Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pastogė

Mielosios, noriu atiduoti duoklę šiam skyreliui...
Šiandien jau mačiau plakančią savo mažylio širdelę..

Labiausiai noriu papasakoti savo nevaisingumo istoriją toms, kurioms nevaisingumo priežastys yra neaiškios...kaip mūsų atveju. Paraše matosi kiek visko mes apturėjome....kiek visko atlikome. Žinau, kad gal tai atrodys visai mažai prieš kai kurias iš Jūsų, bet kai tos priežastys neaiškios tai visai ir nemažai atrodo...
Po nepavykosio pirmojo IVF nusprendėm pailsėti, atsipūsti tiek finansiškai, tiek dvasiškai....
Ėmėm linksmintis, išeiti vis dažniau, aš su draugėmis ir vynelio nevengiau ir netgi kelias cigaretes surūkyti sau leidau, nes šitiek metu buvo ramių, laukimo ir tikejimo, kad gal si menesi..... Leidom sau ir atostogų metu pasilinksminti kaip reikiant ir tikrai tiesiog mėgavomės gyvenimu negalvodami apie pastojimą. Nemaniau tiesa pasakius, kad taip gali nutikti, bet vienas kitas mėnuo ir man pavyko viską savyje atpalaiduoti ir negalvoti...

Buvo suplanuotos ir antros šiais metais atostogos, per kurias maniau pasistengsim jau ir dėl vaikelio, bet ką jūs sau galvojate, mėnesiniu kaip nėra taip nėra..pasidarau testą ir pirmą kartą gyvenime pamatau II, antrą testą, trečią ir visgi II. Mūsų džiaugsmas netelpa krūtinėje....neskubėjome vykome atostogauti, skridome pirmyn atgal su lektuvu, dėl nieko nepergyvenau, jaučiau širdyje kad viskas bus ok. Ramiai laukem pirmojo echo.
O šiandien jau pamačiau plakančią savo kudikio širdelę...Taigi mielosios, ypač tos kurių nevaisingumo priežastys yra neaiškios, svarbiausia yra myleti save, savo gyvenimą, savo vyrą ir mėgautis tuo ką darai, o vaikutį siunčia žvaigždės ir jis pasirenka mus laimingas ir švytinčias smile.gif)))
Atsakyti
aciu uz Pupiskus sveikinimus biggrin.gif miss candy, 2 dejom smile.gif

burbuliacija jums jau sis visas smagumas irgi ne uz kalnu thumbup.gif dabar sekmingai breskit ir sekmes dideles ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerasisernis @ 2014 09 16, 11:06)
Mielosios, noriu atiduoti duoklę šiam skyreliui...
Šiandien jau mačiau plakančią savo mažylio širdelę..

Labiausiai noriu papasakoti savo nevaisingumo istoriją ))




Sveikinimai kuo dideliausi 4u.gif kaip smagu kai taip nutinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nickse @ 2014 09 15, 11:46)
12dpi hcg 871 su uzsaldyta blastute. Ka manot puiku?


Nuosirdiausi sveikinimai!!!Labai grazus skaiciukai, 2 zirniukai pagal skaiciukus!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 09 16, 14:11)
Nuosirdiausi sveikinimai!!!Labai grazus skaiciukai, 2 zirniukai pagal skaiciukus!! wub.gif  wub.gif



kaip gi sekas mishelina, snaigutes jau isidejai? Kiek pamenu turejai darytis su snaig. Ir endo scratch darei ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerasisernis @ 2014 09 16, 12:06)
Mielosios, noriu atiduoti duoklę šiam skyreliui...
Šiandien jau mačiau plakančią savo mažylio širdelę..




O kaip as Tave sveikinu!!! thumbup.gif NUOSTABU!!!Labai tikiuosi ir as tokio stebuklo,nes kazkokia nuojauta man kuzda,kad po pirmo trumpai pavykusio IVF gali pavykti mums naturaliai...irgi neaiskios kilmes nevaisingumas,yra keleta nukrypimu nuo normos,bet ne tragedija,ir astrologu prognozes,jog pavyks kai apie tai negalvosim,zodziu-dingstu is sito skyrelio pusmeciui ir einu tusintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 09 16, 15:23)
kaip gi sekas mishelina, snaigutes jau isidejai? Kiek pamenu turejai darytis su snaig. Ir endo scratch darei ar ne?  4u.gif

Jo jau nuo vakar PUPO, isgyveno tik 1 po atsaldymo, bet tikiuosi kad jau 9men pasiliks, jo ir endo scratch dariausi, tai bandom vel o jeigu ka i Turkus po to varom....Vakar soka gavau nes suzinojau kokia cia No sistema jie ideda tokia kokia atsyla, salde 4 lasteliu embryonus tai atsilus embryonas yra su 2 lastelem toki ir ideda, tai as soko busenoj zinoma net nenoriu ziuret kol kas popieriu kas ten parasyta schmoll.gif

Matau tu irgi procese, tai bus IVF ar paprasta stimuliacija....
Atsakyti
[quote=Gerasisernis,2014 09 16, 13:06]
Mielosios, noriu atiduoti duoklę šiam skyreliui...
Šiandien jau mačiau plakančią savo mažylio širdelę..

