Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

QUOTE(Majaj @ 2015 01 07, 21:19)
O antrajam man iš kart krenta tamsiai rudos grindys, nežinau kokia konkrečiai plytelė, bet ant tamsių taip viskas matosi, kiekvienas vandens lašas  doh.gif


doh.gif kaip tik pas mus rudos grindys,bet pamacius tas plyteles iskart nusprendziau,kad noriu tokiu biggrin.gif ir jos jau sudetos,tai valymo turesiu biggrin.gif

QUOTE(Justesea @ 2015 01 08, 12:01)
Man asmeniškai labai gražu paveikslai, įrėminti plakatai ir pan. vonioje smile.gif

O čia šiaip, sau taip nenorėčiau, bet atrodo įspūdingai!

man taip pat grazu paveikslai ir plakatai vonioje,vienu metu netgi galvojau,kad ant duru noreciau kabinti ireminta plakata su uzrasu "Keep come and wash your hands" biggrin.gif bet dabar truputi nesiderintu jis prie isklijuotu plyteliu.
Labai faina ideja su popieriumi nisoj,atrodo oginaliai bigsmile.gif

QUOTE(werika @ 2015 01 08, 16:01)
zyziau vyrui greičiau baigtųsi kalbos apie kanalizacijos vamzdžius, noriu plyteles rinktis, o kai atėjo laikas tai pasimečiau visai - vyras juokiasi iš manęs iki ašarų smile.gif

man tas pats buvo,tikrai labai sunku issirinkti, o pas mus dar 3 vonios..
viena jau baigta aciu D.... liko duso sulaukti ir trukstama santechnika susipirkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 16 sausio 2015 - 13:43
QUOTE(Majaj @ 2015 01 15, 16:25)
Blizgios ar matinės dar aktualu kokios spalvos ir faktūros. Jeigu duše susidėsit tamsiai rudas matines vienspalves, tikėtina, kad visi nudžiūvę lašai matysis. Gyva esu mačius. Tokioje vietoje geriausia šviesios blizgios ar matinės. Ryškių spalvų irgi tas pats efektas būtų. Aš dabar norėdama to praktiškumo išsirinkau šviesiai pilkas mozaikos tipo, margas blizgias, tikiuosi puikiai slėps viską  biggrin.gif



Pas mus dabar sios plyteles.foto Man jos labai patinka. Ir labai praktiskos.

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 01 16, 15:33)
Pas mus dabar sios plyteles.foto Man jos labai patinka. Ir labai praktiskos.


Gal galėtumėt nors kamputį parodyti kaip jos atrodo realybėj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2015 01 16, 14:40)
Gal galėtumėt nors kamputį parodyti kaip jos atrodo realybėj? 4u.gif


Neturiu su kuo fotkinti.

video
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 01 16, 15:33)
Pas mus dabar sios plyteles.foto Man jos labai patinka. Ir labai praktiskos.


Dailios plytelės 4u.gif jei kada turėsit galimybę pasirodykit kaip pas jus atrodo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, vis paskaitineju ivairias temas namu isirengimui. Noreciau patarimo, kaip butu graziau suderinti tualeto plyteles, kol kas su vonios plytelem sunkiai sekasi ieskoti sad.gif

Patalpa nera didele, tik pakabinamas unitazas ir maza prasutuve. dabartinis variantas: melynos grindys, tada reiktu ikomponuoti dryziukus (tarkim iki puses) ir tada baltos sienos. Arba galima melynas grindis, dar kelis aukstus melynu plyteliu ir dryziuku tik tarkim 2 plyteliu juostas. Lauksiu patarimu smile.gif Antra foto tai visi galimi pluteliu pasirinkimai is melyno atspalvio is kuriu noretusi sukompnuoti bendra vaizda smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 18 sausio 2015 - 18:57
Labai tamsios tos melynos..Matysis ant ju visokios siukslytes..As rinkciausi sviesesnes plyteles visam wc kambariui, nes ir taip bus maza patalpa, o su tamsiom plytelem dar ja mazinsite.
Atsakyti
Ziurint, kiek tu tamsiu.
O dryziai man grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi maža patalpa jau savaime prašosi šviesios spalvos, va mūsų 3 kv WC su kriaukle ir dar po laiptais, erdvės ten nerasta, tai mano pasirinkimas buvo paprastas, tiesiog norėjau dailesnių baltų plytelių rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Gal as durnai mastau, bet man tai ir nesinori wc kambariuko plesti, kad atrodytu didesnis, o kam? tongue.gif Ir tikrai ne visos ryskios spalvos mazina patalpa, yra tikrai daugiau kintamuju, - ne tik spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 19, 10:46)
Gal as durnai mastau, bet man tai ir nesinori wc kambariuko plesti, kad atrodytu didesnis, o kam?  tongue.gif Ir tikrai ne visos ryskios spalvos mazina patalpa, yra tikrai daugiau kintamuju, - ne tik spalva ax.gif


Na tai o kodėl nenorit derint dryžuotos plytelės su balta ? efektas dryžių būtų pagrindinis akcentas. Kitas dalykas -viskas yra skonio reikalas. 4u.gif Man nepatinka kai yra daug plytelių skirtingų patalpoj, ypač mažoj.

Atsakyti
Antroje foto nublukusios spalvos, pirmoj matosi, kokios jos is tikro yra, tai ta melyna nera tamsi.
Man atrodo, geriausias variantas butu melynos grindys, dryziukai ir balta. Tada butu daugiau baltos ir nebutu taip perkrauta smile.gif pasirodysiu, kaip isejo. Tualeto as nenoriu didinti, nei vizualiai, nei fiziskai, nes yra didele vonia. Netgi radau panasu stiliuka, kuris tiktu kombinuojant tualeta ir vonia smile.gif

user posted image
Atsakyti