Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vaikų darželis "Rokutis"

QUOTE(daiwulencija @ 2010 04 08, 15:52)
labas,
čia turi omeny auklėtoją Janiną? pagal pavardes nelabai žinau sad.gif



Taip Janina aukletoja , nes jau nebezinom ko imtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraTT @ 2010 04 08, 14:49)
Gal galit pakomentuoti apie aukletoja Matiusiniene, nes praejus vos ne metams , pradejo daryti problema paliekant vaika , labai rekia ja pamates.
papasakokite, gal kas susidurete, nes nebezinau ka daryti, vaikas psichologiskai ir kelnes padaro su ja ir vemia ir jam sako kad galva skauda, ir man tokia situacija nebepatinka
aciu uz atsakymus


o cia kartais nelopselinuku?
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2010 05 05, 16:31)
o cia kartais nelopselinuku?



taip, lopselinuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2010 05 05, 16:32)
taip, lopselinuku smile.gif



va va ir mano mazoji nuo pat pirmu dienu nenori likti kaip dirba JAnina..., o kaip SAndra tai visai neblogai... labai jau man nepatinka tas aukletoj keitimas, bet ko gero tai neisvengiama verysad.gif
Atsakyti
Niu , labai idomiai cia prisiskaiciau smile.gif kita savaite eisiu savo mazute uzrasyti smile.gif ziuresim ka vedeja pasakys. Mums db 3 men. tai kazin, ar tures vietu po dvieju metuku smile.gif g.gif unsure.gif blink.gif
Atsakyti
Vietų gal ir bus, bet pirmi eilėje nebūsit, nes užsirašiusiu jau tikrai yra, tame tarpe ir mes 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Kas vesite vaikučius nuo rugsėjo į lopšelinukų grupę, t.y. nuo 2 metukų? ... Pas kokią auklėtoją? Gal kas žinot kiek lopšelinukų grupių iš viso yra Rokutyje?
Atsakyti
Sveiki, mes užrašėm savo mergytę, kai jai buvo 2 mėn. Dabar jai beveik 2 metai, į lopšelio grupę netilpo - penkta po brūkšnio. Va taip va būna pasirodo Rokutyje.... Tai kada čia reikia užsirašyt, kad tilptų g.gif
Atsakyti
O kaip Jums auklėtoja Dalia Šimkaitienė? Gal kas žinot? Ketinu vesti savo klecką pas ją į grupę...
Atsakyti
QUOTE(kaimynele @ 2014 04 17, 09:43)
O kaip Jums auklėtoja Dalia Šimkaitienė? Gal kas žinot? Ketinu vesti savo klecką pas ją į grupę...




Sveika, mano vaiko aukletoja buvo Simkaitiene, tik patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif
Negaliu nei vieno zodzio blogo pasakyti, labai aktyvi aukletoja, puikiai sutaria su vaikais, visada noriai likdavo vaikas pas ja, net ir dabar, jau kai i trecia klase mokyklos eina, vis sako kaip jam darzelyje gera buvo. Kas man labai patiko, kad si aukletoja neatsirenka numyletiniu, kazkaip sugeba visus vaikus vienodai vertinti. Bendraudama su grupes tevais taip pat negirdejau, kad kuriam nors ji nepatiktu, na tikrai superine, mano nuomone pati sauniausia aukletoja is sito darzelio. ax.gif
Atsakyti
Labu,
Turim nuo rudens keliauti lyg ir i drugeliu gr,gal kas turi ka apie tai pasakyti? smile.gif
O kaip bendrai darzelio atosfera, nuotaikos,rinkliawos bureliai ir pan.?
Turim galimybe keliauti ir i kita darza arciau namu,bet jis bus mokykloje,naujai irenginejamas.kazkaip labai dwejoju kur leisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuzil @ 2014 06 25, 15:43)
Labu,
Turim nuo rudens keliauti lyg ir i drugeliu gr,gal kas turi  ka apie tai pasakyti? smile.gif
O kaip bendrai darzelio atosfera, nuotaikos,rinkliawos bureliai ir pan.?
Turim galimybe keliauti ir i kita darza arciau namu,bet jis bus mokykloje,naujai irenginejamas.kazkaip labai dwejoju kur leisti  doh.gif



Sveika, siaip atmosfera tikrai gera, daug veiklos ir renginiu vaikams mirksiukas.gif
Viskas priklauso nuo to, pas kokia aukletoja eis lelius Jusu, yra tikrai labai sauniu, bet yra ir keletas tikrai ne kokiu g.gif Nezinau kokioj grupej kokios aukletojos dirba, pasiklauskit diektores, tikrai pasakys manau net ir telefonu 4u.gif
Pvz, sakau grynai savo nuomone, Janina Matiusiniene - TIKRAI NELEISCIAU savo vaiko pas ja! Regina is A raides pavarde jos, tiksliai dabar nepamenu, bet irgi ne kas schmoll.gif
As siaip pati esu lankiusi si darzeli dar "rusu laikais biggrin.gif " Mano aukletoja buvo ta Janina, pas kuria nepatariu leisti vaiko, nors man neblogai viskas kaip vaikui tada buvo, bet dabar ji laaaabai pasikeitus. Kiek teko gitdet is tikrai patikimu draugiu, kurios vede vaikus pas ja, tai neduok dieve, jai tie vaikai dzin, sedi ir mezga per dienas, vaikai daro ka nori, nu atsirenka keletga "mylimuku" tokiu ramiu ir sedi su jais ir vis mezga ar skaito knygas...su vaikais uzsiimai labai minimaliai ir siaip yra pas ja mylimi ir nemylimi vaikai schmoll.gif
Ta Regina tai kiek zinau per griezta, nera pas ja potraukio su vaikais bendrauti, salta tokia...
Kaip minejau, jei vaikas pas Dalia Simkaitiene papuls, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu nereali ji man, jos pasaukimas su vaikais dirbt mano akim ziurint, ir drausme ir lavinimas, ir bendravimas, ir nuosirdumas jos (teko kazkada slaptai paklausyti kaip vede uzsiemima vaikams, nu ji nemate, kad ryte nesenai atvedus atejau vaika vel pasiimt) tai tikrai super, noreciau taip moket bendraut su vaikais, juos sudomint...o ir siaip apie ja jau rasiau 4u.gif
Dar kiek girdejau lopselyje dirba tikia Sandra, tai irgi atsiiepimai tik patys geriausi smile.gif
Apie kitas aukletojas nieko blogo neesu grudejusi, tikiuosi padejau mirksiukas.gif
Atsakyti