Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

nu cia jau durnizmas truputi kazkoks doh.gif
o tai su bankais kaip tada? paskolu neturim jokiu,tikiuosi pazymu is kiekvieno Lietuvoje esancio banko nereikia, kad paskolu juose neturim?
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 10 01, 08:57)
nu cia jau durnizmas truputi kazkoks doh.gif
o tai su bankais kaip tada? paskolu neturim jokiu,tikiuosi pazymu is kiekvieno Lietuvoje esancio banko nereikia, kad paskolu juose neturim?



as manau registru centras isduos nekilnojamo turto registro pazyma ir viskas matysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 10 01, 07:57)
nu cia jau durnizmas truputi kazkoks doh.gif
o tai su bankais kaip tada? paskolu neturim jokiu,tikiuosi pazymu is kiekvieno Lietuvoje esancio banko nereikia, kad paskolu juose neturim?


Ne, iš visų bankų tikrai nereikia biggrin.gif nurodot, kad neturit kreditorių ir tiek. Teismas dar savo sistemoje patikrina, nes kartais būna kad nurodo jog skolų neturi, o iš tikrųjų ir baudų, ir skolų pvz kokiems Vilniaus vandenims ar TEO LT pilna doh.gif tai jei tokių yra, reik nurodyti , pasidalinti skolas sutarty, jiems pranešti apie bylos iškėlimą ir teismui dar įrodymus pateikti jos pranešėt. O kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 10 01, 08:57)
nu cia jau durnizmas truputi kazkoks doh.gif
o tai su bankais kaip tada? paskolu neturim jokiu,tikiuosi pazymu is kiekvieno Lietuvoje esancio banko nereikia, kad paskolu juose neturim?

Iš Registrų centro gausite pažymą, kad neturite jokio nekilnojamojo turto, jei turto neturite. Jei turto turite, išduos registro išrašą (atlygintinai), kur bus nurodyta hipoteka (nekilnojamojo turto įkeitimas). Beje tokias pažymas galite užsisakyti internetu, atvyksite tik atsiimti.
http://www.registruc...b...1&tipas=117
http://www.registruc...b...2&tipas=117

Jei turite banke vartojimo paskolų, tai tokią pažymą turite pristatyti iš banko.
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2014 08 20, 08:46)
Klausia, kodel skiriates. Ar tikrai nenorit issaugot santuokos. Manau, daznai kveicia del to, kad nori isistikinti, ar neapgavo vienos is pusiu ir ar ji is tikruju pasirase skyrybu dokumentus, ir turto dalybu sutarti.

na vienas iš pvz. Žmona skiriasi su vyru. Vyras pasikvietė pas savo advokatą "pasikalbėti". Na "pasikalbėjo" taip, kad moteriškė pasirašė turto pasidalijimo sutartį (beje jai žiauriai nenaudingą) pas vyro advokatą kabinete ir vyro advokato įkalbėta moteriškė pati nunešė į teismą dokumentus, kur buvo nurodyta, kad nagrinėti rašytinio proceso tvarka. Prabudo moteriškė po kelių dienų, sugalvojo, kad reikėtų savo advokatei pranešti, kad ji sutartį pasirašė ir dokumentus nunešė. Aišku, kai jos advokatė pamatė, kas per sutartis, puolė teismui rašyti prašymus nenagrinėti rašytinio proceso tvarka. Vat tam kartais teisėjai yra linkę pasikviesti šalis į posėdį, kad įsitinkinti, jog nebuvo įkalbėta viena iš šalių pasirašyti nesąmoningų ir nepalankių sutarčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 01 spalio 2014 - 14:30
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 01, 12:36)

na vienas iš pvz. Žmona skiriasi su vyru. Vyras pasikvietė pas savo advokatą "pasikalbėti". Na "pasikalbėjo" taip, kad moteriškė pasirašė turto pasidalijimo sutartį (beje jai žiauriai nenaudingą)  pas vyro advokatą kabinete ir vyro advokato įkalbėta moteriškė pati nunešė į teismą dokumentus, kur buvo nurodyta, kad nagrinėti rašytinio proceso tvarka. Prabudo moteriškė po kelių dienų, sugalvojo, kad reikėtų savo advokatei pranešti, kad ji sutartį pasirašė ir dokumentus nunešė. Aišku, kai jos advokatė pamatė, kas per sutartis, puolė teismui rašyti prašymus nenagrinėti rašytinio proceso tvarka. Vat tam kartais teisėjai yra linkę pasikviesti šalis į posėdį, kad įsitinkinti, jog nebuvo įkalbėta viena iš šalių pasirašyti nesąmoningų ir nepalankių sutarčių.



