Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVII

O aš toks keistas. Visada smagu bėgti. Bet, žiemą atrodo smagiau būtų bėgti prie +30, o vasarą prie -30. Dabar labiau prie šilumos linkčiau - atvėso. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2014 08 28, 23:26)
O aš toks keistas. Visada smagu bėgti. Bet, žiemą atrodo smagiau būtų bėgti prie +30, o vasarą prie -30. Dabar labiau prie šilumos linkčiau - atvėso. smile.gif


Man rodos geriausia tada kai aplamai gali bėgti smile.gif.

Jau antra sav. be bėgimo, neskaitant gal 1/2km ar kiek daugiau iki treniruokliu(jei taip galima pavadinti keleta skersiniu) ir atgal.
Bandau turiningai išnaudoti laiką ir be salės uzsiauginti viena kita kg virsutines dalies ir preso raumenu. Baseine man ju labai prireiks, o ir begimui neturetu maisyti.

P.s. nebėgioju, bet prisivaikštau sočiai po miškus nes baravykų ir kito gėrio pilna.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2014 08 29, 11:08)
Man rodos geriausia tada kai aplamai gali bėgti smile.gif.

Jau antra sav. be bėgimo, neskaitant gal 1/2km ar kiek daugiau iki treniruokliu(jei taip galima pavadinti keleta skersiniu) ir atgal.
Bandau turiningai išnaudoti  laiką ir be salės uzsiauginti viena kita kg virsutines dalies ir preso raumenu. Baseine man ju labai prireiks, o ir begimui neturetu maisyti.

P.s. nebėgioju, bet prisivaikštau sočiai po miškus nes baravykų ir kito gėrio pilna.

Šįsyk su viskuo tenka sutikti.
Dėl bėgimo - ne visi turbūt supras, bet, pats visada linkęs persistengti. Man tai turi ir savų pliusų - vis iš naujo pajuntu alkį - bėgimas netampa rutina.
Sportą be svarmenų taip pat praktikuoju jau kurį laiką.
Grybauju retai, bet baravykus labai mėgstu. Mmm... Vienas iš malonumų apsilankius pas tėvus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyty: 30 rugpjūčio 2014 - 20:30
QUOTE(matrica_2 @ 2014 08 20, 08:41)
Beja, kai darote jei oro salygos to neleidzia? Tarkim lietus lyja.. Nors as cia matau bebaimiu veteranu kurie ir per lietu bega bigsmile.gif

Reikia apranga nauja pirktis begimui

kai nešalta, t.y. vasarą per lietų bėgti smagu! Mano geriausi ir įsimintiniausi bėgimai buvo lietui lyjant, kai grižau kiaurai šlapia ir varvanti smile.gif

aš bandau grižti prie bėgimų, kol kas gaunas tik po 5km. Daugiau nei pusę metų nebėgau, laukiausi ir gimdžiau dvynukus. Nors praeitą rudenį nubėgau pilną maratoną, bet jausmas toks, kad pradedu nuo visiško 0 verysad.gif
Pirma dar paskaitinėdavau šią temą, poto mečiau, per daug pavydėjau bėgantiems, nenorėjau nieko girdėt ir matyt apie varžybas, kai pati nebėgu blush2.gif Sapnuodavau, kad bėgu, labausiai pasiilgau ilgų distancijų wub.gif tikiuosi, greitu laiku vėl galėsiu bėgti
Atsakyti
bamba, šimtas metų bigsmile.gif Sveikinimai su šeimos pagausėjimu 4u.gif
Aš kažkada buvau tave prisiminus ir nuėjau pažiūrėt kuo gyveni - kai pamačiau, kad vaikiukai net du, pagalvojau, kad dar ilgai tau ne bėgimas rūpės ir šitoj temoj negreit pamatysim. O tu jau net bėgioji thumbup.gif Manau, kad organizmas dar nėra pilnai atsistatęs, todėl ir bėgasi sunkiai, savaime bus lengviau ir lengviau, neforsuok.
Atsakyti
ačiū už sveikinimus 4u.gif
nu kaip aš galėčiau nebėgt, ligonė aš biggrin.gif kai po gimdymo traukiau iš maišo bėgimo rūbus, rankos drebėjo ir vos neverkiau. Supratau, kad myyyliu bėgimą be galo wub.gif
o šiaip tikrai organizmui dar reikia laiko, tempas visai kaip pensininko, ir niekaip negaliu pagreitint doh.gif bet nieko, svarbu bėgu iš vis, o su laiku ateis ir greitis ir atstumai smile.gif Nevisada ir laiko randu išbėgt, turiu ką namie veikt biggrin.gif
kaip tau sekasi? dalyvausi šiemet vilniaus maratone gal? Aš užsiregistravus 10km, bet nežinau ar pavyks tiek laiko rasti tarp maitinimų doh.gif

