Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVII

QUOTE(C10H12N2O @ 2015 06 25, 07:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu jo, kazkodel niekur nerodo, kai ismeti.

o tai internete realiu laiku matosi, kur begi? as kazkaip maniau, kad persikelia info tik tada, kai nubegi ir uzbaigi begima.

matosi, jei nustatymų nepakeiti, tai išvis visas pasaulis gali matyt, netik draugai biggrin.gif aš kartais kokį draugą bėgantį paskubinu, ten yra peptalk toks, kur jam pasako ką sakai. Tai kartais koks 'bėk balvone' ir tempą padidiną lotuliukas.gif
aš pirksiu suuntą sau, išsirinkau galiausiai bigsmile.gif tai nebenaudosiu telefono ir nesimatys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 06 25, 09:31)
matosi, jei nustatymų nepakeiti, tai išvis visas pasaulis gali matyt, netik draugai biggrin.gif aš kartais kokį draugą bėgantį paskubinu, ten yra peptalk toks, kur jam pasako ką sakai. Tai kartais koks 'bėk balvone' ir tempą padidiną lotuliukas.gif
aš pirksiu suuntą sau, išsirinkau galiausiai bigsmile.gif  tai nebenaudosiu telefono ir nesimatys cool.gif

Sitas geras lotuliukas.gif

As jau 3sav nebegiojau. Nerandu motyvacijos unsure.gif
Praleidau vienas varzybas praleisiu ir kitas g.gif
Atsakyti
Kartais reikia sau padėt susimotyvuot. Pvz. galima išeit prabėgt 2 km, sakant sau, kad tai geriau negu nieko, o po to gal ir daugiau norėsis.
Atsakyti
as save guodziu tuo, kad beveik kasdien sdvirati minu. tipo, vis sportas biggrin.gif
Atsakyti
aš tai manau, kad jei nesinori, tai ir nereikia bėgt. Na nebent tikslas koks yra, pvz pagal programą ruošies maratonui arba meti svorį. O jei šiaip sau, nes patinka (kaip man biggrin.gif ), tai atrodo didelis blogis save versti, tada sugadinama visa bėgimo esmė smile.gif
Po pertraukos noras būna tik padidėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 25 birželio 2015 - 18:34
As irgi prijaucianti begike. Sugalvoju, va geras oras ir begu smile.gif arba po darbo, galvai pravedint. noreciau gal per danske isbegti 10 km bet jei nepasiruosiu, begsiu 5 ir galvos nesuksiu.
Bet va buvau nebegus apie savaite, vakar isbegau ir pradejo mausti blauzda. Ne nariukus bet toks blauzdos tempimas. Kedai si karta begimo, patogus, galvoju gal neapsilau normaliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 06 25, 18:06)
Kartais reikia sau padėt susimotyvuot. Pvz. galima išeit prabėgt 2 km, sakant sau, kad tai geriau negu nieko, o po to gal ir daugiau norėsis.

man taip buna, sunkiausia prisiruost. bet kai isbegu tada jau nenoriu sustot smile.gif tik vakar kazkaip sunkiau sekesi g.gif
Atsakyti
išbėjau ryte su senais brooksais. Savo minimalistines tapkes susikroviau iš vakaro į lagaminą atostogoms ir nebenorėjau jau traukt. Nubėgau 1km ir nusioviau, nebegalėjau bėgt, šlubuot pradėjau, grižo aštrus klubo skausmas, sutraukė blauzdą. Parbėgau basa, su batais rankose. Po 500m basomis, klubo skausmas pradėjo mažėt, o blauzdą atleido momentaliai. Na manau mano bėgimo batų eksperimentavimo ir paieškų etapas baigtas, padariau savo išvadas.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 06 27, 06:21)
išbėjau ryte su senais brooksais. Savo minimalistines tapkes susikroviau iš vakaro į lagaminą atostogoms ir nebenorėjau jau traukt. Nubėgau 1km ir nusioviau, nebegalėjau bėgt, šlubuot pradėjau, grižo aštrus klubo skausmas, sutraukė blauzdą. Parbėgau basa, su batais rankose. Po 500m basomis, klubo skausmas pradėjo mažėt, o blauzdą atleido momentaliai. Na manau mano bėgimo batų eksperimentavimo ir paieškų etapas baigtas, padariau savo išvadas.

nu va. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 06 27, 06:21)
išbėjau ryte su senais brooksais.

Įdomiai. Bet tai gerai, kad tau dabar viskas aišku, su kuo bėgt.


Aš sudalyvavau Avon moterų bėgime šiandien. Registravausi pačioj pradžioj už 8 eurus, tai visai neblogas "deal'as" - gavau maikutę, apsilankymą Impulse ir dar kažkokių niekų. Pats renginys per daug nesužavėjo - startas buvo atidėtas 15 minučių, medalius dar labiau vėlavo atvežti, takeliai per siauri tokiam būriui moterų, vedėjai neitin.
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 06 27, 22:43)
Aš sudalyvavau Avon moterų bėgime šiandien. Registravausi pačioj pradžioj už 8 eurus, tai visai neblogas "deal'as" - gavau maikutę, apsilankymą Impulse ir dar kažkokių niekų. Pats renginys per daug nesužavėjo - startas buvo atidėtas 15 minučių, medalius dar labiau vėlavo atvežti, takeliai per siauri tokiam būriui moterų, vedėjai neitin.

Nekažkas tada. Šitam neišėjo sudalyvaut. Norėjosi. smile.gif Sveikinu prasibėgus.
Bėgs kas prie Žaliųjų Vilniuje kitą savaitgalį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyty: 28 birželio 2015 - 19:41
QUOTE(liusė @ 2015 06 27, 20:43)
Įdomiai. Bet tai gerai, kad tau dabar viskas aišku, su kuo bėgt.
Aš sudalyvavau Avon moterų bėgime šiandien. Registravausi pačioj pradžioj už 8 eurus, tai visai neblogas "deal'as" - gavau maikutę, apsilankymą Impulse ir dar kažkokių niekų. Pats renginys per daug nesužavėjo - startas buvo atidėtas 15 minučių, medalius dar labiau vėlavo atvežti, takeliai per siauri tokiam būriui moterų, vedėjai neitin.

aš labai džiaugiuos, kad atradau sau batus. Užtrukau beveik 10 metų unsure.gif

man kažkaip tie moterų bėgimai iš principo nelabai patinka. Nelabai suprantu, kam daryt atskirai moterims, kuo tie vyrai neįtiko g.gif bet kažkodėl galvojau, kad suorganizuota turėtų būt gerai, reklamos nemažai buvo, pasirodo klydau smile.gif
Atsakyti