsiu ir gales jie maltis prie langu  smile.gif aciu, tik dar labiau uztvirtinot mano nuomone  4u.gif

Uzuolaidu kazkaip netaso, gal kad kaip minejau abi uzuolaidos sonuose suimtos. Bet roletus kilnoja kaip turi buti, nes pasiekia. Jau buvo sulauze kelimo-nuleidimo mechanizma, tai gerai, kad vyras pataise, nereikejo meistro kviesti doh.gif
As gyvenant name vienareiksmiskai uz uzuolaidas arba jei jau norite, kad vaikai netampytu, tai romanetes, bet tai dar brangiau. Ismesciau jau dabar roletus is kambariu, bet kai tiek sumoketa ir ju bukle kaip nauju, tad is gailescio laikau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daktaryte Ieva: 04 rugsėjo 2014 - 08:23