Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

Atsiprasau gal biski ne į temą, bet gal kam bus naudinga parduodame viena dekorine likusia plytele 20*60 MIDIAN VERDE INS PUNTO, dek. plytelė už 25LT http://www.iris.lt/e...nto-dek-plytele.
Tai pati liko apie baltos fugos Ceresit specialiai vonioms ir grindims pilko atspalvio beveik visas kiekis 1kg. Uz simbolini atlygi atiduotumem vistiek mums nebereikia. Kiekius galesiu patikslinti namie paziurejus.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 09 19, 11:24)
o kam apskritai dejot duris su stiklais? Del grozio?

Cia ne apie vonios rasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 17:23)
Cia ne apie vonios rasiau 4u.gif


Supratau. Zinau, kad ne i vonios tema, bet vistiek paklausiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 09 19, 17:48)
Supratau. Zinau, kad ne i vonios tema, bet vistiek paklausiau  smile.gif

Tada atsakymas butu, kad del sviesos, del lengvumo pojucio. Nes kaina tai lygiai tai pati gaunasi, ar su stiklu, ar be jo. Jums negrazu su stiklu? Stiklas bus vientisas, be jokiu pertvaru, per visas duris.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 17:51)
Tada atsakymas butu, kad del sviesos, del lengvumo pojucio. Nes kaina tai lygiai tai pati gaunasi, ar su stiklu, ar be jo. Jums negrazu su stiklu? Stiklas bus vientisas, be jokiu pertvaru, per visas duris.


del grozio tai man reikia bendro vaizdo ne atskiru duru, buna grazios be stiklo buna su stiklu. Del valymo nenoreciau , del sviesos vakare jeigu miegamuosiuose kambariuose ir siaip vaikai iskult lengvai gali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 09 19, 18:08)
del grozio tai man reikia bendro vaizdo ne atskiru duru, buna grazios be stiklo buna su stiklu. Del valymo nenoreciau , del sviesos vakare jeigu miegamuosiuose kambariuose ir siaip vaikai iskult lengvai gali biggrin.gif

Ar labai girdejot, kad isdauze vaikai duris? Tikrai ne siu laiku. schmoll.gif As paprasta stikla esu sukulus, dar sovietinese duryse. O dabar, buvo tokiu trenksmu lotuliukas.gif , bet atlaike. Nebent trenkt su kuvalda i pati stikla. Viduje juk jis su plevele (buna ir be jos), grudintas stiklas.
As ir i vaiku kabari planavau deti dureles su stiklu. Juk ir vonios sieneles is stiklo, o ka jau kalbeti, kad dusu kabinos. Greiciau susizeist su paprasta stikline galima. O siaip, jei dar plestis, tai mano mama ryte ateina i virtuve ir nesupranta, kas ivyko per nakti. Pagal likusiu laaaabai smulkiu sukiu rasta atpazino, kad is niekur sprogo lekste!!! blink.gif Tai vat, nereikia ir duru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 19 rugsėjo 2014 - 17:24
Padekite, turiu neseniai irengtas vonias, plyteles baltos, norejau fugos baltos, todel kad neisigertu purvas dejo epoksidine fuga- rezultatas baisus. Vieni tarpai balti, kiti gelsvi, kiti pilksvi..gal yra kokia balinanti priemone kuria galeciau I siules uzleist? Nes dabar rodos toje vonioje 20 m. gyventa.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 09 20, 12:32)
Vieni tarpai balti, kiti gelsvi, kiti pilksvi

Na cia turbut padetu priemone, kurios sudetyje yra rugsties. Kai man reikejo atbalinti duso plyteliu tarpus apipurskiau ir palaikiau priemone Bangs (berods toks pavadinimas). Kvapas sios priemones erzinantis, o gal net ir toksiskas, bet atbalino gerai.
Atsakyti
Nutariau paklaust patarimo - nors temą skaitau senokai biggrin.gif O vonia jau padaryta biggrin.gif

Skalbyklė turėjo lįsti į tokią spintelę, nupirkau, atsivežiau aš ją - o, pasirodo, padarius bortelį dušui pritrūko 2cm, ir netelpa doh.gif doh.gif doh.gif Dabar suku galvą, kaip geriau padaryti - kabinti kitą spintelę be veidrodžio virš skalbyklės, o virš kriauklės - veidrodį su atbraila pasidėjimui, ar tiesiog vieną spintelę su veidrodžiu virš kriauklės...

Kaip manot? 4u.gif

Nužiūrėjus turiu irgi Ikėjos spinteles, iš tos pačios linijos (Lillangen) kaip ir kriauklės spintelė.

user posted image

(blicas gerokai spalvas 'numėlynino') blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 19, 07:46)
Ar vonios sienele nera sudetinga patiems susimontuot? Is Baltijos brastos.
Uzsisakiau rastuota, kad ne taip matytusi lasai  hihihi.gif

Vyras savaitgali kaip tik rinko BB duso kabina - instrukcijos ju nelabai kokios, vienas lapas su 4 paveiksliukais, bet tikrai imanoma patiems susimontuoti, manau, kad sienele taip iseis smile.gif Musu lygus stiklas, kol nepradejom naudoti, atrodo graziai, padaryta kokybiskai biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri iš patirties galit pasakyti, kokio pločio dušo sienelė turėtų būti, kad labai nesitaškytų vanduo? turim gan siaurą patalpą, tai galvoju, kaip ir sienelę pasidaryt ir dar į tą dušą pralyst biggrin.gif nebent varstomą daryt..
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2014 09 22, 13:35)
gal kuri iš patirties galit pasakyti, kokio pločio dušo sienelė turėtų būti, kad labai nesitaškytų vanduo? turim gan siaurą patalpą, tai galvoju, kaip ir sienelę pasidaryt ir dar į tą dušą pralyst biggrin.gif nebent varstomą daryt..

Mūsų vonios kambario niša 170cm. Sienelę ketinau daryti 110cm,o 60 cm paliekant praėjimui. Konsultantas tikina,kad 100 cm pilnai užtektų unsure.gif . Varstomų nelabai norisi daryt, "užeinama?" dušinė man labai patinka. Prisidedu prie klausimo- gal kas pasidalins patirtim?
Atsakyti