Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

http://pigu.lt/gimna..._hoop?id=988358
pas mane toks.labai patenkinta esu.pradzioje sukau be vienos dalies.dabar sudejusi visa.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 02 21, 23:46)
Sakykit, jei imti iskart antro lygio lanka
http://pigu.lt/gimna...&...D[127436]=1

kietas turi buti? Magnetai ka duoda? Rutuliuku skaicius? 4u.gif Ar visgi geriau 1 lygi..?

Geriau pradžioj imti pirmo lygio 4u.gif gali būti per sunku.... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(dance-macabre @ 2015 02 21, 22:46)
Šiaip jau keletą metų lanką pasukioju, nes lašinys auga būtent apie pilvą, tai kai suku, rezultatas visada yra, būna minus 3 - 5 cm per mėnesį. Šiaip viskas išmokstama, lanką sukti ne auštoji matematika, keletą kartų nesigaus, bet kantrybė daro stebuklus. Ir patariu mokytis sukti į abi puses  biggrin.gif  jeigu gaunasi į vieną pusę sukti, vadinasi gausis ir į kitą. Sėkmės visoms !

ogo kaip šaunu thumbup.gif čia kasdien sukant? po kiek laiko? 4u.gif

man kaip nuobodu sukti tas lankas, veiksmo trūksta...ištempiu 15 min.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 02 22, 16:41)
Geriau pradžioj imti pirmo lygio 4u.gif gali būti per sunku.... cool.gif
Papildyta:

ogo kaip šaunu thumbup.gif čia kasdien sukant? po kiek laiko? 4u.gif

man kaip nuobodu sukti tas lankas, veiksmo trūksta...ištempiu  15 min.... blush2.gif


15 minučių tikrai nėra gėda, normaliai. Aš 20 suku, per tą laiką žinias pažiūriu ar kokią laidą, kad nenuobodžiaut. Kasdien su viena išeigine per savaitę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dance-macabre @ 2015 02 21, 22:46)
Turiu tokį patį lanką kaip tavo, jį nusipirkau kai šis http://pigu.lt/gimna..._hoop?id=988400 pasidarė per lengvas. Na ir ką galiu pasakyti - sukti tą pirmojo lygio lengvesnį lanką yra sunkiau. Jis toks..hm.. aštresnis, reikia smarkiau sukti kad nenukristų, tai burbuliukai daug labiau daužo. O tas antro lygio nors ir sunkesnis, bet labai minkštai sukasi, dviem eilėm burbuliukai maloniai masažuoja.
Šiaip jau keletą metų lanką pasukioju, nes lašinys auga būtent apie pilvą, tai kai suku, rezultatas visada yra, būna minus 3 - 5 cm per mėnesį. Šiaip viskas išmokstama, lanką sukti ne auštoji matematika, keletą kartų nesigaus, bet kantrybė daro stebuklus. Ir patariu mokytis sukti į abi puses  biggrin.gif  jeigu gaunasi į vieną pusę sukti, vadinasi gausis ir į kitą. Sėkmės visoms !

O kiek išeina lanką susimažint? Man tik per vieną dalį,norėtusi dar per kelias,o atrodo,kad suluš jis,nesigauna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(L@lu @ 2015 02 23, 13:55)
O kiek išeina lanką susimažint? Man tik per vieną dalį,norėtusi dar per kelias,o atrodo,kad suluš jis,nesigauna  unsure.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif sugebėjau susimažint lanką thumbup.gif laužiau iš pykčio,jungiau dalis ir sugebėjau per 2 susimažint,super dabar dydis wub.gif beliko išmokt sukt,einu į youtube vaizdelių ieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L@lu @ 2015 02 23, 14:55)
O kiek išeina lanką susimažint? Man tik per vieną dalį,norėtusi dar per kelias,o atrodo,kad suluš jis,nesigauna  unsure.gif



Nežinau, niekada nebandžiau mažinti. Jei išimčiau dvi dalis, tai būtų kaip iš to anekdoto, kad "užsidėjau ant liemens lanką, o jis man kaip tik".
Atsakyti

 i 
Pirkti/parduoti skirta skelbimų lenta. Šioje forumo dalyje tai daryti draudžiama.
Atsakyti
ar yra merginu kurios suka ?
as pradejau vel intensyviau sukti, bandysiu menesi nepasiduoti ir ko dazniau pasukti lanka, ir ziuresiu koks minusas bus nuo liemens smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na ka pavasaris, tad jungiuosi i jusu buri smile.gif Ne vienai sukt smagiau smile.gif Ketinu nusifotografuoti dabartini pilvuka ir paskui tarkim geguzes gale smile.gif Ziuresim ar bus koks rezultatas. Suku soft hoola hoop smile.gif pradedantiesiems. Bet jo svorio man per akis. Mano mamai jo net neiseina pasukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2015 03 11, 16:41)

Kiek zadate laiko per diena sukti ?
Atsakyti
Ar kuri nors sukate paprastą lanka (tą ploną be svorių) user posted image
blush2.gif norėčiau pradėti irgi sukti, tad noriu pradžiai paiimti toki pati paprasčiausią, pigiausią. tik ar iš tokio kokio nors naudos bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliele: 16 kovo 2015 - 15:10
QUOTE(aliele @ 2015 03 16, 15:09)
Ar kuri nors sukate paprastą lanka (tą ploną be svorių) user posted image
blush2.gif norėčiau pradėti irgi sukti, tad noriu pradžiai paiimti toki pati paprasčiausią, pigiausią. tik ar iš tokio kokio nors naudos bus?

sukam sukam 4u.gif
lankstesnės, dailesnės, grakštesnės. thumbup.gif
Man baugu tais geležiniais guzais sau per šonus trankyt. lotuliukas.gif Geriau jau šiaip liemenį sukt, tempimo, lankstumo pratimai. ax.gif
Atsakyti