Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

QUOTE(ellinga @ 2010 12 19, 19:45)
Tai kad taip jau buvo, sukudau, pastojau ir vel trukt uz vadziu ir vel is pradziu  doh.gif numesti tai numesti, bet kaip ta svori islaikyti, suprantu , kad sveikai maitintis yra svarbu, bet kaip atsilaikyti nuo pagundu  g.gif

bent jau aš žinau, ką turėčiau daryti,kad išlaikyčiau tą svorį, bet nelabai gaunasi, dėl darbo, neteisingos mitybos, skubėjimo ir dar begalės priežasčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 12 19, 19:43)
bent jau aš žinau, ką turėčiau daryti,kad išlaikyčiau tą svorį, bet nelabai gaunasi, dėl darbo, neteisingos mitybos, skubėjimo ir dar begalės priežasčių  smile.gif

Oi, tai as zinau ir kaip taisiklingai sportuoti, ir kaip teisingai maitintis. Bet zinojimas nera = darymui. Sunku atsispirti pagundoms, cia ne as kalta, cia aplinka kalta biggrin.gif
Atsakyti
laikykites mergaites arteja sventes 4u.gif PERSYRIJIMO SVENTES angel_sadangel.gif bijau.gif bijau.gif bijau.gif bijau.gif bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 12 19, 22:09)
laikykites mergaites arteja sventes  4u.gif  PERSYRIJIMO SVENTES  angel_sadangel.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif


oi, DO&RU, aš jau dabar nusiteikusi vos vos paragauti uždraustojo vaisiaus- saldumynų, bet tikrai neperlenksiu lazdos- dailėjantys šonai ir mažėjantis pilvukas ( pagal MB jo visai neturiu... g.gif doh.gif lotuliukas.gif ) neleidžia per daug piktnaudžiauti, o ir noro visai nėra persiryti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Butaforija @ 2010 12 19, 16:38)
Čia ne įkvėpimo reikia, o prieiti tą ribą, kad jau sau pasakytum :"viskas, stop, turiu keisti savo įpročius ir atsikratyti to, kas mane žaloja ir bjauroja"  mirksiukas.gif  pati po gimdymo atsikračiau nemažai svorio ir tai ką dabar turiu numetimui sukaupiau per metus laik  blush2.gif


pradžiai taip mirksiukas.gif , reikia nebemėgti savo apvallių šonų ir pūpsančio pilvo, po to perskaityti sėkmingą ir logišką (be jokių alinančių drastiškų dietų) lieknėjimo istoriją - ir smegenys pačios persiprogamuoja lieknėjimui mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 12 19, 22:17)
oi, DO&RU, aš jau dabar nusiteikusi vos vos paragauti uždraustojo vaisiaus- saldumynų, bet tikrai neperlenksiu lazdos- dailėjantys šonai ir mažėjantis pilvukas ( pagal MB jo visai neturiu...  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif ) neleidžia per daug piktnaudžiauti, o ir noro visai nėra persiryti  mirksiukas.gif
Papildyta:
pradžiai taip  mirksiukas.gif , reikia nebemėgti savo apvallių šonų ir pūpsančio pilvo, po to perskaityti sėkmingą ir logišką (be jokių alinančių drastiškų dietų) lieknėjimo istoriją - ir smegenys pačios persiprogamuoja lieknėjimui  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Mano smegenys dar tam nepasiruosusios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2010 12 20, 00:17)
Mano smegenys dar tam nepasiruosusios  schmoll.gif

štai tau ir atsakymas į tavo pačios klausimą smile.gif kai būsi pasiruošusi turėsi ir valios mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vakar pasukau ta sunkesni lanka, sukau nedrasiai, melyniu dar nera ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
kaip gerai, kad ši darbo savaitė man bus ypač trumpa, tik 3 darbo dienos yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2010 12 19, 23:17)
Mano smegenys dar tam nepasiruosusios  schmoll.gif

mano jauciu irgi g.gif vis bandau sau i galva ikalti, kad maistas reikalingas tik gyvybei palaikyti ar ten organizmas kad funkcionuotu, o prie vaisemis nukrauto stalo ir nesusilaikau verysad.gif bevale as verysad.gif
Atsakyti
O man nezinau kas pasidare gal , kad sventes arti, nerandu nei laiko, nei noro. Tai visiskai nieko nedarau. Na pirmadieni pamacius + jauciu vel susigriebsiu
Atsakyti
Laukiu Jūsų duomenų į až iki rytdienos 11 val. ryto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 12 26, 09:53)
Laukiu Jūsų duomenų į až iki rytdienos 11 val. ryto 4u.gif

kaip greitai laikas prabego bigsmile.gif gerai kad paziurejau kada duomenys siust reikia,nes ruosiousi tik sekancia sav doh.gif
Atsakyti