Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vaikų darželis "Rokutis"

QUOTE(Linax @ 2007 04 20, 15:06)
Galiu pasakyt kad į šį darželį tikrai registruoja vaikus iš kitų rajonų (panemunės, aleksoto ir kt.), o paskui sako kad vietų nėr. Bet man asmeniškai taip nebuvo kad sakytų grupė jau pilna ir nėr vietos. Nors vienai pažystamai yra taip buvę, jos vaikas registruotas Rokuose, o vietos nėra. Aš turbūt būčiau triukšmą pakėlusi  g.gif


Man taip ir buvo, pasake kad vietos gauti man jokiu sansu nera, nors ir vaika norejau vesti tik po 2m, jam dabar 1,5m.Ir dar pavadino nepareiginga, nes matai kitos ateina vaikus uzrasyti ka tik gimusius ar net su pilvukais. g.gif ir jokios reiksmes neturi kad mano vaikiukas Rokuose registruotas.
Atsakyti
Bet įdomiausia tai, kad savivaldybėse visur pabrėžiama, kad darželiai privalo priimti vaikus pirmiausia pagal gyvenamą vietą, po to tuos , kurių broliai ar seserys eina į tą darželį, o tik po to jei lieka vietų visus kitus norinčius. Tai įdomu ar nenusižengia darželiai priimdami pagal paraiškų datą,o ne pagal gyvenamą vietą g.gif . Reiktų pasidomėti....... kaip čia dabar išeina g.gif
Atsakyti
Brangiosios mamytes,i darzeli priema pagal gyvenama vieta,o ne pagal kada pareiskima parasai.Bet,deja Rokuti daug ne rokiniu vaiku,todel taip ir sneka,kad reikia parasyti anksti pareiskima ir panasei.
Manyciau pirmiausia reikia,visus neregitruotus iskeldinti,o tada vietos tikrai uzteks ir Roku vaikams. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nananina @ 2007 11 05, 20:10)
Brangiosios mamytes,i darzeli priema pagal gyvenama vieta,o ne pagal kada pareiskima parasai.Bet,deja Rokuti daug ne rokiniu vaiku,todel taip ir sneka,kad reikia parasyti anksti pareiskima ir panasei.
Manyciau pirmiausia reikia,visus neregitruotus iskeldinti,o tada vietos tikrai uzteks ir Roku vaikams. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif



Bet kaip visą tai direktorei išaiškinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linax @ 2007 11 06, 11:37)
Bet kaip visą tai direktorei išaiškinti  g.gif


Va butent kodel as savo vaika turiu kazkur vezti i kita darzeli, jei jam iki savo priklausancio darzelio vos 5 minutes ejimo g.gif Na siaip tai as is direktores kalbos supratau kad reikia kisiuko ir viskas bus o.k.Bet kazkaip nei to kysio noris nest, nes nepriklauso, nei bartis nesinori blink.gif
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2007 11 07, 15:15)
Va butent kodel as savo vaika turiu kazkur vezti i kita darzeli, jei jam iki savo priklausancio darzelio vos 5 minutes ejimo g.gif Na siaip tai as is direktores kalbos supratau kad reikia kisiuko ir viskas bus o.k.Bet kazkaip nei to  kysio noris nest, nes nepriklauso, nei bartis nesinori  blink.gif


Aš irgi labai nusistačiusi prieš kyšius schmoll.gif Kodėl turim nešti už tai, kas ir taip mum priklauso.
Tik gerai, kad mum pasisekė patekti į priklausantį darželį, tai pyktis ir neteko. ax.gif
Atsakyti
Na kitos iseities turbut ir nera, nes paklausinejus kitu pazystamu tai jie arba nese kisius arba toki skandala pakele, kad direktore is kart laisva vieta atrado. Vienu zodziu nezinau ka ir daryt blink.gif
Atsakyti
Nu sunki užduotis doh.gif
O taip norisi, kad vaikui būtų geriau, ir lankytų darželį netoli namų... O be to ir darželis ne prastas tongue.gif
Na linkiu sėkmės kariaujant box.gif
Atsakyti
gal kas mane galėtų "apšviesti" blink.gif ? kiek žinau ir čia jau skaičiau, kad pirmenybė papuolant į darželį yra pagal vaiko registracijos vietą g.gif o vakar "Rokučio" direktorė mums pareiškė, kad NE, tik pagal prašymo pateikimo datą blink.gif tai visai susibalamūtinau kieno čia teisybė unsure.gif
Atsakyti
Nu kas per nesamone,ne pagal pareiskima o pagal registracija.Tai pagalvokim sakykim as gyvenau Vilniui ir atvaziavau gyvent i Rokus,tai ka as vaika turesiu veziot kazkur i kita krasta kaip mes gyvenam Rokuose. smile.gif smile.gif smile.gif
Mano viena giminaite atsikrauste gyvent prie ankologines ligonines sia Kaune,nuejo i darzeli pries dvi savaites pasake kad mes jau cia registruoti,ir viskas be jokiu problemu sekmingai vaikai eina i ta darzeli,ir sake nebuvo jokiu kodel neparaset pareiskimo pries desimt metu,taip kaip cia reikalaujama.
As kaip nuejau pas sita vedeja tai irgi sake nera vietos,bet kaip pasakiau visa sita reikala tada iskarto pradejo kalbeti,nu taip viskas imanoma,tik aisku nereikia cia svietimo ir pan.Tai supratau kad sakiau teisybe,kad pagal registracija. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
mums dar taip pasakė, kad nesvarbu kad jus padavėt pareiškimą prieš metus, kad dar galim ir nepapult, nes jau kaip vietų nėra tai oiiiii...... schmoll.gif
o dar kaip pasakiau kad norėčiau nuo pavasario leisti, kai 2 metukai sueis........... tai oii oiii oiii neee neee doh.gif

žodžiu daug Š... primalė, daug neee neeee buvo....

pirmą kartą sutikau tokį žmogu, bekalbant buvo aišku kad reiktų kokio mažo 100 litukų. ir vieta kaip mat atsirastų.....
bet šituo atveju, tai jau mano nuomonė čia tvirta NEEEEE.
Atsakyti
Gal reikia paprašykit parodyti vaikų sarašą ir tegu suskaičiuoja kiek vaikų yra iš Rokų o kiek ne, ir ką tada kalbės g.gif
Manau kiekvienoj grupėj kokia 15-20 proc. (jei ne daugiau) vaikų yra NE IŠ ROKŲ!!!
Teoriškai pirmenybė registruotiems, o praktiškai tai velniai žino kam doh.gif
jei nebėra ką daryti, ir norit ieškoti teisybės, siulai kreiptis į savivaldybę ir pasiaiškinti situaciją, nes kiekvienais metais darosi vis daugiau betvarės ten.
Atsakyti