Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vaikų darželis "Rokutis"

mane labiausiai ir neramina tos vasaros!!!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutene @ 2007 04 13, 16:51)
Nera uz ka, tikiuosi nesupykai, kad jokios aukletojos neisskyriau  ax.gif  Lauksim visu norinciu vaikuciu  4u.gif


tikrai ne, viską suprantu mirksiukas.gif

mamos, o ką vasarom jūs tada darot, kai neveikia darželis? g.gif aš turiu galimybę pas senelius išvežti, tik tolokai gana, todėl nesinori kažkaip unsure.gif
Atsakyti
Šiaip jei nėra galimybės palikti vaikų pas senelius ar kur kitur tai pats darželis atostogų laikotarpiui nukreipia vaikus į kitus arčiausius darželius, t.y. į panemunės arba dar kitą kažkokį sanatorinį darželį, tik reik vežioti. Bet pas mus pvz grupėj niekas nesinaudoja šituo pasiūlymu, matyt visi turi kur palikt. Aš tai dar nežinau kur reiks palikinėt, nes atostogausiu tik 2 savaites, tai reiks kažką galvoti. O tempti į kitą darželį kažkaip nesinori ir pats vaikas nenori, nes nei vienas iš jų grupės neis ten, o jis toks bailiukas, tai gali sunku būt su visai svetimais.
Na bus matyt, gal savaitę pas vienus senelius, savaitę pas kitus, pora savaičių su mumis, kaip nors pratempsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas Rutene, gal gali pasakyti nuo keleriu Rokutyje priima i lopselio grupe, nes minejai kad pati savo mazaja leisi, ir as noreciau tik nezinau nuo keleriu galima? g.gif Labai busiu dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 04 20, 11:41)
Labas Rutene, gal gali pasakyti nuo keleriu Rokutyje priima i lopselio grupe, nes minejai kad pati savo mazaja leisi, ir as noreciau tik nezinau nuo keleriu galima?  g.gif  Labai busiu dekinga uz atsakyma  smile.gif


Aš ne rutenė, bet galiu pasakyt kad į lopšelio grupę priima maždaug nuo 2 metų, nu ten plius minus keletas mėnesių. Bet ten papulti ne taip paprasta, nes ima nedaug vaikų (buna apie 10-12), ir užrašyt reik vos gimusius ir visa grupė sukomplektuojama prieš gerus metus.
Atsakyti
O jus zinot,kadagal istatyma jusu vaika turi priimti i darzeli ten kur jis reigistruotas ir toks pasakymas kad nera vietu negalioja.Jei sako nera vietu reiskia i ta vieta yra priimtas vaikas ne pagal registracija. g.gif g.gif g.gif g.gif
Mano puske dirba aukletoja bet ne sitam darzeli tai mane apsviete truputi tuose reikaluose. g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Cia tai teisybe smile.gif ir as jau seniai girdejau, kad privalo priimti ten kur registruotas, jei ne tai yra priimtas kitas vaikas. Mums ir priklauso rokutis,nes Rokuose, daugiau kaip dvidesim metu as gyvenu ir vaikas ten registruotas. smile.gif O del amziau tai taip ir maniau, kad nuo dvieju. smile.gif
Atsakyti
Galiu pasakyt kad į šį darželį tikrai registruoja vaikus iš kitų rajonų (panemunės, aleksoto ir kt.), o paskui sako kad vietų nėr. Bet man asmeniškai taip nebuvo kad sakytų grupė jau pilna ir nėr vietos. Nors vienai pažystamai yra taip buvę, jos vaikas registruotas Rokuose, o vietos nėra. Aš turbūt būčiau triukšmą pakėlusi g.gif
Atsakyti
Tai sitam darzeli ir is garliavos yra vaiku priimta.Nors pati nezadu i sita darzeli leisti vaiko,bet aisku negalima sjauti i vandeni kad veliau netektu gerti,taciau del visa ko nuejau ir uzsirasiau tai jau nuo rudenio maziuka galeciau leisti,bet pasake kad nera jau vietos i ta mazu grupe ir liepe ateiti nuo triju metu.Kolkas dar nieko nesakiau bet jeigu taip atsitiktu kad tektu vesti i sita darzeli tada jau veja nemaza pakelciau jei pasakytu kad vietu nera doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
O kurios mamos nori vesti ir sakys nera vietos tai nebijokit drasei sakykit kad priklauso.ir del vieno vaiko jos turi kazka daryti,o ne sakyt vietu nera cia didziausia nesamone smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Va būtent į tą lopšelio grupę ir yra pagrindinės problemos. Nuo 3 metų kažkaip mažiau problemų su vietom, gal dėl to kad grupės didesnės nuo 3 metų. Nes nuo 2 metų tai mažiau vaikučių į grupę ima, bet tikrai sutinku kad pirmenybė turi būti pagal gyvenamą vietą, o ne pagal atneštus kyšius, pažystamus ir pan. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2007 04 23, 08:36)
Va būtent į tą lopšelio grupę ir yra pagrindinės problemos. Nuo 3 metų kažkaip mažiau problemų su vietom, gal dėl to kad grupės didesnės nuo 3 metų. Nes nuo 2 metų tai mažiau vaikučių į grupę ima, bet tikrai sutinku kad pirmenybė turi būti pagal gyvenamą vietą, o ne pagal atneštus kyšius, pažystamus ir pan.  schmoll.gif


