Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglei šokas dėl būsimo broliuko ar sesutės

QUOTE(Keilada @ 2014 08 24, 13:46)
Įdomiai taip tas draugas pasimetęs jaučiasi, kaip nesijaus - po pusės metų moteraitė,  su kuria turbūt nė nesieja savo ateities laukiasi nuo jo vaiko.


Vargšiukas..Iš kur jam, nabagėliui, žinoti, kad po sekso vaikai gimsta..O jau kad moteriškė pusės metų draugystę gali laikyti kažkuo rimtesniu nei vienos nakties nuotykiu - apskritai, nesusipratimas. Vargšas vyras, neleido jam neįpareigojančiu seksu pasidžiaugti, vaiką užstatė, ragana, nu... doh.gif
Atsakyti
O jei psichologas tą patį jums pasakytų-irgi kategoriškai atmestumėte??? Elgiatės kaip nesubrendėliai abu, o jau reikėtų turėti proto. Bet yra tokių neužaugančių suaugėlių.
Atsakyti
Kodel abu? Vyras gi nezinojo, kad moteris ruosiasi nuo jo pastoti. Tai ir nenorejo susipazint su mergaitem, o kam jam?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 29, 13:13)
Kodel abu? Vyras gi nezinojo, kad moteris ruosiasi nuo jo pastoti. Tai ir nenorejo susipazint su mergaitem, o kam jam?


tas 53 metų diedas vis dar nežino kaip atsiranda vaikai?
Atsakyti
QUOTE(Žilinskienė @ 2014 08 30, 12:07)
tas 53 metų diedas vis dar nežino kaip atsiranda vaikai?

tai gal moteris melavo, kad ji saugojasi, KT geria ar spirale tipo isidejus. Ar tipo vaisingas ir nevaisingas dienas skaiciuoja.
Apgauna gi moteriskes, kai nori. Tik as kazkaip maniau, kad vyrus "susizvejot" griebiasi nestumu daugiau paaugles, o cia moteris 40 metu blink.gif Lyg turetu but labiau atsakinga......

Pagalvojus, ziaurus tas vyru likimas. Uzsimanys moteris ir "suvystys" vyra nestumu ir tipo netycia, susirasom davai dabar, man gi svarbu tai blink.gif Nesistebiu, kad vyrai/vaikinai nenori savo moteru/merginu vest, kai jos apie nestuma pranesa, gi ne vienas sitaip pasirodo apgautas gali but.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 08 30, 17:56)
tai gal moteris melavo, kad ji saugojasi, KT geria ar spirale tipo isidejus. Ar tipo vaisingas ir nevaisingas dienas skaiciuoja.
Apgauna gi moteriskes, kai nori. Tik as kazkaip maniau, kad vyrus "susizvejot" griebiasi nestumu daugiau paaugles, o cia moteris 40 metu  blink.gif Lyg turetu but labiau atsakinga......

Pagalvojus, ziaurus tas vyru likimas. Uzsimanys moteris ir "suvystys" vyra nestumu ir tipo netycia, susirasom davai dabar, man gi svarbu tai  blink.gif Nesistebiu, kad vyrai/vaikinai nenori savo moteru/merginu vest, kai jos apie nestuma pranesa, gi ne vienas sitaip pasirodo apgautas gali but.


na nežinau, gal tiek daug išsiskyrusių šeimų yra kaip tik todėl, kad moterys juos linkusios priimti kaip protiškai neįgalius, arba šiaip neįgalius ir viskas. Kad ir jūs rašot va koks jis vargšelis- jį apgavo apgavo. Aš taip suprantu, kad ji labiau norėjo vaiko, nei ištekėti. Ji vaiko ir laukiasi. Ir klausimas buvo ne kaip diedą priversti vesti, o kaip su dukra sutarti. Bet visos sulėkėt su kažkokiais katinimais- seną diedą apgavo.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 08 30, 17:56)
Pagalvojus, ziaurus tas vyru likimas. Uzsimanys moteris ir "suvystys"

Taip. Labai žiaurus. Pagavo nekaltą nabagutį gatvėj, surišo, atsivežė, išprievartavo, o dabar nutiko dar didesnė nelaimė - per prievartą susirašyt nutemps. Nu koks vargšiukas. Kaip tokius gyvenimo išbandymus atlaikyti, kaip tokios neteisybės išvengti... sėdės dabar užrakintas aukštam bokšte ir graudžias ašaras lies... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 31 rugpjūčio 2014 - 18:13
QUOTE(Žilinskienė @ 2014 08 31, 13:12)
Aš taip suprantu, kad ji labiau norėjo vaiko, nei ištekėti.

pagal zinutes kitoj temoj, tai jai labai svarbu isteket. Itariu, kad net svarbiau uz nestuma.

