Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglei šokas dėl būsimo broliuko ar sesutės

QUOTE(Leksa @ 2014 08 31, 19:52)
tai gal ir jus vyra nestumu "susizvejojot", kad taip ja palaikot ir nieko blogo tokiam elgesy nematot? Nes man pastoti paciai susigalvojus,be vyro zinios, tai labai negarbinga ir neteisinga. Ir dar paskui prasyt, kad susirasytu  doh.gif


aš žinoma nėštumu. Kitaip nemoku biggrin.gif
Bet kuriuo atveju nėštumu, nenėštumu ji vyrą susižvejojo, susirado, sutiko. Juoda ji, ar balta ir pūkuota, ji vienodai turi teisę kreiptis pagalbos ir būti išklausyta. Visa tai ką jūs nešiojate uš temos į temą , mano supratimu, yra labai negarbinga ir neteisinga.
Atsakyti
Man asmeniškai šita tema, kai bandoma žmogų prisirišti neštumu yra daugiau negu žiauri. Čia iš vis nusikaltimas prieš vaiką..
Nes teko vaikystėj ''garbė'' stebėti tokią situaciją pas savo draugę - jos mama per neštumą prisirišo jos tėvą, o tais laikais juk buvo negirdėtas dalykas nevest savo vaiko motinos, tai ir apsivedė. Bet patikėkit manim, tai negyvenimas kai tu žinai, jog į šį pasaulį atėjai kaip žaisliukas savo motinai prisirišti kažkokį vyrą prie savęs. Kai matai, kaip tavo tėvai miega atskiruose kambariuose, vienas su kitu nesikalba, ir jei tu neegzistuotum - susikrautu lagaminus ir dėtu kur akys veda. Kai tėvas pradėjo gerti, o prisigėręs visą savo pyktį išliedavo ant kaltininkės - savo žmonos ją smaugdamas vaiko ir jo draugų akivaizdoje. Tokie vaizdai išlieka visam gyvenimui...
Kai kuriems valstybė turėtų uždrausti gimdyti vaikus, nes jei čia ne vaikų traumavimas, tai aš tada nežinau kas čia........
Atsakyti
QUOTE(Ramune8 @ 2014 09 21, 00:41)
Man asmeniškai šita tema, kai bandoma žmogų prisirišti neštumu yra daugiau negu žiauri.

Ši tema ne apie tai. Ir kaži ar apskritai dar aktuali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 rugsėjo 2014 - 18:04
kai savo gyvenima viesini isnternete,tai visad reikia tiketis, kad zmones pakomentuos ir nebutinai taip, kaip noretusi.
Atsakyti
Tema sukurta ne tam, kad jos gyvenimą komentuotų. Kai kokią temą atidarys tam, kad papasakotų apie savo gyvenimą ir dėl jo norės pasikonsultuoti, tada tie komentarai toje temoje apie jį ir bus "į temą". O dabar joje eina visiški offtopikai. Ir mažiuko berods nebėra taip pat. Tai sakyčiau kaip ir nebėra apie ką net offtopint. wink.gif
Atsakyti
Praktiskai KIEKVIENOJ temoj komentuojama ne vien tai, ko prasoma. Tai gal foruma visai istrint??? Ar jum tik sita tema uzkliuvo? O tada kuo ji tokia ypatinga?

P.S. o is kur zinot, kad vaikiuko nera, nes internete tai lyg ir niekur to neparase?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 23 rugsėjo 2014 - 08:36
Rašė, kad lyg įvyko persileidimas.
Nebuvo lemta taip sakant, viską gyvenimas į vietą sustatė...
Atsakyti
QUOTE(Ramune8 @ 2014 09 24, 17:13)
Rašė, kad lyg įvyko persileidimas.
Nebuvo lemta taip sakant, viską gyvenimas į vietą sustatė...


norėčiau, kad tau taip kas pasakytų, vaikelį praradus.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2014 09 25, 17:11)
norėčiau, kad tau taip kas pasakytų, vaikelį praradus.

ir ka jau cia taip pasake? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 09 25, 19:29)
ir ka jau cia taip pasake?  g.gif


na reiškia ir jai nieko nepalinkėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2014 09 25, 17:11)
norėčiau, kad tau taip kas pasakytų, vaikelį praradus.

Aš pati iškarto taip ir pagalvočiau, ypač po savo tokio elgesio. Savikritikos dar kažkiek turiu...
Atsakyti
Zodziuose "nebuvo lemta" ar "gyvenimas sustate i savo vietas" nieko blogo ar izeidziancio nematau. Ir cia ne del to, kad vyra su nestumu apgavo. Normalus posakiai. Ir jei man kas taip pasakytu, tikrai neisizeisciau, buciau ka kam blogo padarius ar ne.
Atsakyti