Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vaikų darželis "Rokutis"

QUOTE(safara @ 2007 11 19, 15:42)
Bet tai kur tada logika, jei darzelis po langais, o turi vezti vaika kazi kur? blink.gif Be to ir ne visi turi galimybiu ta vaika vezioti i kita miesto gala. schmoll.gif



QUOTE(Nananina @ 2007 11 19, 18:13)
Nu matai gal jiems paranku vezioti vaika,gal i darba vaziuoja pro sali.Bet ir as pritariu kad nesamone tasyti ta vaika,jeigu darzelis matosi per langa,bet cia tik mano nuomone. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif


Reikalas tame, kad nera vietu tame darze, prie musu verysad.gif IR as suprantu, kad NERA VIETU, suprantu, kad vaikai priimami pagal eile, o ne vien del to, kad as cia gyvenu , o kitas gyvena toliau.
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2007 11 01, 12:12)
Man taip ir buvo, pasake kad vietos gauti man jokiu sansu nera, nors ir vaika norejau vesti tik po 2m, jam dabar 1,5m.Ir dar pavadino nepareiginga, nes matai kitos ateina vaikus uzrasyti ka tik gimusius ar net su pilvukais. g.gif ir jokios reiksmes neturi kad mano vaikiukas Rokuose registruotas.



QUOTE(Imute @ 2007 11 10, 14:05)
gal kas mane galėtų "apšviesti" blink.gif ? kiek žinau ir čia jau skaičiau, kad pirmenybė papuolant į darželį yra pagal vaiko registracijos vietą g.gif  o vakar "Rokučio" direktorė mums pareiškė, kad NE, tik pagal prašymo pateikimo datą blink.gif tai visai susibalamūtinau kieno čia teisybė unsure.gif


man irgi sakė vedėja, kad vietų nebus ir po 1,5 m. smile.gif maždaug pasakiau ir viso gero, bet aš užsispyriau, kad prašymą vistiek rašysiu, nes gal kiti atsiims savo vaikus ir pan. tai tokia nepatenkinta leido parašyti prašymą. tai jeigu jau pagal gyvenamą vietą mane veja lauk ir nenori net prašymo priimti, tai ką sakys kituose darželiuose, kur man nėra jokios pirmenybės pagal įstatymą?
Atsakyti
sveikos smile.gif
mes pareiškimą Rokutyje pridavėm pernai birželį, o lankyt pradėsim 2009m rugsėjį. Užsirašėm daugiau nei prieš du metus ir kaip supratau priims smile.gif ps: mes Rokuose gyvenam smile.gif
Atsakyti
na nepykit taip zmones... 4u.gif
supraskit, darzelis yra mazas, t.y. tik 6 grupes... antros pvz lopselio grupes nera kur ikisti.. o dar isivaizduokit, dabar lopselyje yra 15 vaiku, taip? aukletojos ir taip vos sukasi... tai manau jei lopselyje patalpintu 30 vaiku (pagal jusu visu pageidavimus) tai ir ta pati geriausia Sandra (beje ir Vidmante thumb_yello.gif ) geriausiu atveju atsidurtu durnyne...
Atsakyti
gaila mes pražiopsojom šiemet atvirų durų dieną doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos mamos,
Mano abi dukrytės lanko šį darželį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Eina į jį su malonumu, joms jis labai patinka clap.gif Jokių priekaištų neturiu nei auklėtojoms, nei pačiai direktorei. Su vyru esame patenkinti, pakištukų duoti neteko, o rinkliavas, kurios yra beveik visuose darželiuose, panaudoja tinkamai. Netgi atsiskaito: pasako ką pirko, kam skyrė. Darželis remontuojamas, tvarkomas, keičiami langai.
Ačiū šauniam Rokučio darželio kolektyvui. Sėkmės Jums hi.gif
Atsakyti
sveikos,perskaiciau temele ir nusprendziau ir as pasisakyti,vaikai mano abu jau baige darzeli,maziukas dabar jau treciokas!apie aukletojas tai kaip ir snekejo visokiuyra ,kaip mes lankem grupej buvo 2 aukletojos,vaikai labai skiria gerus zmones,budavo atvedu i darzeli pamato viena aukletoja tai veideliai nusvinta ,o kita i asaras ir neliksiu,labai galiu pagyrti aukletoja Linute 4u.gif ,nuostabus zmogus,tokiu reta!O APIE DARZELIO DIREKTORE TAI NIEKO GERO.kad kysininke tai tikra tiesa.as tai nedaviau,nors tais laikaisdar lopselio nebuvo,o vaikus priimdavo nuo 3 metu,maniskiui 3 turejo sueiti spalio viduri,tai nuo rugsejo matai neprieme vietu nera ,o jau nuo spalio vidurio vieta kazkaip atsiranda g.gif ,zinoma uzsiregistravus buvau kaip vaikui buvo keli men,o drauge tai nese,kol nedave tai vietu nebuvo,o kaip dave pakisele tai ir vietele atsirado mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis mamo vaikas einaa i si darzely . eiles i darzely lauken metus as pareiskima parasau kai vaikau buvo metai .direktorai davau bet neime nes sake kad ir taip rinklevu buna nesisvaistyk ,man ji saunaule.ir isvis aukletojos labai geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2008 12 12, 21:54)
sveikos,perskaiciau temele ir nusprendziau ir as pasisakyti,vaikai mano abu jau baige darzeli,maziukas dabar jau treciokas!apie aukletojas tai kaip ir snekejo visokiuyra ,kaip mes lankem grupej buvo 2 aukletojos,vaikai labai skiria gerus zmones,budavo atvedu i darzeli pamato viena aukletoja tai veideliai nusvinta ,o kita i asaras  ir neliksiu,labai galiu pagyrti aukletoja Linute  4u.gif  ,nuostabus zmogus,tokiu reta!O APIE DARZELIO DIREKTORE TAI NIEKO GERO.kad kysininke tai tikra tiesa.as tai nedaviau,nors tais laikaisdar lopselio nebuvo,o vaikus priimdavo nuo 3 metu,maniskiui 3 turejo sueiti spalio viduri,tai nuo rugsejo matai neprieme vietu nera ,o jau nuo spalio vidurio vieta kazkaip atsiranda  g.gif ,zinoma uzsiregistravus buvau kaip vaikui buvo keli men,o drauge tai nese,kol nedave tai vietu nebuvo,o kaip dave pakisele tai ir vietele atsirado mirksiukas.gif

