Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

Labukas 4u.gif

QUOTE(irmulia @ 2010 12 17, 07:32)
labas rytas visoms  4u.gif

na šiandien vėl pradedu lanko sukimą  thumbup.gif

šiaip suku kažkur 25- 30 min , būna ir 15 min  mirksiukas.gif

Irmulia, bet jau liniuotes grozis wub.gif mano dabartinis svoris tai tavo buves max, o svajoniu svoris toks koks tavo dabar bigsmile.gif
Gal papasakosi kaip metei, kiek laiko uztruko kaip jautiesi? ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ir man smalsu,siaip tikslas butu bent iki kokiu 55-58kg blush2.gif
tai reiketu issizadeti kokiu 8-10kg,tik kaip tai padaryti va doh.gif
Atsakyti
aaa, liniuotę pastebėjot? biggrin.gif kažkaip įsikėliau , gražios man spalvos tokios kalėdinės ( nors arbūzas visai nekalėdinė atributika lotuliukas.gif , bet labai susiję su mano vasariniu maitinimusi biggrin.gif )

istorija viso to meti labai paprasta : pernai tokiu laiku svėriau ~ 68 kg doh.gif buvo baisu ( bent man tai tikrai tragiškas vaizdas ), o po to įkvėpta Taurės wub.gif istorijos nusprendžiau, kad užteks auginti jaunystės raukšles ant pilvo lotuliukas.gif reikia kažką daryti : pilnai atsisakiau visų saldumynų, miltinių , bulvių , kiaulienos ir pan. -4-5 kartai per dieną -maitinausi, stengiausi pavakarieniauti iki 18 val. Šiaip labai padėjo porcijų sumažinimas ir tuščias skrandis prieš miegą thumbup.gif O dabar dar pradėjau ir šiek tiek sportuoti mirksiukas.gif Aišku, dabar, kai liko vos porą kg nupurtyti, pasitaiko šiokių tokių nuklydimų ir nuodėmių , bet neperlenkiant lazdos mirksiukas.gif
Atsakyti
Laabas visoms smile.gif

Ką gi,nuspręndžiau sukti lanką nuo sausio 1dienos. Šiuo metu ieškau gero lanko,gal ką patartumėte? Kokius jūs sukate?
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 12 18, 17:48)
Laabas visoms smile.gif

Ką gi,nuspręndžiau sukti lanką nuo sausio 1dienos. Šiuo metu ieškau gero lanko,gal ką patartumėte? Kokius jūs sukate?

as sukau ta masazini hula-hop.man jis visai neblogas.kartais noretusi,kad butu sunkesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 12 18, 19:48)
Laabas visoms smile.gif

Ką gi,nuspręndžiau sukti lanką nuo sausio 1dienos. Šiuo metu ieškau gero lanko,gal ką patartumėte? Kokius jūs sukate?



Vieną nužiūrėjau lanką :
http://pigu.lt/sport...ody_2?id=776558

Bet jis man atrodo kiek per lengvas g.gif O sunkesni - brangūs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luisana: 18 gruodžio 2010 - 18:47
QUOTE(Luisana @ 2010 12 18, 19:46)
Vieną nužiūrėjau lanką :
http://pigu.lt/sport...ody_2?id=776558

Bet jis man atrodo kiek per lengvas  g.gif  O sunkesni - brangūs...

Manau pražiai tikrai gerai bus
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 12 17, 12:59)
aaa, liniuotę pastebėjot?  biggrin.gif  kažkaip įsikėliau , gražios man spalvos tokios kalėdinės ( nors arbūzas visai nekalėdinė atributika  lotuliukas.gif , bet labai susiję su mano vasariniu maitinimusi  biggrin.gif )

istorija viso to meti labai paprasta : pernai tokiu laiku svėriau ~ 68 kg  doh.gif  buvo baisu ( bent man tai tikrai tragiškas vaizdas ), o po to įkvėpta Taurės  wub.gif  istorijos nusprendžiau, kad užteks auginti jaunystės raukšles ant pilvo  lotuliukas.gif  reikia kažką daryti : pilnai atsisakiau visų saldumynų, miltinių , bulvių , kiaulienos ir pan. -4-5 kartai per dieną -maitinausi, stengiausi pavakarieniauti iki 18 val. Šiaip labai padėjo porcijų sumažinimas ir tuščias skrandis prieš miegą  thumbup.gif  O dabar dar pradėjau ir šiek tiek sportuoti  mirksiukas.gif Aišku, dabar, kai liko vos porą kg nupurtyti, pasitaiko šiokių tokių nuklydimų ir nuodėmių , bet neperlenkiant lazdos  mirksiukas.gif

Bet tu ir saunuole thumbup.gif o as net nezinau, jauciuosi kaip meska ziema... nekenciu savo kikviena lisna kilograma, bet ka nors daryt nu visai jokio ikvepimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2010 12 19, 15:53)
Bet tu ir saunuole  thumbup.gif o as net nezinau, jauciuosi kaip meska ziema... nekenciu savo kikviena lisna kilograma, bet ka nors daryt nu visai jokio ikvepimo unsure.gif

Čia ne įkvėpimo reikia, o prieiti tą ribą, kad jau sau pasakytum :"viskas, stop, turiu keisti savo įpročius ir atsikratyti to, kas mane žaloja ir bjauroja" mirksiukas.gif pati po gimdymo atsikračiau nemažai svorio ir tai ką dabar turiu numetimui sukaupiau per metus laik blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 12 19, 13:49)
Manau pražiai tikrai gerai bus


Na,mėginsiu užsisakyti jį. Bet vis tiek norisi sunkesnio.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 12 19, 17:50)
Na,mėginsiu užsisakyti jį. Bet vis tiek norisi sunkesnio..  g.gif

Patikėk ir nuo šito iš pradžių skaudės šonus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butaforija: 19 gruodžio 2010 - 17:21
QUOTE(Butaforija @ 2010 12 19, 16:38)
Čia ne įkvėpimo reikia, o prieiti tą ribą, kad jau sau pasakytum :"viskas, stop, turiu keisti savo įpročius ir atsikratyti to, kas mane žaloja ir bjauroja"  mirksiukas.gif  pati po gimdymo atsikračiau nemažai svorio ir tai ką dabar turiu numetimui sukaupiau per metus laik  blush2.gif

Tai kad taip jau buvo, sukudau, pastojau ir vel trukt uz vadziu ir vel is pradziu doh.gif numesti tai numesti, bet kaip ta svori islaikyti, suprantu , kad sveikai maitintis yra svarbu, bet kaip atsilaikyti nuo pagundu g.gif
Atsakyti