Pritariu visu 100 procentu smile.gif smile.gif smile.gif ,nors pasirodo sitam darzeli yra kitaip. g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 04 20, 13:41)
Labas Rutene, gal gali pasakyti nuo keleriu Rokutyje priima i lopselio grupe, nes minejai kad pati savo mazaja leisi, ir as noreciau tik nezinau nuo keleriu galima?  g.gif  Labai busiu dekinga uz atsakyma  smile.gif

Labas, jaukaip matau tau paaiskino situacija ax.gif Siaip pagal istatyma i lopselio grupes yra dvieju rusiu: nuo 1 metu ir nuo 2 metu. Kadangi nuo 1 metu, turi buti atskiras meniu ir dar daug daug kitu reikalavimu musu darzelis turi paklausa ir nuo 2 metu, todel pasirinko kita varianta nuo 2 metu. Grupeje negali buti daugiau kaip 15 vaiku, todel su vietom problematiska. Nors pati dirbu jame, bet savo dukryte uzrasiau po gimimo praejus 2 sav. kad nekiltu kokiu nors priekaistu ar siaip pletku.

QUOTE(Nananina @ 2007 04 20, 14:26)
O jus zinot,kadagal istatyma jusu vaika turi priimti i darzeli ten kur jis reigistruotas ir toks pasakymas kad nera vietu negalioja.Jei sako nera vietu reiskia i ta vieta yra priimtas vaikas ne pagal registracija. g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
Mano puske dirba aukletoja bet ne sitam darzeli tai mane apsviete truputi tuose reikaluose. g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Sutinku su tavim, taip pagal istatyma pirmenybe teikiama vietos gyventojams, t.y registruotiems Rokuose, taciau surikti 15 vaiku i lopselio grupe is Roku nera problemu, taip kad gali neuztekti vietu ir patiems rajono gyventojams. Kitas dalykas, atejus reikia butinai pasakyti, kad esate is Roku ir jei kiltu problemu del vietu paprasyti parodyti sarasa vaiku, jame yra surasyti visu vaiku gyvenamosios vietos, ir paaiskinti,kad mums yra pirmenybe. Manau, graziai sprendziant problemas, neturetu ju buti, o tik tada kelti veja, kai grazios priemones nepasiteisina ir iseina uz visu istatymu ribu. Dar kas gali buti, jeigu jus atvesite vaika rugsejo menesi ir pasakysit kad mums priklauso mes esam Roku gyventojai, gali ir neuveikti sita taktika, todel, kad kaip jau buvo mineta, sarasai sudaromi gana anksti, ir neisvarys kito vaiko kuris lauke vietos 2 metus, nors ir is kito rajono. Norint uzsitikrinti vieta pasirupinkite ja is anksto, juk ar taip sunku, tada manau nebus jokiu neaiskumu.
Atsiprasau uz ilga komentara, bet gal bus aiskiau g.gif
Atsakyti