Atsakyti
Aš buvau užsiregistravus pilnam maratonui, bet nukėliau šitą registraciją kitiems metams, bėgsiu pusmaratonį.
Man vasaros pradžioj buvo labai nukritęs hemoglobinas, tai bėgiojau gan atsargiai. Į vasaros galą atsistačiau jau, paskutiniais savo 5 km ir 10 km rezultatais esu patenkinta, dar tikiuosi pusmaratonio laiką pasigerinti ir sezonas bus puikus smile.gif
Atsakyti
Aš irgi kaip pencininkė lakstau. Šiuo metu daugiau bėgu kad numesčiau svorio, priaugau per savo kvaila galva, per nesirūpinimą savimi. Dabar kažkoks nušvitimas atsirado. Labai sau linkiu kuo labiau isitraukti į bėgimą. Žiemą dar į baseiną leksiu ir ant begtakio sporto klube, kad nebutu pasiteisinimo dėl blogo oro. Labai tikiuosi kad iki pavasario atgausiu savo formą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazi: 02 rugsėjo 2014 - 08:56
QUOTE(bamba @ 2014 09 01, 14:08)

aš bandau grižti prie bėgimų, kol kas gaunas tik po 5km. Daugiau nei pusę metų nebėgau, laukiausi ir gimdžiau dvynukus.

didžiausi sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif linkiu greičiau atgauti jėgas ir kuo daugiau laisvo laiko 4u.gif
Atsakyti
Bamba tiesa sakant iš aš dvynukus turiu. Tačiau neštumas atėmė labai daug sveikatos, jėgu. Tik va praėjus 5 metam jau galiu pasakyt kad tikrai esu prasiruošus vėl sportuot. Žinoma maratonų nebegsiu. Man 10 km tikrai pakaks ir tik savo malonumui ne kažkokiam rezultatui. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

sveikinimai, Bamba, susilaukus mažylių o ir jau grįžus bėgioti- pernai tik tyliai skaitinėdavau, kai bėgai 1-ąjį maratoną, paskui pradėjai lauktis.
Greitai tie vaikai auga, pamatysi.
Labai džiugios žinios!

Aš irgi visa spirgu iš laimės- po pusantro mėnesio visiško gyvenimo "celibato" (nekelti, nebėgti, neplaukti, nenerti, neskristi lėktuvu, nestresuoti, į kiną/ teatrą/ koncertą neiti, daugiausiai gulinėti doh.gif), šiandien esu po tyrimų su gerais rezultatais ir palengva glaiu grįžti bėgti, sportuoti ir vaiką pakilnoti smile.gif, jau sėdžiu su puse sportinės aprangos, pabaigiu vieną darbelė ir lengvam prasibęėgimui judu link Vingio. Labai nesmarkausiu, nes dėl vidinės ausies išsibalansavimo dar "nešioja" į šalį. bet labai labai džiaugiuosi, nes labai kentėjau visą šitą laiką dėl visko negalėjimo, prikurtimo ir nekordinacijos.
Aišku, pusmaratonis man nešviečia šiemet, ech.
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 09 02, 07:37)
Aš buvau užsiregistravus pilnam maratonui, bet nukėliau šitą registraciją kitiems metams, bėgsiu pusmaratonį.
Man vasaros pradžioj buvo labai nukritęs hemoglobinas, tai bėgiojau gan atsargiai. Į vasaros galą atsistačiau jau, paskutiniais savo 5 km ir 10 km rezultatais esu patenkinta, dar tikiuosi pusmaratonio laiką pasigerinti ir sezonas bus puikus smile.gif