Labiausiai noriu papasakoti savo nevaisingumo istoriją toms, kurioms nevaisingumo priežastys yra neaiškios...kaip mūsų atveju. Paraše matosi kiek visko mes apturėjome....kiek visko atlikome. Žinau, kad gal tai atrodys visai mažai prieš kai kurias iš Jūsų, bet kai tos priežastys neaiškios tai visai ir nemažai atrodo...


Labai džiaugiuosi, kad jus aplankė toks stebuklas 4u.gif Bet, žinai, kai kalbama apie neaiškios kilmės nevaisingumą, mane šiek tiek ima pyktis. Man atrodo, kad gydytojai nelabai nori gilintis į mūsų bėdas. Man, pvz., iš pradžių irgi pasakė tokią diagnozę, bet, kaip vėliau paaiškėjo, turiu ir endometriozę, skydliaukės, imuninių problemų, glitimo netoleravimą (tai, pasirodo, sukelia nevaisingumą)...
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 09 16, 15:18)
Jo jau nuo vakar PUPO, isgyveno tik 1 po atsaldymo, bet tikiuosi kad jau 9men pasiliks, jo ir endo scratch dariausi, tai bandom vel o jeigu ka i Turkus po to varom....Vakar soka gavau nes suzinojau kokia cia No sistema jie ideda tokia kokia atsyla, salde 4 lasteliu embryonus tai atsilus embryonas yra su 2 lastelem toki ir ideda, tai as soko busenoj zinoma net  nenoriu ziuret kol kas popieriu kas ten parasyta schmoll.gif

Matau tu irgi procese, tai bus IVF ar paprasta stimuliacija....



Oo, sveikinu tada tapus PUPO. Ai gal tu ir neziurek tu popieriu, nervu nesigadink. Buna implantuojasi ir 4 lasteliu, niekad negali zinot, taip kad belieka tiketis geriausio. O turkus labai gerai kaip atsargini plana turet, ramiau ant sirdies vistiek. Pas mane jie irgi kazkur tolimam atsarginiam plane, jei jau cia niekaip nepavyks. Bet tikiuosi kad nereiks ten vaziuoti visgi..

Jo as eigoj. Antras pilnas IVF. Siuo metu derliu auginu. Nekaip jauciuos jei po teisybej. Energijos 0, apetitas arkliskas, veidas spuogais nuejes, galva maudzia..Kiausides irgi jauciu. Pirma syki kai stimuliavausi nieko nejauciau isvis, o dabar nuo pirmu dienu noris tik lovoj voliotis. Si kart kitoks protokolas, tai ziuriu ir pojuciai kitokie..

O kada tau HCG? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 16 rugsėjo 2014 - 15:32
Labas, merginos, senokia čia lankiausi ir tikriausiai reiktų savaitės, kad perskaityčiau visas naujienas puslapyje smile.gif nuo šiandien aš vėl PUPO smile.gif
Atsakyti
Na va, mergaites, pamatem ir mes savo sirdute wub.gif as tai tik is antro karto, nes toli tas kompas - neizlibinau biggrin.gif susimatysim su zirniuku geguze bigsmile.gif ir dar gera naujiena, kad kiausides tvarkingai susitraukineja ir nebereikes jokiu papildomu tableciu vartot thumbup.gif

QUOTE(burbuliacija @ 2014 09 16, 14:29)
Jo as eigoj. Antras pilnas IVF. Siuo metu derliu auginu. Nekaip jauciuos jei po teisybej. Energijos 0, apetitas arkliskas, veidas spuogais nuejes, galva maudzia..Kiausides irgi jauciu. Pirma syki kai stimuliavausi nieko nejauciau isvis, o dabar nuo pirmu dienu noris tik lovoj voliotis. Si kart kitoks protokolas, tai ziuriu ir pojuciai kitokie..


Gero derliaus tau, Burbuliacija 4u.gif Noriu tiketi, kad bloga savijauta, tai geras zenklas - paziurek kuom man viskas uzsibaige biggrin.gif laikykis! 4u.gif

QUOTE(Airina30 @ 2014 09 16, 16:08)
nuo šiandien aš vėl PUPO smile.gif


Sveikinimai! 4u.gif gero kibimo! smile.gif
Atsakyti
Sulaukiu ats 0,10
Atsakyti