Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

QUOTE(Realesne @ 2014 08 27, 18:58)
Blefas, kad 100 proc. nereikia dalyvauti teisme. Skiria tik teismas, internetas jusu neiskirs.  ax.gif Prasyti galima, kad nekviestu, reikalauti netgi rasytinio proceso, parasyti igaliojimus advokatams jus arstovauti, bet tai nereiskia, kad teisejas nesugalvos jusu issikviest. juolab, kai vaikas yra mazametis.

jeigu samdysit advokata, is karto tarkites,kad ji igaliosite pazymas visas gauti. Iprastai, pvz., surasymas be atstovavimo 500/su igaliojimu surinkti pazymas 700, su atstovavimu teisme 1500. Cia orientacienes sumos, kurios svyruoja su 50 proc paklaida wink.gif. Bet pazymu viestiek visu reikes.

aha, na jei taip, tada tegul kviečia. nuomonės vis tiek nepakeis. kaip iš kreditoriaus gauti dokumentą?laisva forma parašyti laišką? biggrin.gif gal kvaili klausimai, bet bandyčiau pati susipildyti dokuemntus ir pateikti teismui.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 08 27, 19:27)
aha, na jei taip, tada tegul kviečia. nuomonės vis tiek nepakeis. kaip iš kreditoriaus gauti dokumentą?laisva forma parašyti laišką?  biggrin.gif gal kvaili klausimai, bet bandyčiau pati susipildyti dokuemntus ir pateikti teismui.


Turit omeny kreditoriui pranešti apie bylos iškėlimą ? tai surašykit raštą, kad kreipėtės į teismą dėl santuokos nutraukimo, turit įteikti kreditoriui savo prašymą dėl santuokos nutraukimo ir sutartį dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių. Teismui tinka tarkim prašymas su kreditoriaus antspaudu kad gauta, arba jei siųsit paštu - kvitas.
Tai bandykit patys, jei bus trūkumų teismas surašys nutartį ir nurodys, kokius būtent reik pašalinti.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 08 27, 19:28)
g.gif o kaip su skyrybomis internetu? ten teisme tikrai nereikia dalyvauti.

O iš kur jūs tokį terminą kaip "skyrybos internetu" ištraukėte? g.gif Nes elektroniniu būdu skyrybų dokumentų priduoti neįmanoma. Reikia popierinių egzempliorių su visų pusių parašais.
Ir šiaip, skyrybos tai ne per kiek greitai teismas išskirs. Čia reikėtų matuoti per kiek laiko jūs patys išsiskirsit. Kaip greitai sutarsit dėl santuokos nutraukimo pasekmių. Kaip greitai kažkuri pusė išsikraustys. Kaip greitai nutrauksit bendrą ūkį. Teismos nutartis - tik formalumas
Atsakyti
Kad dabar jau egzistuoja elektroninės bylos rolleyes.gif Bet reikia būti prisijungus prie elektroninės teismų sistemos. Šis būdas tik įsivažiuoja. Fiziniai asmenys nelabai naudojasi šiuo būdu, net ir advokatai ne visi pripažįsta tokį procesinių dokumentų pateikimo būdą smile.gif
Atsakyti
Pasirodo gražiuoju išsiskirti neteks. Ar įmanoma man gauti valstybės apmokamą advokatą? Pajamos mažos.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 09 12, 16:19)
Pasirodo gražiuoju išsiskirti neteks. Ar įmanoma man gauti valstybės apmokamą advokatą? Pajamos mažos.



galima. www.teisinepagalba.lt pasiskambinkit, uzpildykit dokumentus reikalingus, ir priims sprendima, ar jusu pajamos (ziuri ir turta, jei neklystu) tokios, kad priklauso nemokamas advokatas.
Atsakyti
Sveikos...issiskyreme graziuoju, nutartis isiteisejo.Tik viena problema sutuoktinis neatiduoda mano asmeniniu daiktu, nors i nutarti buvo irasyta. Kur kreiptis? i policija del daiktu pasisavinimo?
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 09 30, 05:19)
Sveikos...issiskyreme graziuoju, nutartis isiteisejo.Tik viena problema sutuoktinis neatiduoda mano asmeniniu daiktu, nors i nutarti buvo irasyta. Kur kreiptis? i policija del daiktu pasisavinimo?



ne policijos cia reikalas. issimkit vykdomaji rasta ir kreipkites i antstoli.
Atsakyti
Sakykit, o is registru centro kiekvienas (tiek vyras, tiek zmona) turi issiimti pazymas ,kad neturi jokio nekilnojamo turto(musu atveju neturim) ? ar uztektu,kad vienas kazkuris nueis ir issiimt,kad seima neturi jokio bendro nekilnojamo turto? o i reigtra jau turi eiti tik tas, ant kurio uzrasyta masina?
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 09 30, 19:19)
Sakykit, o is registru centro kiekvienas (tiek vyras, tiek zmona) turi issiimti pazymas ,kad neturi jokio nekilnojamo turto(musu atveju neturim) ? ar uztektu,kad vienas kazkuris nueis ir issiimt,kad seima neturi jokio bendro nekilnojamo turto? o i reigtra jau turi eiti tik tas, ant kurio uzrasyta masina?


kiekvienas. ir regitroj ir registru centre kiekvinas tur gauti pazyma.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 09 30, 22:50)
kiekvienas. ir regitroj ir registru centre kiekvinas tur gauti pazyma.

o tai jei ant mano vardo nera jokios masinos uzrasyta, tai man vistiek reikia pazymos? as net vairuotojo teisiu neturiu
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 10 01, 07:40)
o tai jei ant mano vardo nera jokios masinos uzrasyta, tai man vistiek reikia pazymos? as net vairuotojo teisiu neturiu


Vis tiek reikia smile.gif išduos pažymą, kad nieko neturite ir tiek
Atsakyti