QUOTE(hi (: @ 2014 08 31, 18:10)
Taip. Labai žiaurus. Pagavo nekaltą nabagutį gatvėj, surišo, atsivežė, išprievartavo, o dabar nutiko dar didesnė nelaimė - per prievartą susirašyt nutemps. Nu koks vargšiukas. Kaip tokius gyvenimo išbandymus atlaikyti, kaip tokios neteisybės išvengti... sėdės dabar užrakintas aukštam bokšte ir graudžias ašaras lies...  verysad.gif

o jus pagalvokit is kitos puses. Esat jauna, grazi, netekejus ir nenorit dar teket, vaikais uzsikraut ar ten del kokios priezasties, nesvarbu, bet jus nenorit dar vaiku ar nenorit ju visai. Bet turit vaikina. Jis pasako, kad jis saugosis - naudos prezervatyvus. Jus apsidziaugiat - nereikes KT gert, i save chemijos kist. Bet... vaikinas tuos prezervatyvus prabado. Nes jis nori vaiku. Jis pats nutaria, kad tures su jumi is psio. Ar tada bus teisinga is jusu saipytis ir nabagute vadint? Kazin. O koks skirtumas bus tada tarp jusu ir jo? Jokio. Abu pasitikejot, abu suklydot pasitikeje.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 18:32)
pagal zinutes kitoj temoj, tai jai labai svarbu isteket. Itariu, kad net svarbiau uz nestuma.
o jus pagalvokit is kitos puses. Esat jauna, grazi, netekejus ir nenorit dar teket, vaikais uzsikraut ar ten del kokios priezasties, nesvarbu, bet jus nenorit dar vaiku ar nenorit ju visai. Bet turit vaikina. Jis pasako, kad jis saugosis - naudos prezervatyvus. Jus apsidziaugiat - nereikes KT gert, i save chemijos kist. Bet... vaikinas tuos prezervatyvus prabado. Nes jis nori vaiku. Jis pats nutaria, kad tures su jumi is psio. Ar tada bus teisinga is jusu saipytis ir nabagute vadint? Kazin. O koks skirtumas bus tada tarp jusu ir jo? Jokio. Abu pasitikejot, abu suklydot pasitikeje.


Na nori ištekėti, ir kas tokio blogo? Kiekvienas sukasi kaip moka. Gal ji graži, jaunatviška, gal skaniai gamina, gal jam su ja lovoj gerai. Visa tai ką parašiau tai yra jų gyvenimas, jų pasaulis ir kaip jie ten tariasi ar nesitaria - taip ir turi.
Ir iš kitos pusės pagalvojus - nematau niekaip apgaulės iš jos pusės. Jokios apgaulės nematau. 53 metų diedas ir yra 53 metų. Ne pirma ji jo lovoj, ir jei tas vaikiukas yra, tai tikrai nėra taip kaipjūs sakot. Nebūna taip, kaip nebūna.
Atsakyti
tai gal ir jus vyra nestumu "susizvejojot", kad taip ja palaikot ir nieko blogo tokiam elgesy nematot? Nes man pastoti paciai susigalvojus,be vyro zinios, tai labai negarbinga ir neteisinga. Ir dar paskui prasyt, kad susirasytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 18:32)
O koks skirtumas bus tada tarp jusu ir jo? Jokio. Abu pasitikejot, abu suklydot pasitikeje.

Kaip čia jums dabar pasakyti... matot mano požiūris į šitus reikalus yra dar kitoks. Jei labai bijai su žmogumi susilaukti vaiko, nėra ko su juo gulti lovon. Apskritai. wink.gif
O jūsų nupasakotu atveju skirtumo nebūtų jokio.

Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 19:52)
tai gal ir jus vyra nestumu "susizvejojot", kad taip ja palaikot ir nieko blogo tokiam elgesy nematot? Nes man pastoti paciai susigalvojus,be vyro zinios, tai labai negarbinga ir neteisinga. Ir dar paskui prasyt, kad susirasytu  doh.gif

Pataisymas - čia jūs užsiimat "kaltųjų" paieška, o aš matau paprastai - intymūs santykiai ir vaiko pradėjimas neįmanomas be dviejų dalyvavimo. Jei vyras tame nedalyvautų, tikimybės būti "apgautam" lygiai nulis. Todėl tos aimanos dėl vargšo apgauto vyro kelia šypseną.

Jei jus domina mano asmeninio gyvenimo detalės, tai intymų gyvenimą apskritai pradėjau tik ištekėjus. Kontraceptikų nenaudoju, "už nugaros" vaikų neplanavau ir neplanuoju. Tikiuosi tiek užteks, nes tema šiaip ar taip ne apie mane. Ir beje, net ne apie autorės norą ištekėti. Žmonės labai greiti pagal kelias žinutes "susidarinėti pilną vaizdą apie žmogaus gyvenimą" ir jį nuteisti. Tikiuosi mano "postas" tamstai bus šiokia tokia žinutė apie tai, kaip galima "susifeilinti" su skubotomis "visažinėmis" išvadomis apie žmones. Visokius. wink.gif Gal tiek.
Atsakyti