Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Aš taip pat vaikų kambaryje ruošiuosi kabinti užuolaidas,jų man norisi dėl jaukumo,kaip ir kitoms. Tik jas planuoju siųti trumputes,nes po langais stovi vaikų lovos, nėra prasmės kabinti ilgas užuolaidas.
Bet iki užuolaidų stadijos pas mane dar toli gražu smile.gif Aktualiau kaip paįvairinti sienas. Išsidažėm balta spalva, toliau mąstau derinti lipdukus ir ko gero pamėginsiu pati kažką papiešti ant sienų g.gif Klausimas: ar yra dažų,kuriuos būtų galima valyti, mažomis tūtelėmis? Prisipiešiu ant sienų,o paskui,jei reikės pavalyt, ar neišsiterlios sienos spalvotai biggrin.gif
Atsakyti
as planuoju roletus deti, nes dukra alergiska namu dulkiu erkutems doh.gif norisi bent dienines uzuolaidos, bet jos gi dulkes kaups...

kambarys nedidelis, ieskau ideju apstatymui. lova ir komoda turim, reik lentynu kazkokiu, spintos nedideles. kur uzsakinejat baldus vaikams?
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2014 09 04, 09:21)
As tik uz uzuolaidas del jaukumo. Kai dar vaiku neturejom idejom i abu kambarius roletus ir kai jau irengeme  kambarius atsiradus vaikams, tai labai truko uzuolaidu. Langai pas mus irgi vitrininiai. Mergaitei jau pasiuvau uzuolaidas dienines, tik padariau su laikikliais, na kad sonuose butu galima suimti ir langas tada atviras ir dalinai uzdengtas uzuolaidomis, tai kambarys iskarto jaukumo ir silumos igavo smile.gif Tik teko pavargti nes teko dienines derinti prie roletu doh.gif Salone labai patare. Su laiku mesiu ir tuos roletus ir desiu naktines uzuolaidas.
Papildyta:

Uzuolaidu kazkaip netaso, gal kad kaip minejau abi uzuolaidos sonuose suimtos. Bet roletus kilnoja kaip turi buti, nes pasiekia. Jau buvo sulauze kelimo-nuleidimo mechanizma, tai gerai, kad vyras pataise, nereikejo meistro kviesti doh.gif
As gyvenant name vienareiksmiskai uz uzuolaidas arba jei jau norite, kad vaikai netampytu, tai romanetes, bet tai dar brangiau. Ismesciau jau dabar roletus is kambariu, bet kai tiek sumoketa ir ju bukle kaip nauju, tad is gailescio laikau mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif visgi uzsakiau romanetes smile.gif nes roletu negalejo normaliu pritaikyt, tik paprastus ir tai jie kabetu kaip uzuolaida, popieriaus gabalas unsure.gif tai man nepatiko, pasirinkau romanetes, nes su uzuolaidom bijojau rizikuot, bet tie laikikliai gera mintis ax.gif Pas mus miegamajame irgi roletai, nes uzuolaidoms daugiau pinigeliu reikejo, tuo metu nebuvo, tai paemem pigesni varianta, bet dabar irgi labai gailiuos, nes man irgi uzuolaidos visdelto yra uzuolaidos. Ir su laiku pakabinsiu jas ir miegamajame biggrin.gif
Aciu mergaites uz patarimus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 09 04, 13:30)
as planuoju roletus deti, nes dukra alergiska namu dulkiu erkutems doh.gif norisi bent dienines uzuolaidos, bet jos gi dulkes kaups...

kambarys nedidelis, ieskau ideju apstatymui. lova ir komoda turim, reik lentynu kazkokiu, spintos nedideles. kur uzsakinejat baldus vaikams?

As uzsakinejau is Baldai1.lt, bet dar negaliu nei parekomenduot, nei nerekomenduot, nes neturiu biggrin.gif bet kita savaite jau turetu but, tai butinai prasinesiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit situos baldus ,labai domintu kokybehttps://www.varle.lt/vaiku-baldai/darbo-stalas-princessa-04-lentyna-yra-balta.html
Atsakyti
O man roletai niekur netrukdo. Jie pas mane absoliuciai visur. Nuo virtuves iki tualeto biggrin.gif
O kur jau reikia jaukumo ar grazumo, dar plius ir dienines uzuolaidos yra. T.y. svetaineje ir miegamajame. Pas vaikus kol kas nedejau jokiu uzuolaidu.. Dulkiu maziau, plauti nereikia biggrin.gif Jaukumo kol kas irgi nepasigendu, nes tik permiegot i savo kambarius ateina kol kas. Zaidzia visada beveik pirmame aukste, kai silta istisai lauke.. Kai paaugs, jei bus poreikis, gales detis tas uzuolaidas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 05 rugsėjo 2014 - 21:18
Nebereikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugsėjo 2014 - 12:49
Bandzau is Ikejos pasidaryti vaiku kambari.
Eilini karta konsultatai 'superiniai'. su siena pasikalbejus butu daugiau naudos.

Tai vat, neina graziai susiderinti pax sistemos su pakabinamom lentynom verysad.gif Spintu grazios plokstes, o lentynu - nieko panasaus.
Taip nesamone man atrodo gamintis vaiku kambario baldus, nes kainos kooosmines, kaip uz virtuve gaunas.
Atsakyti
Puikios nuotraukos. Kur tokių galima įsigyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zerufosita @ 2014 09 17, 23:04)
Puikios nuotraukos. Kur tokių galima įsigyti? smile.gif

Man asmeniskai jos foto graziau atrodo, nei realiai. As maciau Berry baldai ir kaina nemaza man pasirode, nes nera nei labai tvirti, nei stabilus. Bet cia mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2014 09 18, 13:14)
Man asmeniskai jos foto graziau atrodo, nei realiai. As maciau Berry baldai ir kaina nemaza man pasirode, nes nera nei labai tvirti, nei stabilus. Bet cia mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif

Turim, tvirtumo tai tikrai tvirti, net TV didžiulį uždedam, kai būna reikalas. Man ši sistema patinka, nes lengva ir įvairiai komponuojama, keliauja pas mus iš kambario į kambarį kur prireikia, naudojam tai kaip lentyną, kai reikia kaip stalą. Jau kokius 5 metus naudojam, nieko nenutiko ir kokybė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 18 rugsėjo 2014 - 14:11
nezinojau kur dar galeciau paklausti ,bet tai susije su vaiko kambariu tad klausiu cia ax.gif
noriu ant sienu drugeliu ,bet ne lipduku ,o nu nemoku pasakyti bet drugiai ,gal ju galima namuose kaip pasigaminti ,ar ju pirkti buna? blush2.gif
va kazko tokio http://digma.lt/inte...es-on-the-wall/
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=uEH-z8anhP4 Galima padaryti patiems 4u.gif
Atsakyti