Na, niekas iš manęs nieko nereikalavo jokių kyšių ir net duoti nebandžiau. Laukiau eilėje kaip ir visi.
Direktorė labai maloni ir šauni moteris.
O Jūs kartais nepagalvojote, kad kas nors atsisakė pvz. ir todėl vieta atsirado g.gif
Kyšio nedavėte, bet esate tikra, kad kyšininkė.


O šiaip tai nesuprantu, patys žmonės lenda su tais kyšiai ir t.t, o po to bėga čia į forumus ir skundžiasi. Tai kam taip daryti. Nori kažkokios paslaugos privilegijos, o po to vaje , vaje kyšininkė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2008 12 15, 13:10)
Na, niekas iš manęs nieko nereikalavo jokių kyšių ir net duoti nebandžiau. Laukiau eilėje kaip ir visi.
Direktorė labai maloni ir šauni moteris.
O Jūs kartais nepagalvojote, kad kas nors atsisakė pvz. ir todėl vieta atsirado g.gif
Kyšio nedavėte, bet esate tikra, kad kyšininkė.
O šiaip tai nesuprantu, patys žmonės lenda su tais kyšiai ir t.t, o po to bėga čia į forumus ir skundžiasi. Tai kam taip daryti. Nori kažkokios paslaugos privilegijos, o po to vaje , vaje kyšininkė doh.gif

as pati rokuose gyvenu nuo pat gimimo,ir ne is vieno tai girdejau,o is tu kuriu girdejau tikrai patikimi zmones smile.gif
Atsakyti
sveikos ten tikrai nereike daut ,o kad priina spaly tai narmalu nes mazukus po kilis ivedineja kas pora savaiciu kad visi iskart reks ka tom aukletojom daryt? saubas
Atsakyti
Aš apie šitą daržiuką ir jo direktorę esu labai geros nuomonės.

Tokios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif direktorės dar paieškot reik.

O kas liečia kyšius, sutinku su saigmos drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nuomonę.
Atsakyti