taip, tulam lietuviui, iskilus skyrybu klausimui, atsiranda nenumaldomas noras finansiskai "isdurti" savo antraja puse. Todel as labai ir netgi labai uz vedybines sutartis mirksiukas.gif

o dar man labai smaikstus yra "slyrybu centro" variantas, isiulyt abiem pusem po savo atskira advokata smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 10 04, 21:05)
taip, tulam lietuviui, iskilus skyrybu klausimui, atsiranda nenumaldomas noras finansiskai  "isdurti" savo antraja puse. Todel as labai ir netgi labai uz vedybines sutartis  mirksiukas.gif


va del sito as siuo metu dziaugiuos,kad neturiu su vyru nei bendro turto, nei paskolu ir pan. Vienintelis ir neikainuojamas turtas yra tik vaikas, kurio jis pats turbut nenoretu visai parai prisiimt priziuret, tai jam patogiau buti teciu,kuris tik kartais pasiims papramogaut:) ai nu dar papelyjes golfiukas bendras yra biggrin.gif nes isigijo ji bunant santuokoj, kita masina perkant buvo gudresnis uzrase motinai biggrin.gif

o siaip mano situacijoj tai labiausia siutina, kad mano diedas VIS NETURI LAIKO nuvaziuot pazymu pasiimt doh.gif geriausia drauge sako,kad gal jis specialiai, gal dar tikisi,kad busim seima ir t.t., del to atseit laiko neturi. Bet rodos jau kelis kartus buvom susede, graziuoju pasnekejom,nu kad mums kartu nepakeliui, per skubotai susituokem ( tuokemes "is reikalo") ir t.t. As tiesiai sviesiai pasakiau jam,kad jo net nebemyliu, noriu toliau kurtis gyvenima, tik ,deja, ne su juo. Nu bet va, jau kelintas menuo vilkina pazymu tvarkymasi.... Sudinas jausmas, nei palaida, nei prirista....
Atsakyti
QUOTE(Nesakysiu:) @ 2014 10 04, 23:10)
va del sito as siuo metu dziaugiuos,kad neturiu su vyru nei bendro turto, nei paskolu ir pan. Vienintelis ir neikainuojamas turtas yra tik vaikas, kurio jis pats turbut nenoretu visai parai prisiimt priziuret, tai jam patogiau buti teciu,kuris tik kartais pasiims papramogaut:) ai nu dar papelyjes golfiukas bendras yra biggrin.gif nes isigijo ji bunant santuokoj, kita masina perkant buvo gudresnis uzrase motinai biggrin.gif

o siaip mano situacijoj tai labiausia siutina, kad mano diedas VIS NETURI LAIKO nuvaziuot pazymu pasiimt doh.gif  geriausia drauge sako,kad gal jis specialiai, gal dar tikisi,kad busim seima ir t.t., del to atseit laiko neturi. Bet rodos jau kelis kartus buvom susede, graziuoju pasnekejom,nu kad mums kartu nepakeliui, per skubotai susituokem ( tuokemes "is reikalo") ir t.t. As tiesiai sviesiai pasakiau jam,kad jo net nebemyliu, noriu toliau kurtis gyvenima, tik ,deja, ne su juo. Nu bet va, jau kelintas menuo vilkina pazymu tvarkymasi.... Sudinas jausmas, nei palaida, nei prirista....


Tai jei bendru sutarimu skiriates kreipkites i advokata, jis surasys viska ir pazymas issitrauks. Paduosit vyrui tik prasyma pasirasyt ir sutarti.
Atsakyti
tai va kad nesinori metyt pinigu advokatams, kai realiai ir nemokamai ta pasidaryt galima patys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 09 18, 06:17)
galima. www.teisinepagalba.lt pasiskambinkit, uzpildykit dokumentus reikalingus, ir priims sprendima, ar jusu pajamos (ziuri ir turta, jei neklystu) tokios, kad priklauso nemokamas advokatas.

savivaldybėje susirašiau šitą reikalą, ir gavau be rods atskymą, tik deja, ne ten, kur gyvenu, o ten kur registruota. Ir adresą nurodžiau tą, kur gyvenu, bet vis tiek nešė į kitus namus ir niekas iš ten nepaėmė. Tai jau savaitė praėjo ir į namus gyvenamą adresą neatneša niekas atsakymo. Kur man jo ieškoti.. g.gif kiek supratau ne paštu buvo siųstas laiškas, nes buvau pašto skyriuje ir nieko man neturi.
gal grįš tas laiškas iš ten kur atėjęs ir perrašys kitu adresu?
kitas dalykas, jei vyras užsieny, tai kaip sus skyrybom? aš duosiu iš savo pusės, nes jis nesutinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo username: 07 spalio 2014 - 12:59
Gal galite rekomenduoti iš savo patirčių kokį advokatą ar vadinamąjį skyrybų teisininką Vilniuje nesudėtingai (aš taip manau smile.gif ) santuokos nutraukimo bylai bendru sutarimu. Norisi ne itin brangiai ir greitai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 10 07, 12:56)
savivaldybėje susirašiau šitą reikalą, ir gavau be rods atskymą, tik deja, ne ten, kur gyvenu, o ten kur registruota. Ir adresą nurodžiau tą, kur gyvenu, bet vis tiek nešė į kitus namus ir niekas iš ten nepaėmė. Tai jau savaitė praėjo ir į namus gyvenamą adresą neatneša niekas atsakymo. Kur man jo ieškoti.. g.gif kiek supratau ne paštu buvo siųstas laiškas, nes buvau pašto skyriuje ir nieko man neturi.
gal grįš tas laiškas iš ten kur atėjęs ir perrašys kitu adresu?
kitas dalykas, jei vyras užsieny, tai kaip sus skyrybom? aš duosiu iš savo pusės, nes jis nesutinka.

ieskok toje savivaldybeje, kurioj rasei ta prasyma
Atsakyti
Sveikos..Gal galite parekomenduoti kompetetinga antstoli Kauno mieste (po skyrybu vyras nesilaiko vaiko lankymo grafiko, parveza kada patinka jam, taip pat neatiduoda man asmenine teise priklausanciu daiktu)? Bandziau ieskoti, bet nieko neradau. rolleyes.gif
Atsakyti