Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVII

Atgaivinote temą. smile.gif Super!
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2014 09 02, 17:48)
aj beja, gimdžiau Kauno maratono dieną, kuri buvo praejus lygiai 9 mėn nuo Vilniaus maratono biggrin.gif simboliškai taip gavosi biggrin.gif

biggrin.gif didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif smagu, kad grįžai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 09 03, 06:25)
biggrin.gif didžiausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif smagu, kad grįžai smile.gif

ačiū smile.gif

džiugu, kai tiek matytų 'nickų' beveik metams praejus, vis dar bėgat visi bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai nebėgioju. Nes su pulsu 150-160 max ką galiu, tai šliaužti vėžlio greičiu (7min/km ir lėčiau) unsure.gif išsioperuosiu glandas, tada eisiu pas kardiologą ir, jei leis, mėginsiu grįžti metodiškai. Pradėti nuo pusvalandžio treniruotės stebint pulsą ir pereinant prie ėjimo, kai tik šis šokteli aukščiau. Sako, per kažkiek laika susireguliuoja pulsas taip darant g.gif
Atsakyti
iš bėgikų temos pasidarė ligonių tema biggrin.gif tikėkimės pasveiksim visi smile.gif aš tai vis guglinu, kaip pradėti bėgioti po visokių traumų/operacijų ir pan, noriu kuo greičiau atsistatyti. Bet kol kas vienintelis patarimas kurį randu, tai neskubėti biggrin.gif o taip noris bigsmile.gif
Atsakyti
Bamba, aš po vaikų gimimo, kai jau galėjau, pirma ėjau į baseiną (aišku, reikia mėgti plaukti), man taip buvo geriau, nei bėgti, kol viskas atsistato, skeletas (klubai, stuburas ir t.t), sąnariai, viskas, viskas, reikia tikrai laiko.
Bet jei Tau einasi bėgti, tai labai super! o jei m4gsti plaukioti, tikrai gali pabandyti, bent jau mane tai labai gerai veikė plaukimas tuo laikotariu.
bėgti ir nardyti pradėjau po ± 8 mėn. p opirmos dukros gimimo, o paskui, po antros irgi panašiai.
Vakar ir šiandien bėgiojau, po kuklius 5 ir 7K (truputį dar žemė linguoja biggrin.gif)
Ryt, jei viskas ok, eisiu į TRX.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2014 09 03, 13:19)
Bamba, aš po vaikų gimimo, kai jau galėjau, pirma ėjau į baseiną (aišku, reikia mėgti plaukti), man taip buvo geriau, nei bėgti, kol viskas atsistato, skeletas (klubai, stuburas ir t.t), sąnariai, viskas, viskas, reikia tikrai laiko.
Bet jei Tau einasi bėgti, tai labai super! o jei m4gsti plaukioti, tikrai  gali pabandyti, bent jau mane tai labai gerai veikė plaukimas tuo laikotariu.
bėgti ir nardyti pradėjau po ± 8 mėn. p opirmos dukros gimimo, o paskui, po antros irgi panašiai.
Vakar ir šiandien bėgiojau, po kuklius 5 ir 7K (truputį dar žemė linguoja  biggrin.gif)
Ryt, jei viskas ok, eisiu į TRX.

aš mėgstu plaukti, ir labai norėčiau tai daryti, svajoju apie Trakų triatloną kadanors ateity biggrin.gif bet aš nelabai turiu kaip vaikus palikti tokiam laikui, kad į baseiną spėčiau. Bėgdama 5km tai per 40 min apsisuku smile.gif . Niekur nereik važiuot, ruoštis specialiai smile.gif O šiaip tikiu, kad sveikiau. man dar pilve skylė likus, ir nelabai tikiu, kad atsitatys pati, gal baseinas ir padėtų unsure.gif
7 km nieko tokio labai kuklaus smile.gif Kažkur skaičiau teoriją, kad jei gali nesustodamas bėgti 30min, vadinasi, gali nubėgti ir maratoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2014 09 03, 15:54)
Kažkur skaičiau teoriją, kad jei gali nesustodamas bėgti 30min, vadinasi, gali nubėgti ir maratoną biggrin.gif

Sutinku, jei tai gyvybės ar mirties klausimas.
Realistiškesnis variantas bent jau pusmaratonį įveikti komfortiškai -minimum. Ir tokiu atveju nebus lengva IMHO.
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2014 09 05, 20:55)
Sutinku, jei tai gyvybės ar mirties klausimas.
Realistiškesnis variantas bent jau pusmaratonį įveikti komfortiškai -minimum. Ir tokiu atveju nebus lengva IMHO.

oj tai aišku, kad nebus toks maratono nubėgimas lengvas biggrin.gif čia labiau apie šiaip galėjimą/negalėjimą. Aš išvis manau, kad su pakankamai valios pastangų gali nubėgt dauguma žmonių. Tik kam save taip žaloti ir sveikatą gadintis smile.gif
Atsakyti
Aš jau atsiėmiau numerį. Kadangi registravausi už Rimi komandą (nemokamai), tai bijojau, kad už tai reiks bėgt su medvilniniais Rimi marškinėliais, bet ne – marškinėliai teisingi bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi perpiet lėkiau į Madą. Pirmąsyk tiek makulatūros. Be to, ir pavalgyt bus ko - razinos, košytės, talonai makaronams, ir išsiskalbt - minkštiklis, ir pasigydyt - vitaminai, pleistrai, geliukai, etc. Ir pasimaudysim - šampūniukas, nuolaida į Vichy parką. Ir pasportuosim Impulse. O kiek dar papigiaj pasiprekinsim - nuo kokteiliuko iki automobiliuko. Dar ir kosmetikos, atrodo, gavau (teks pradėt dažytis - kas belieka) smile.gif
Realiai tai smagu, kad renginys tiek dėmesio sulaukia.
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2014 09 10, 20:47)
Aš irgi perpiet lėkiau į Madą.

Dar lėkiau į Europą, Akropolį, o galiausiai Panoramoje atsiradau. LOL. Jo, būna. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyty: 10 rugsėjo 2014 - 21:30