aš irgi tikiuosi kitamet maratoną bėgt smile.gif o jei nepavyks, tai visada galima pusę smile.gif
džiaugiuos, kad tau gerėja sveikata ir rezultatai gerėja, bus tų maratonų 4u.gif
QUOTE(Deire @ 2014 09 02, 10:01)
didžiausi sveikinimai  bigsmile.gif  4u.gif linkiu greičiau atgauti jėgas ir kuo daugiau laisvo laiko  4u.gif

ačiū labai 4u.gif
QUOTE(Sazi @ 2014 09 02, 10:57)
Bamba tiesa sakant iš aš dvynukus turiu. Tačiau neštumas atėmė labai daug sveikatos, jėgu. Tik va praėjus 5 metam jau galiu pasakyt kad tikrai esu prasiruošus vėl sportuot. Žinoma maratonų nebegsiu. Man 10 km tikrai pakaks ir tik savo malonumui ne kažkokiam rezultatui. smile.gif

o, geras, dar vieni dvynukai biggrin.gif anksčiau galvojau, kad tai retas dalykas, o kai sužinojau, kad laukiuos dvynių, tai aplink vien dvynius matau ir sutinku smile.gif matyt, neatkreipdavau dėmesio seniau.
Tikrai neštumas atėmė daug, bėgti skauda, sunku doh.gif bet noriu, vistiek malonu, kad ir lėtai ir mažai, galva prasivėdina smile.gif
QUOTE(spengla @ 2014 09 02, 13:10)
Sveiki,

sveikinimai, Bamba, susilaukus mažylių o ir jau grįžus bėgioti- pernai tik tyliai skaitinėdavau, kai bėgai 1-ąjį maratoną, paskui pradėjai lauktis.
Greitai tie vaikai auga, pamatysi.
Labai džiugios žinios!

Aš irgi visa spirgu iš laimės- po pusantro mėnesio visiško gyvenimo "celibato" (nekelti, nebėgti, neplaukti, nenerti, neskristi lėktuvu, nestresuoti, į kiną/ teatrą/ koncertą neiti, daugiausiai gulinėti  doh.gif), šiandien esu po tyrimų su gerais rezultatais ir palengva glaiu grįžti bėgti, sportuoti ir vaiką pakilnoti  smile.gif, jau sėdžiu su puse sportinės aprangos, pabaigiu vieną darbelė ir lengvam prasibęėgimui judu link Vingio. Labai nesmarkausiu, nes dėl vidinės ausies išsibalansavimo dar "nešioja" į šalį. bet labai labai džiaugiuosi, nes labai kentėjau visą šitą laiką dėl visko negalėjimo, prikurtimo ir nekordinacijos.
Aišku, pusmaratonis man nešviečia šiemet, ech.

ačiū 4u.gif koks suprantamas man dabar tas 'celibatas', nelengvas neštumas buvo, taip gera dabar grižti į save po truputį. Vėl judėti, kaip žmogui, kad ir nemaratonus kol kas



aj beja, gimdžiau Kauno maratono dieną, kuri buvo praejus lygiai 9 mėn nuo Vilniaus maratono biggrin.gif simboliškai taip gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 02 rugsėjo 2014 - 17:48